Assos Okan Motel

merhaba ben bekuden kadinlar klubu uyesiyim.acaba benim iki kisi oraya gelmem fiyati kac olur ve nasil gide biliriz.lutfen yardimci olun.cunki,oranin nersei oldugunu bilmiyorum.

merhaba ben bekuden kadinlar klubu uyesiyim.acaba benim iki kisi oraya gelmem fiyati kac olur ve nasil gide biliriz.lutfen yardimci olun.cunki,oranin nersei oldugunu bilmiyorum.

yukarda iletişim bilgileri ve internet siteleri var
arayıp bilgi alabilirsiniz.
assos çanakkale' ye bağlı şirin küçük bi ilçe.

yukarda iletişim bilgileri ve internet siteleri var
arayıp bilgi alabilirsiniz.
assos çanakkale' ye bağlı şirin küçük bi ilçe.
iletisim bilgilerine baktim ...80tl 1gunluk fiyatmi:hersey dahilmi.yani 1 haftalik kac eder?bunlarin hic birini bulamadim.bide benim gelmem icin sanirim bakuden canakkaleye ucmam gerek.

herseyı acıkca yazmıslar amam sanınrım sen gozden kacırdın fıyat 80 * 7 yaparsak 560 tl olyr 2 kışı olursa da 1120 lira olyr yemek de hersey dahıl degıl tam pansıyon yanı sabah ogle aksam yemegı verıyrlar lun dısında ucretlı olması gerek

Arkadaşım, 2 kişi gitsen de fiyat değişmiyormuş. Bana biraz saçma geldi açıkçası. Sonuçta 1 odada 2 kişi kalacak.

Biraz salaş bir yere benziyor...gerçi böyle yerlerde tatil zevkli geçer...5 yıldızlı lüks oteller askeriye gibi kalk kahvaltı saati...yok kaydırak saati vs...sürekli yetişmeye çalışıyor insan

heryıl geliboluda tatil yapan bri olaraktan brence fiyat yüksek 80 çok 50 liraya oteller buluna bilir bu düzende heeergün balık yenmiyor gerçekten yerim gibi gelsede 2. günden sonra sıkılıyor insan gün aşırı anca yiyorsun balığı birde tv konusu var ben sinema hayranı biriyim gündüzleri sessiz sakin bir sahilde kitap okumayı sevdiğim gibi her gecede 1 film izlemeyi severim bence tv olmaması çok kötü hangi erkeğin aklı tamamen tatilinde olurki akşam spor haberine bir 5 dakika bile bakamazsa hep bigazete veya tv arayışı içinde olur benle ilgilenemez ve kızım pepe izlemeden asla durmaz günde 1 kerede olsa izlicek :))))))

Hiiiç cazip değil. Üstüne para verseler gitmem. Nedenleri;
Geçen yaz iki kişi 90 TL'ye Bodrum Merkez'de havuzlu, buradan çok çok çok daha bakımlı daha şık daha konforlu bir yerde kaldık. Hem de merkez! Sahile 5 dk yürüme mesafesi. Resimlerden görüldüğü üzere plaj korkunç; kayalık. İskele dışında nasıl girilir bilmiyorum. Ayrıca fiyata göre çook bakımsız. Bence bakımsız olması çok sorun değil ama fiyatla kıyaslayınca sorun. Arabanız yoksa konumu itibariyle gezebileceiniz bir yer de yok. Sadece bahsettiğim yer için değil bir çok yer için aşırı avantajsız. Booking'den birazcık araştıran görebilir. Bodrum'da otelde yemeği dahil etmemiştik dışarıda da yiyebilelim diye. Her gün otelde de dışarıda da yeseniz daha karlısınız. Mesela Merkezde çok baba bir yerde her gün iskener yiyin otelle 140 liraya geliyor. Avantajmış... Reklamın iyisi kötüsü olmaz gerçi...

Arkadaşım, 2 kişi gitsen de fiyat değişmiyormuş. Bana biraz saçma geldi açıkçası. Sonuçta 1 odada 2 kişi kalacak.

