Astroloji sevenler Klübü................................

arzuca9432

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
4.030
8
55
Astoloji ile ilgilenen ve astrolojisiz olamam diyenler burada buluşalımmı..?........................

topicin hayırlı olsun canım:1rolleyes:
ben pek ilgilenmem
ama şöyle bir uğrayayım
ilk yazan ben olayım dedim...:asigim:
kk hatunları yavaş yavaş gelecektirhihoyyyt

Teşekkür ederim canım ilgin için...Uğrarsan sevinirim sıksık..............................

Benim burcum yay.....................
Balıklar duygusal olurlar genelde...............................

yay burçlarıda özgürlüklerine çok düşkün olurlarmışhihoyyyt

Negüzel 2 yay bir arada.Sende gezmeyi,görmeyi vede en önemlisi öğrenmeyi seviyormusun?..............................................................

canım öncelikle topiğin hayırlı olsun
bende aslan burcuyum ama aslan burcunun birçok özelliği yok bende
benim eşimde aslan ama onunla çok farklı yönlerimiz var
aslan burcu hakkında bilgisi olanların fikirlerinide almak isterim bu aradaa.s

Öncelikle teşekkür ederim ziyaretin için.................................................
Aslan burcu şaşaayı,lüksü çok sever.Emretmeyi de ,e bundan doğalı ne olabilirki adı üstünde
ormanların kralı"aslan" .Birde sahne sanatlarını temsil eder aslan burcu.Sahnede olmak ve
herkesin onu izlemesi......................................................

Bugün ay Koç burcunda doğdu.Yeni başlangıçlar için ideal bir zaman arkadaşlar.........................

merhaba.bende oğlağım yükselende oğlak.astrolojiyi seviyorumda bazen biraz abartıyorum galiba.yeni bişeyler duyduğumda hemen alıyorum doğum haritamı didikliyorum..kafamçokkarıştı iyi akşamlar :smiley-cool:

Bayağı bilgin var ozaman astroloji ile ilgili............
Oğlağa ,oğlak olman seni aşırı seçici yapıyormu?Her şeyin en iyisi mesela....birde çok inatçı olmalısın...

bende baya meraklıyım kendi çapımda ilgileniyorum.. terazi burcuyum yükselenim yay :)

Negüzel .Nekadar astroloji ile ilgilenen arkadaş var.............................................................
Burada bilgilerinizide aktarabilirsiniz.Sadece benim değil,hepimizin burası........................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…