ATAHAN mı ARDA mı? NE OLUR YARDIM

gamze_atalay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
6
0
43
18+2 hamileyim nasipse oğlum olacak ama isim konusunda kararsız kaldım atahan la arda arasında kaldık.yardım edin lütfen:)

tebrikler canım..Rabbim oğluşunu sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..bence arda güzel..birde konuyu yanlış yere açmışsın..üstteki bölümde bebeklerimizin cinsiyetleri konusunun olduğu yere aç canım..orda hamişler bebek isimlerini paylaşıyorlar..hayırlı doğumlar canım..

Hiçbirisi..

Kız isimlerinde Duru, erkekte Arda dönemi tüm hızı ile devam ediyor Türkiye de..

Ama öneri olsun diye Atahan diyim ben sana..

tabi ki atahan,tebrik ederim öncelikle,atamızı temsil ediyor ismi hiç değilse onun gibi dürüst,saygılı,efendi,düşünceli,yakışıklı,mütevazi vs....biri olur inşallahhhh...

bence arda 2 yaşında yeğenim var arda isimli onu adıyla çağırmak sevmek müthiş oluyor ismine yakışır çok güzel bir çocuk olur seninkide inş.bizimki çok güzel

ikiside çok güzel ama arda sanki kulağa daha hoş geliyor
birde daha fikrin değişir çok dert etme ben son iki haftaya kadar buğra koyuyordum rüyamda gördüm mehmet emir koydum
allah hayırlı uzun ömürler versin bebğinede sanada

bence atahan olsun ardanın anlamını biliyormusunuz kulağa hoş geliyor ama anlamı sopa (değnek) demek

X