Astrolojinin günlük hayatımıza etkisi

MinervaMcGonagall

"Be a voice, not an echo."
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013
2.399
6.263
Merhaba sevgili kadınlar :KK54:

Astrolojiye ilgi duyan, konuya dair fikri olan herkesi bu konuya beklerim. Gezegenlerin hareketlerinin günlük hayatımıza nasıl etki edeceğini, ay burcunun etkilerini, hangi burcun erkeğinden uzak durmamız gerektiğini konuşalım hayatımızı kolaylaştıralım :)

Aklınıza gelen ilgili tüm üyeleri etiketleyin güzeller.

Helenra Helenra A Adelka @Migim @leylalin-_-7 o konuyu daha fazla sabote etmeyelim buradan devam edelim dedim :KK48:

Helenra'cığım bana mesaj atmış sonra ban yemiş, geri gelince etiketi görüp aramıza katılır :)

ben Dincer Guner ve Hakan Kirkoglu`nu takip ediyorum,hem kendi sitelerinden hem yazdiklari gazete koselerinden..
venus akrepte 25 ekime kadar kalicak bu arada ama merkur`de terazi`de,yani iletisimin guzel kuruldugu anlasmalara acik olan bi surec diye biliyorum tabi bu herkesin haritasina gore degisir.
merkur retrosu zamanlari eger merkur retro halindeyken dogduysaniz size yarar,mesela ben ve esim..
merkurum yengecte retroda ve islerim daha duzenli hale gelir retro zamanlari.
merkur retrosunda doganlar gec yaslanir,yasindan kucuk gosteren cildi guzel olan kisilerin cogu merkur retrodayken dogmustur,cunku merkur zamani yavaslatir,bazi isleri aksatir vs..bu yaslanma sureci de dahil,ama eger retro sirasinda olumsuz aciya maruz kalinmissa iletisim engeliyle dogma olasiligi bile var..
yani bu retro 2x2 4 degil,butun harita degerlendirilmeli..
venus ekim sonunda yaya geciyor,bu demek oluyor ki,daha sip sevdi,daha hareketli iliskiler kapida,bu insanin giyimine modaya vs kadar yansir,yeni koleksiyonlar daha canli renkli vs. olur.
ben harita bakacak kadar astrolojiye hakim degilim,sadece yakinlariminkine goz atarim ama yukarida bahsettigim yazarlar cok iyi ve bilgili,takip etmenizi oneririm.

ben Dincer Guner ve Hakan Kirkoglu`nu takip ediyorum,hem kendi sitelerinden hem yazdiklari gazete koselerinden..
venus akrepte 25 ekime kadar kalicak bu arada ama merkur`de terazi`de,yani iletisimin guzel kuruldugu anlasmalara acik olan bi surec diye biliyorum tabi bu herkesin haritasina gore degisir.
merkur retrosu zamanlari eger merkur retro halindeyken dogduysaniz size yarar,mesela ben ve esim..
merkur retrosunda doganlar gec yaslanir,yasindan kucuk gosteren cildi guzel olan kisilerin cogu merkur retrodayken dogmustur,cunku merkur zamani yavaslatir,bazi isleri aksatir vs..bu yaslanma sureci de dahil,ama eger retro sirasinda olumsuz aciya maruz kalinmissa iletisim engeliyle dogma olasiligi bile var..
venus ekim sonunda yaya geciyor,bu demek oluyor ki,daha sip sevdi,daha hareketli iliskiler kapida,bu insanin giyimine modaya vs kadar yansir,yeni koleksiyonlar daha canli renkli vs. olur.
ben harita bakacak kadar astrolojiye hakim degilim,sadece yakinlariminkine goz atarim ama yukarida bahsettigim yazarlar cok iyi ve bilgili,takip etmenizi oneririm.

Hmm.. Ben de merkür retrosunda doğmuşum sanırım, aslan burcunda. Duyduğuma göre az kişi varmış merkürün retro olduğu zamanlarda doğan? Kötü açılar var mı onu hiç bilmiyorum :) Algı farklılıkları oluşturuyormuş vs, biraz sıkıcı yanları olabiliyor bu bakımdan sanırım.
Ama eyvah merkür retrosu var denilen zamanlar retro zamanı doğanlara yarıyor yani?

