avatarlarımıza ATATÜRK resmi koyalım

dumlupınar şehitliğinden .....
grnt422ai1.jpg

bu arada biraz önce seyrettim
Atatürkü sevmiyorum diyen kıza soruşturma açılmış

diğer sözlerini bilmiyorum ama sadece Atatürkü sevmiyorum dediği için soruşturma başlatılmasını doğru bulmuyorum ben....

diğer sözlerini bilmiyorum ama sadece Atatürkü sevmiyorum dediği için soruşturma başlatılmasını doğru bulmuyorum ben....

bu topikte ve diğer topik te o bayanla alakalı yorumlar yapmama kararı aldık.. senin doğru bulmadığın olay sadece soruşturma zaten .. daha ortada ceza falan yok... soruşturma denilen şey de bu konuşma iki kişi arasında yapılmış olsa bile açılırdı zaten ki, konuşmayı milyonların önünde yapması talihsizdi.. bizim amacımız milli değerlerimize sahip çıkmak.. o bayan bizi çok fazla ilgilendirmiyor...

görmeden, tanımadan da birini sevebilmek" deyimini açıklayan duygu..çok yıllar geçse de azalmadan hatta artarak süregelen,henüz ilkokuldayken kazandırılan, en büyük lider olan atatürk'e duyulan sevgi BENDE GELDİM KIZLARRRR

3-Ataturk-bayrak.jpg

ATATURKÜ SEVMEYENİNİ TURKİYE CUMHURİYETİNDE İŞİ NE VAR DEFOLSUN GİTTSİN

ATAM DAİMA İZİNDEYİZ NE MUTLU TURKÜM DİYENE

kendi topraklarından çıkmış,senin için çalışmış,büyük bir özveriyle hayatını bu vatana adamış,kişisel hırs ve egolarından yoksun toplumsal,ulusal refleks alabilen,ileri görüşlü,zeki,baba şevkati ile halkını kucaklayan,gericiliğin her türlüsüne karşı mücadele vermiş,şu an bilgisayarımızın başına geçip her konuda ahkam kesme özgürlüğünü bize sağlamış olan,kendi milletinden başka diğer ezilen milletlere de öncülük etmiş,dünya çapında ismini en yüksek yerlere yazdırmış büyük insana kendi evlatlarının duyduğu sevgidir.o tüm insanlığa kucak açan gerçek bir devrimci,gerçek bir komutan,gerçek bir insandır ve onu sevmek ona olan borcumuzun sadece en kolay kısmıdır...

images
images

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE RAHAT UYU ATAM DAİMA İZİNDEYİZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TÜRK olmak bir ayricaliktir..
TÜRK olmak bir gururdur..
TÜRK olmak cok güzel bir his dir..
Neden bunun degerini bilmeyenler bu CENNET VATANDA Yasayabiliyorda BIZ VATANIMIZA hasret kalmak zorunda kaliyoruz ??? Keske cikip gelmek orda bir hayat kurmak bizim icinde o kadar kolay olsa..

NE MUTLU TÜRKÜM diyene.. ALMANYAYI türkiye 2 yapmak icin elimizden geleni yapiyoruz :roflol:

bende varımmm
hemde sonuna kadar

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
NE MUTLU ATATÜRKÜN KURDUGU CUMHURİYETTE YAŞIYOR OLMAK!!!!!

ben de artik aranizdayim!!! dusunen ve davet eden arkadaslarima da coookkk tesekkur ederim!!

ATAM IZINDEYIZZZZZ!!!!!!

X