ASSOSyal için 70.000 Ya Şafi 🤲🍒

ASSOSyal

sosyal 🍒
Pro Üye
28 Haziran 2011
58.730
148.336
Canlar dün rahimden biyopsi yapıldı. Sonucum on gun sonra çıkacak🥺 sonucumun temiz gelmesi için bana dualariniz ile destek olmak ister misiniz 🤲dua tüm kötülüklerden korur inş,duanın gücüne cok inanıyorum. Bir yandan da çok korkuyorum, rabbim korktugumuzdan emin umduğumuza nail eylesin inş 🥺🤲💜🍒 rabbim ne muradiniz varsa versin , tüm kötülüklerden korusun inşallah 🤲💜🍒 ismim ELİF

Son düzenleme:
Canlar dün rahimden biyopsi yapıldı. Sonucum on gun sonra çıkacak🥺 sonucumun temiz gelmesi için bana dualariniz ile destek olmak ister misiniz 🤲dua tüm kötülüklerden korur inş,duanın gücüne cok inanıyorum. Bir yandan da çok korkuyorum, rabbim korktugumuzdan emin umduğumuza nail eylesin inş 🥺🤲💜🍒 rabbim ne muradiniz varsa versin , tüm kötülüklerden korusun inşallah 🤲💜🍒
Kuzum çok geçmiş olsun Bitanem hiç demedin
Bir şey çıkmaz balım inşallah rahat ol hemen etiket yapıyorum tatlı kirazlım benim😍😘🥰

Canlar dün rahimden biyopsi yapıldı. Sonucum on gun sonra çıkacak🥺 sonucumun temiz gelmesi için bana dualariniz ile destek olmak ister misiniz 🤲dua tüm kötülüklerden korur inş,duanın gücüne cok inanıyorum. Bir yandan da çok korkuyorum, rabbim korktugumuzdan emin umduğumuza nail eylesin inş 🥺🤲💜🍒 rabbim ne muradiniz varsa versin , tüm kötülüklerden korusun inşallah 🤲💜🍒
Tertemizzz çıkacakk canımm kirazlımmm🤲💜😘

2000 kalan 66.500

Sosyalim geçmiş olsun temiz gelicek inşallah hiç canını sıkma 🤲🏼🌸

X