İşte bu mesaja bayıldım :) bilgili olduğunuz apaçık ortada sevgili A Adelka , konumuza sık sık yazmanızı dilerim :)

Dinçer güner'i ben de çok beğeniyorum takip etmeye çalışıyorum, hakan kırkoğlu'na da bakacağım şimdi.

Acaba merkür retrosunda mı doğdum, merak ettim şimdi. Araştırayım. Ama her retroda hayatımı alt üst edecek şeyler olduğuna göre hiç sanmıyorum :KK70:

Ekim sonuna kadar ilişkilerimizi bir düzene oturtalım öyleyse?

Çok teşekkür ederim faydalı mesajınız için :)

Oğuzhan Ceyhan'ı tek geçerim. devamlı takip ederim. ayrıca ara ara kendi doğum haritamı yorumlamaya çalışıp bu ay ne konuda nelerle karşılaşabilirim ve nasıl geçirmeliyim gibi kendi kendime yorum yaparım. bazen tutturduğum olur :KK28:

Oğuzhan ceyhan'a da bakayım. Doğum haritası yorumluyorsanız önünüzde eğiliyorum, ben hiç çözemedim ya :) Burada da yazarsanız mutlu olurum fikirlerinizi :)

Hmm.. Ben de merkür retrosunda doğmuşum sanırım, aslan burcunda. Duyduğuma göre az kişi varmış merkürün retro olduğu zamanlarda doğan? Kötü açılar var mı onu hiç bilmiyorum :) Algı farklılıkları oluşturuyormuş vs, biraz sıkıcı yanları olabiliyor bu bakımdan sanırım.
Ama eyvah merkür retrosu var denilen zamanlar retro zamanı doğanlara yarıyor yani?

Evet sanırım sizin fırsatları değerlendirmeniz gereken dönemler merkür retrosu zamanları :) aralık ayında yine var, bakalım sizin için nasıl geçecek. Bu konuda fikir edinirseniz bize de yazın olur mu? :)

İlk defa duydum.Merkür retrosu ne? Ve nezaman oluyor?Belki ben de merkür retrosunda dogmuşumdur.En az on yas genç gosteriyorum.Sesim goruntum.Algım da biraz farklıdır cogu insandan. İşlerim hep ters gider.
Anaa herseyin sebebi bu mu yoksa:KK66:

Evet sanırım sizin fırsatları değerlendirmeniz gereken dönemler merkür retrosu zamanları :) aralık ayında yine var, bakalım sizin için nasıl geçecek. Bu konuda fikir edinirseniz bize de yazın olur mu? :)

Aralık'ın kaçı acaba, imkansız olan bir kpss puanım var ama Türkiye gündeminde belki bir şey çıkar da girerim bir yerlere diyorum, aralık sonunda da tercihler varmış :p
Yeni işsiz kaldım retrolar yarar bana umarım :)

Oğuzhan ceyhan'a da bakayım. Doğum haritası yorumluyorsanız önünüzde eğiliyorum, ben hiç çözemedim ya :) Burada da yazarsanız mutlu olurum fikirlerinizi :)

geçen hafta internette gezinirken Öner Döşer'in bir videosuyla karşılaştım. 2 saat boyunca ara vermeden dinledim. adam gerçekten güzel anlatıyordu. şuraya koyim herkes faydalansın.

Aralık'ın kaçı acaba, imkansız olan bir kpss puanım var ama Türkiye gündeminde belki bir şey çıkar da girerim bir yerlere diyorum, aralık sonunda da tercihler varmış :p
Yeni işsiz kaldım retrolar yarar bana umarım :)

19 aralık - 8 ocak arasında oğlak burcundaymış gelecek merkür retrosu, etkileri nasıl olacak acaba. Beni bu defa nasıl kötü etkileyecek bakalım :KK48: Umarım size iyi gelir :)

İlk defa duydum.Merkür retrosu ne? Ve nezaman oluyor?Belki ben de merkür retrosunda dogmuşumdur.En az on yas genç gosteriyorum.Sesim goruntum.Algım da biraz farklıdır cogu insandan. İşlerim hep ters gider.

Merkür iletişim gezegenidir, çok sık retroya giriyor, gündeme de "eyvah merkür retrosu var iletişimde, iletişimle ilgili sektörlerde sorunlar çıkacak" diye giriyor :)
Zamanları değişiyor, bilemiyorum ama sık olan bir şey.
Ben de küçük gösteririm, cildim çok iyi diyemem ama :)
Algım da farklıdır benim birazcık, yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum..

