Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

lovelicim ne demek biz burdayız bak işte nasılsa hamiş falan olamıyoruz işte buralarda takılırız ama siz hamişler topiğine geçin e mi, ben sizi oraya gelirim ziyarete..
Bak az önce de kitty can'ı aradım buldum takip ettim resmen ya, o geyik topiğinde yazmış bu aralar gerçi en son ayın 3 ünde online olmuş ama, ben de ziyaretçi mesajı attım belki okuyunca o da gelir buralara....

kız hatun oğlun mu var maşallah oooo rahatla ya olacak kız bitane doğmuş işte gelmezse gelmesin de bir tane var allah bağışlasın sen rahatla olur canım
bak ben ilk gebeliğimi 1 yıl sonra buldum şimdi 6 aydır ikiniciyi bekliyorum klomenle hamile kalmıştım kürtaj sonrası klomeni 3 defa denedik dr aşılama dedi biz de bekleyelim dedik

ne yapıyor o hamiş mi

yok canım daha değil galiba, onun siklusları çok geç oluyordu en son bildiğim kadarıyla ama bakalım cevap yazar herhal görünce ben ateş topiğine başladığımda çok yazışmıştık hatırlar beni o nasıl olsa.

ay tabi loveli ablası benim oğluşum var daha minicik minicik :kedi: 12 yaşını bitirdi onüç yaşının içinde işte ablası hala 1 yaşındaki kuzeninin beşiğine yatıyor ve hala büyükannesine beni de ayağında salla diyor kaydirigubbakcemile3
e oğluşum hiç büyümedi ki arkasından gelen olmayınca bizim evin meleği de o işte..
Benim üç gebeliğim var canım ama bir oğlum var allah bağışlarsa.
BEN 15 YILLIK EVLİYİM.......

hehhehehehheeee

öyle valla hala sabahları yatağa gelip babişkosuyla aramıza kafasını sokup kendine yer açıyor ortada kazık kadar oldu

Hayırlı geceler kızlar.... Sız yazın ben sabah takıp ederım yazılarınızı

iyi geceler tubacım ben de kaçarım az sonra yarın mesai var malum pazartesi sendromu

hehhehehehheeee

öyle valla hala sabahları yatağa gelip babişkosuyla aramıza kafasını sokup kendine yer açıyor ortada kazık kadar oldu

canım ya
ben de öyleydim valla evlenene kadar korktuğumda annemlerin yanında alırdım soluğu babam canım ya korkma kızım burdayım derdi annem de yine mi kortun kızım ya derdi bıkmıştı kadıncağız:kedi: :kedi:

öyle lovelicim, şimdiye kadar bahsetmedim çünkü dedim kendime benim çok şükür bir tane var, allah olmayanlara versin önce sonra bana versin, ama şimdi ikinci meleğimi sabırsızlıkla beklerken sanki ilk olacakmış gibi sizler gibi istiyorum, olmuyor diye acı çekiyorum hiç böyle tahmin etmezdim ki ben beş ay öncesine kadar diyenlere aman aman ben istemem allah isteyenlere versin derdim, kesinlikle ikinci çocuk fikri bana sıcak gelmiyordu hiç düşünmemiştim bile eşimin ısrarlarına rağmen, ama kader işte her şey bazen farklı noktalara geliyor ne diyelim.
Hee bir de ben onüç yıl korundum diye herhal olmuyor şimdi hemen di mi daha spermler alışamadı bana galiba...kaydirigubbakcemile3

neyse allah önce sizlere versin, sonra da bana versin bebiş
ıyi geceler ben çıkıyorum görüşürüz sabah ateşimi de koyarım bakalım ne diyeceksiniz?

bencede alışamadılar 13 yıldır uzaklar kız kolay mı alışma süresi ver onalra
iyi geceler canım allah bağışlasın yavrunu

Hiiiiii ben yokum diye muhabbete dalmışlar, geçmiş eşşek kadar olmuş, oku oku bitmedi. Allah muhabbetimizi artırsın :))))

Ne iyi etmişsin Tubacım listeyi koymakla. Benim tarihimi değiştirir misin? 8 Şubat yeni tarihim.

Lovelicim işine karışmak istemem de canım senin hamileliğini erken öğrenmen lazım değil mi? Aspirin almayacak mısın? Yoksa zaten alıyor musun?

Hatuncum, Allah bağışlasın evladını. ıkinciyi bekleyenler hep unuttuk birinciyi sanki bu ilk çocuğumuz diyorlar. Allah sana da en yakın zamanda bağışlasın. Sen bu ay her gün test yap eşit koyuluğu bulana kadar. Bazı kadınlarda 1 hafta silik çıktığı oluyor. Ama bnim tahminim akıntın da varsa 2-3 güne yumurtlarsın. Çalışmaya başlayın derim.

Sabırsız aayyy aynıyız ya. Benim de 3. ayım. ınşallah beraber hamile kalırız ve de yakın zamanda.

Pembe hoşgeldin.

Kızzzlar size bişey anlatıcam çok komik. Bugün hamile bi bayanla tanıştım. Böyle okumuş falan. Ama hiç bilmiyor ne yumurtladığı günü ne yerleşmeyi. Doktor falanca gün olmuştur dedi ama bizim o gün ilişkimiz olmamıştı nasıl oldu diye sordu bana. Anlattım işte 2 gün önceki ilişkiden olur diye şaşırdı. Ne güzel yaa hiç bunları bilmeden hamiş olmak :))) Hoş o herşeyi sordu benden sizden öğrendiklerimi ona sattım, ayy diyoo jinekolog gibisin içimden diyorum biz KKde hepimiz fahri doktor olduk zaten :enbuyukkk:

aspirin alıyorum nevetnacım hamile kalınca iğneye başlayacağım iğne içinde kesenin görünmesini bekleyecek dr
kız senin de mi var bebişin ikinciyi mi istiyorsunopuyorumnanaktan

keşke hepiniz olsaydınız akşam güzel muhabbet oldu valla

1. 06 Ocak R
2. 07 Ocak 36.5 R
3. 08 Ocak 36.2 R
4. 09 Ocak 36.6 R
5. 10 Ocak 36.7 ****** ov. testi çok belirgin ve kont.çiz.çok yakın koyulukta (ama eşit değil)
6. 11 Ocak 36.5

herkese günaydınnnnnn
şekerim sana da günaydın nasılsın canım iyisin di mi, kanaman devam ediyor mu? ilaç falan kullanıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…