Selülit Au Revoir Sabunu kullanan var mı ?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

pijema

Hamd olsun....
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2006
1.497
0
Arkadaşlar slm :)

Birkaç gün önce alışveriş yapmaktan büyük zevk aldığım bir yere, eczaneye gittim :) birkaç üründen sonra AU Revoir Sabunu ile karşılaştım. Eczacı öve öve bitiremedi ürünü ve % 50 nin üzerinde olumlu sonuç alınıyormuşşşşş... hemen içeriğini yazayım kullanan arkadaşlardan da yardım istiorum fiyatı 35 lira idi sanırım

Zeytinyağı, kil, kahve, yulaf, hint yağı, yosun, badem yağı, hindistan cevizi yağı ve aloe vera yağı...
:lepi:

Merhaba;
Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bu sabunu...
şöyle söyleyeyim en iyi özelliği ekstra bir zaman ayırmamı gerektirmiyor, yani zaten hergün duş alırken kullanıyorum..
Etkisine gelince;
2 aydır hergün bu sabunu uyguladım ve hafta sonları krem desteği de verdim. çok derin olanlar dışında hiçbirşey kalmadı. onlarda çok azaldı, zannedersem 1 ay içinde kalanlarından da kurtulacağım.
Birde en önemlisi alerji yapmıyor tamamen doğalmış,
Baktığın zaman zaten işe yarayacak bütün yağları koymuşlar :))
Tavsiye ediyorum.

bu başlığı açtığın çok iyi olmuş tatlım daha önce başka konularda hep bu ürünü kullanan birilerini aramıştım hatta pınarcımla da konuşmuştuk :)
ben kullanalı bir aydan biraz fazla oldu ve sonuç mükemmel. zaten on gündür falan diğer etkilerini göz önünde bulundurarak kullanıyorum.inanamazsın canım ama artık benim selülitim yookhihoyyytzemuszemus
açıkcası ben gördüğüm herkese bu sabunu tavsiye ediyorum zaten içinde hiç katkı maddesi yok tamamen doğal yararları çok fazla. bence dene tatlım kaybedeceğin bir şey yok
hem 35 lira da diğer ürünlerin yanında insana çok fazla gelmiyoor

ben eczaneden aldım istanbulda, burada birçok eczanede var.
ankarada bulunurmu bilmiyorum ama herhalde eczanelerin hepsinde vardır. yoksada getirtirler sanıyorum kutuda web sitesi de yazıyor orada belki satış noktaları filan vardır.
savonneuse.com

kullanan suan için 2 kişi var yinede sonuç iyi gibi eczacı öve öve bitiremedi bilene KK sorim dedim

evet hiçbir katkı malzemesi yok da gerçekten hepsi bittimi yok yani selülit falan :1shok:

canım benim selülit sorunum cok fenaydı yani üst bacağım ve kalcam selülit doluydubenneyaptımki şuanda bacaklarımda hi selülit yok yalnız kalcamda bir iki koca delik duruyo ama sanki onlar da kücülüyo mu ne
umutluyum en azından artık sadece ben görebiliyorumalkisalkisalkis

yok yok,
gerçekten çok etkili ben neredeyse kurtuldum sayılır.. ama tabi yürüyüş ve bol sıvı da tüketmek şart

düzenli kullanmaya devam edebildiniz mi acaba? :hulya:

Internette fazla bir bilgi yok bu sabunla ilgili. Ama o kadar masaj yapınca sıradan bir yosun sabunu da aynı etkiyi yapmaz mı ki?

teşekkürler cnm olumlu yorumun için aklımın bir köşesinde dursun birgün olur mu olur bizimde sorun :)

arkadaşlar selam selülitlerimden kurtuldum kurtulalı buraya bakmaz olmuşum
var mı kullanıp da benim gibi güzel sonuçlar alan çok merak ettim
bu arada kızlar bir arkadaşım da aynı markanın akne sabununu almış eczaneden çok memnunmuş o da ama ben daha görüşmedim görüşünce anlarız işe yaramış mı
kullananlardan yorum bekliyorum ya da başka ürünlerinden kullanan varsa onlar da yazsın diğer ürünlerine merak saldım da bu ara EAU SAVONNEUSE

görüşebildin mi arkadaşınla sivilce sabunu nasılmış? benim için önemli olan hem işe yarayıp hem de çok fazla cildi kurutmaması... çünkü bu tarz ürünleri kullanınca burun bölgem pul pul dökülmeye başlıyor:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…