Bir yerde şöyle bir yazı buldum:

"-derin düşünceler içinde, iç dünyaya yönelmiş bir zihin.

-kendini analiz eden, özeleştiri yapan insan.

-iç dünyadaki hassas noktaların farkında olma süreci.

-dalgın, dıştaki ayrıntıları algılamaya duyarlı değil.

-söz söylemeye ya da iletişim kurmaya utanır. Ağzından çıkanı kulağı duyar.

-kendi başına kalmaktan zevk alır, gevezelik etmeye ya da ayaküstü sohbetlere eğilimli değildir.

-algılarını kelimelere dökmekte ve iletişim kurmakta sıkıntı çeker.

-yanlış anlaşıldığı ya da insanlarla iletişim kuramadığı hissini taşır.."

Çoğu bende var olan şeyler, zamanla biraz daha iyiye giden, oturan noktalar olsa da. Bir de geç açılabilirlermiş hayatta, sindirerek öğrenirlermiş vs...

Bir de sürekli vücudunu bir yerlere çarpar çizikler morluklar olur diye bir şey duymuştum daha önce, o var bende de :)

19 aralık - 8 ocak arasında oğlak burcundaymış gelecek merkür retrosu, etkileri nasıl olacak acaba. Beni bu defa nasıl kötü etkileyecek bakalım :KK48: Umarım size iyi gelir :)

Hmm tam zamanıymış :) Çok sık oluyor bu retro, her retro zamanı bir sıkıntı yaşıyor musunuz hiç dikkat ettiniz mi?
Ben her seferinde değil de bazen dikkat ettim, klasik gitti benim hayatım bir şey olmadı yani, demek ki etkilemiyomuş beni :)

Merkür retrolarını seven bir benim heralde.
Bütün merkür retrolarında yarım bıraktığım ne iş varsa önüme düşer. Öpe öpe yapmak zorunda kalırım
Ama mutlaka bir elektronik eşyam bozulur.

Ben didem şarman'dan eğitim almıştım. Kişisel haritalarda ama geliştiremdim kendimi :KK43:
Güneş burcunuz, dışarıya olan maskeli kimliğiniz; Yükselen burcunuz kendi iç dünyanızda olan kimliğiniz
Ay burcumuz aşk hayatımızı etkiliyor aslında. ay burcun neyse, aşkı öyle yaşıyorsun

Misal ben ikizlerim yükselenim de ikizler. Ama ay burcum balık. O yüzden aşıkken hiç ikizler gibi davranmıyorum. Tam bir avanak balığım :/

Eşim, yay-ikizler. Sürekli dışarda, gözü kaşı ayrı oynaması gerekirken. Ay burcu Yengeç. Evcimen, eve düşkün, bana düşkün. Ayrılık konusunda takıntılı. Hassas.

Yani sevgilinizin burcuna değil; ay burcuna bakın mutlaka.

Ben didem şarman'dan eğitim almıştım. Kişisel haritalarda ama geliştiremdim kendimi :KK43:
Güneş burcunuz, dışarıya olan maskeli kimliğiniz; Yükselen burcunuz kendi iç dünyanızda olan kimliğiniz
Ay burcumuz aşk hayatımızı etkiliyor aslında. ay burcun neyse, aşkı öyle yaşıyorsun

Misal ben ikizlerim yükselenim de ikizler. Ama ay burcum balık. O yüzden aşıkken hiç ikizler gibi davranmıyorum. Tam bir avanak balığım :/

Eşim, yay-ikizler. Sürekli dışarda, gözü kaşı ayrı oynaması gerekirken. Ay burcu Yengeç. Evcimen, eve düşkün, bana düşkün. Ayrılık konusunda takıntılı. Hassas.

Yani sevgilinizin burcuna değil; ay burcuna bakın mutlaka.

Yükseleni hep dışarıya gösterdiğimiz duruşumuz olarak bilirdim.. :KK51:

Bu konuda en ufak bir fikrim yok ama merak etmiyorda değilim
Bilgilenmek için ziyaret ettim topiğinizi :KK54:
Gerçekten etkiliyormu ? o_O
Birde okuduğuma göre zor bir iş bu baya emek istiyor:KK23:

X