avatarlarımıza ATATÜRK resmi koyalım

Atatürk

Ufuklardaydı hep keskin bakışlar
Bakan değil gören gözdü Atatürk
Düz oldu önünde çetin yokuşlar
Dünyayı genç yaşta çözdü Atatürk

Okullar okudu erdi kemâle
Sönmedi gönlünde yanan meşale
Sarsılmaz irade yıkılmaz kale
Kağıda sığmayan sözdü Atatürk

Düşman plan kurdu niyet açıktı
Planı düşmanın başına yıktı
On dokuz mayısta Samsuna çıktı
Oynanan oyunu bozdu Atatürk

Ne olursa olsun insan her yaşta
Vatan aşkı gelir dedi en başta
Çanakkale’deki kutlu savaşta
Ölümsüz bir destan yazdı Atatürk

Masmavi gözleri aydın bakardı
Fikirleri bütün dünyayı sardı
Engin hoşgörüsü şefkati vardı
Düşmanın bağrında közdü Atatürk

Nice engel varsa aşalım diye
Milletçe şahlanıp coşalım diye
Uygarlık yolunda koşalım diye
Peş peşe devrimler dizdi Atatürk

İbrahim der her şey kalmadı dünde
Aynı tehlikeler mevcut bugün de
Yüce milletimin aziz gönlünde
Artık silinmez bir izdi Atatürk

İbrahim Yavuz

beni haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim.. sonuna kadar destekliyorum sizi.. bende avatarımı değiştirdimyerimseniben

yazılarınız beni o kadar duygulandırdıki.ATAMM nerdesin diye haykırmak geliyor içimden.bu kadar ileri görüşlü bir insan dünyaya ve TÜRK MİLLETİNE armağan olarak gönderildi.

bende şuan gördüm arkadaşlar. O cahilce konuşanlar ATATÜRK ve ASKERLERİ olmasaydı hayatta olurlarmıydı acaba? Kadın olarak konuşabilirmiydiler, hakları olurmuydu.Densis konuşmalar. Rahat batmış. Beğenmeyeni tutmak olmaz gidebilirler... Bu konuyu açtığın için teşekkür ederim arkadaşım.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gözlerim her yerde kirmizi beyazi. Atatürkümü ariyor..
Rahat uyu ATAM !!!

katilan herkes hosgeldi sefalar getirdi..site daha bi güzel oldu avatarlar hep atamizi gösterince..
gözüm gönlüm daha bi hos oldu

geldım kızlar hemen degıstırdım avatarımı can_ı gonulden desteklıyorum sızlerı........korksunlar bızden Ataturk un ve bızlere bıraktığı emanetlerın sonsuza kadar bekçileriyiz.........

Burası Atatürkümüzün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti , beğenmeyenler humeyninin ülkesine gitsinler. Çünkü burası bizim atalarımızın kurduğu bir ülke, onlar o zamanki isyancıların torunları ve tek amaçları ülkemizi bölmek , ama bunu asla yapamayacaklar. Ne kadar cahil ve bağnaz insanlar olsa ve onları kandırabilseler de .....Bizler varız. ATATÜRK ÇOCUKLARI

bende geldim ..anneannemin babasi Ataturkun bas askerlerindenmis ve anneannem hep der ki siz onun neler yaptigini tahmin edemezsiniz ,mekani cennet olsun der ..kesinlikle Ataturke laf soyletmez ,biz iste boyle insanlarin torunlariyiz ..mekani cennet olsun ...bu fikri veren arkadasada cok tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…