Makyaj Ürünleri astor marka ruj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

blueless

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2010
119
2
selam kızlaar!! yurtdısındayken astor marka koyu pembe harika bi ruj almıstım 1 ay önce kadar cok sanslı bi insan oldugum icin kayboldu :KK43: bu markayı türkiyeden veya yabancı bi ulkeden getirtebilme olanagı, var mı uzun bi sure daha kendim cıkamayacagım cunku. yardımlarınızı bekliyorum cokk moralim bozuldu dudagım cok catlak ve onun dısında hicbir ruj tam duzgun sürülmüyordu :KK43:

dedem yurtdışından anneme getirirdi küçüktüm o zamanlar ama hatırlıyorum süper bişeydi kokusu da çok güzeldi... Allah rahmet eylesin dedemi hatırlattın bana:KK43:

üzgünüm canım umarım acını tazelemedim :KK43:

hımm hemen ebay i arayım saol akıl için bir aratayım umarım bulurum :KK43:

selam kızlaar!! yurtdısındayken astor marka koyu pembe harika bi ruj almıstım 1 ay önce kadar cok sanslı bi insan oldugum icin kayboldu :KK43: bu markayı türkiyeden veya yabancı bi ulkeden getirtebilme olanagı, var mı uzun bi sure daha kendim cıkamayacagım cunku. yardımlarınızı bekliyorum cokk moralim bozuldu dudagım cok catlak ve onun dısında hicbir ruj tam duzgun sürülmüyordu :KK43:

Selam.. astor marka makyaj malzemelerı yanımda bırkac tane var hıc acılmamıs hala almak ıstıyorsanız benımle ırtıbata gecebılırsınız.

X