avicenna hastanesi nde Talibe hn. a giden varmı?

melekportakal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
5
0
Arkadaşlar merhaba 35 haftalık hamileyim ve dr mu değiştireceğim bana yardımcı olurmusunuz? avicenna hastanesinde Talibe hn. var birde Özel Hayat Hast. Ayfer hanıma giden varsa bilgilendirirseniz çok memnun olurum.Yada tavsiyelerinizi bekliyorum
Teşekkürler

ben 30 haftalık hamileyim.yaklaşık bir ay önce avicenna hastanesine talibe hn muayene oldum.normal,sıradan bir doktor gibi geldi.benim annem orada kalp ameliyaat oldu ve ben hastanenin temizliğini ve ilgisini seviyorum ama yinede doğumumu güngören hastenesinde ikbal hnm da yapmayı düşünüyorum.hakkımızda hayırlısı olsun.

Bende Taibe Hnm a gidiyorum hemde hamileliğimin ilk ayından beri ve çok memnunum, şu an için bir sorun yok! Hatta yarın da rutin kontrol için muayaneye gidicem Avicenna ya.Benimde 24.hafta..Renkli ultrasyon çekiyomu sorucam CD falan olayları varmı kaydetmesini isticem

Haklısın canım, Avicenna Hastanesinde çalışan her eleman gerçekten çok ilgili ve güleryüzlü..Hastanenin temiz olması da benim o hastaneyi seçmemdeki en büyük etken...:1closedeyes:

Selam canım,
Bende ilk ayımdan beri Tahibe Hanıma gidiyorum muayenelerim için ve Allaha şükür bizim için de şuan itibariyle herhangi bir sorunumuz yok..
Ben de bugün gidecektim rutin aylık muayenem için ama hastahaneden arayıp randevumu iptal ettiler...Beklenmedik bir sezeryan çıkmış..Gitseydim belki de karşılaşırdık dimi hastanede.sengözlerimebaksanab.
Esenler de mi oturuyorsun canım?

canım öncelikle teşekür ederim. buün randevum vardı benide arayıp aynışeyleri söylediler. ve hafa sonu gitmeyi düşünüyorum. esenlerde oturuyorum.

ben yarın için randevu aldım canım tekrardan..Sen de alsana yarın tanışırız orada ne güzel olur...ben birlik mahallesindeyim canım sen nerdesin?

Ben de gittim tahibe hanima.güleryüzlü iyi bir doktor fakat çok da tanimiyorum.esenlerde oturuyorsan özel güngören hastanesini de tavsiye ederim.hastane avicenna gibi güzel değil daha çok ssk gibi ama doktorum çok iyi.üstelik avicenna da daha çok bekliyoruz.4,5 saat sonra muayene olduğum olmuştur orada.güngören hastanesinde zeynep hanim çok iyi bir doktor tavsiye ederim.

Evet aynen benimde o günkü randevum iptal oldu.:) bende dün gittim 11 de ordaydım kaydirigubbakcemile5 ..Ayrıca evet Esenler de oturuyorum.keşke karşılaşabilsek, tanışmış olurduk, :lepi:

Son düzenleme:
Bende Tahibe Hanımı şiddetle tavsiye ediyorum. 2007 yılında 9 ay boyunca rutin kontrol ve doğumum(sezeryan oldum) süresince çok tecrübeliydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…