Göz Makyajı Avon mascara kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ANGELLOLITA

!Hiç AşIk OlMaDıM!
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2012
89
0
avon fırsat broşüründe 3 maskara var fakat hangisini alacağıma karar veremedim belki kullanan vardır yazdığım maskaralardan hangisi daha iyi yardım edermisiniz.

1.avon super enchant mascara

2.24 k gold mascara

3.little red dress mascara

Ben ilk sıradaki avon super enchant mascara yı kullanıyorum şuan bundan önce flormar ın kini kullanıyodum o bitince avondan almıştım epeydirde kullanıyorum istediğim gibi dolgun gösteriyo kirpiklerimi memnunum yani :)

Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

bence kesinlikle maybelline i dene.. yada tamamen doğal italyan marka rimeller var bir ara kullandım onlar süper kirpiklerin dökülmüyor en azından.. benim çok dökülmüştü bir ara ucuz markaları kullanmaktan

bence kesinlikle maybelline i dene.. yada tamamen doğal italyan marka rimeller var bir ara kullandım onlar süper kirpiklerin dökülmüyor en azından.. benim çok dökülmüştü bir ara ucuz markaları kullanmaktan

Kesinlikle, maybelline avondan cok daha iyi. Ben mor olanını kullanıyorum.
Birde max factor ve loreal hepsinden iyi.

yorumlar için tşk şekerler bende kulanıyom dunyaca unlu markaları ama avon nun kiler de iyiymiş duyduguma gore o yüzden denemek istedim yani sadece bi merak benimki yorum yazmak için zahmette bulundugunuz için tşk. :)

[ı]
kesinlikle, maybelline avondan cok daha iyi. Ben mor olanını kullanıyorum.
Birde max factor ve loreal hepsinden iyi.[/ı]

canım benım ben maybelıne mor kullanıyom ucu ( bu sekılde olan muthıs bısey ama benım bulundugum yerde kolay kolay bulamıyorum ve zamanım olmadıgı ıcın avondan alsammı dedım ama almadım almıcamda sımdı max factor var ama en ıyısı maybelıne tatlım mor olan onun cesıtlerı var ama ben ucu ( bu sekıl olanı alıyom cunku o baya uzatıo kırpıklerı kaldırıo bıde muthıs bsı evde vardı kullanmıcam edım kullandım super bbıseymıs bu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…