Bir odada iki kişi kalacak. Umuyorum yemeği de oda gibi bir kişilik vermezler !

çok haklısınız.

Merhaba
Fıyat 80 TL değil 70 TL öncelikle bunu açıklıyayım, ayrıca neden armut ile elmayı mukayese ediyorsunuz bunu çözebilmiş değilim. Kusura bakmayın ama havuza gireceksem evim bana özel havuzlu olduğu için bu kadar yolu gelmeye değmezdi. Ayrıca bu tatilde sevgilimle ilgilenmeyeceksem TV izliyeceksem ilişkimi yeniden gözden geçirmeliyim ....

tabi nasıl onlar sizin görüşleriniz ise bu da benim görüşüm küsmek darılmak yok ....

Neden buranın reklamını yapıyorsan derseniz biz çok keyif aldık ve bunu paylaşıyoruz.

Not : denize 500 metre mesafe otel ile denizden yüzünüzü yıkayacağınız moteli kıyaslamayın. Elma ile elma mukayesesi. Hele hele sizden ricam ASSOS otelleri ile fiyat mukayesesi yapın yoksa örnekleriniz tadminkar olmuyor.

Ben 3 kızım ve eşimle beraber 2 hafta sonra gitmek istiyorum fakat gitmeden bir teyit almak istedim, eşim tam bir yıl boyunca geceli gündüzlü stresli bir işte çalışıyor ve tatili huzurlu, sessiz, sakin bir yerde geçirmeye çabalıyoruz. Yemek sorun değil, odalar konforlu olmasa da sorun değil tek düşüncem eşimin çok sevdiği balık avı tutkusunu burada sıkıntısız gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği, yani sabahın erken saatinde veya gecenin bir yarısında oltalarımızı alıp sahile inip bize kimse karışmadan balığımızı tutabilir miyiz... Çanakkale tarafına hiç gitmedik hep Akdeniz tatili yaptık bu kez değişik yerler görelim bir de sakince dinlenelim istiyoruz...Kazen tavsiyelerine ihtiyacım var bir de az bişey daha indirime

otel yönetimi saçmalamış her akşam haber izlemek isterim

ne demek tv izliyenler evinde izlesin

Merhaba Kalliste
Motelin bahcesinde cayinizi icerken oltalarinizi atabilirsiniz. Daha oncede soylemistim yuzunuzu denizde yikiyorsunzu yani motel denize sifir. Cocuklar ufaksa zaten ucretsiz yok buyuk ise simdi konustum 3 yerine 2 cocuk ucreti alinacak sadece size ozel...

otel yönetimi saçmalamış her akşam haber izlemek isterim

ne demek tv izliyenler evinde izlesin

ben motelin yoneticisi degilim sadece kaldigim bir motelde sizlere ozel bir indirim aldim ve bunu paylasiyorum

Her akşam balık varsa rakıda vardır?Ücretin içinde mi merak ettim..hem balık hem tatil rakısız olmaz

Her akşam balık varsa rakıda vardır?Ücretin içinde mi merak ettim..hem balık hem tatil rakısız olmaz

Ben Balik sevdigim icin her aksam bali kdedim zaten aile balikci bir aile dileyen tavuk yer dileyen kofte dileyen et

amabaligi rakida bogmak laizm :)

Malesef alkol ekstraya giriyor ama rakamlar cok makul bir kisdi gelip surayi anlatsa gam yemeyecegim ...

çok güzel bi tatil fikri bence fazla mütevazi bi görüntüüsü var bi de. yalnız 1 günlük fiyat değil mi verilen. ben o kısmı pek anlayamdım.

Teşekkür ederim Kazen, eşim bu gece iş gezisinden dönüyor konuşup hemen motel ile iletişime geçeceğim, çocukların yaşları büyük 18 ve üstü, ufak olan 12 onu saymıyoruz o zaman tekrar teşekkür ediyorum, bir aksilik çıkmazda sağ salim gidip dönersek ben gelir anlatırım sen gamlanma

bizde insanlar tatile gidip daha da yorgun dönüyorlar:)başka türlü birşey benim istediğim:) bunun gibi mesela.

Gidip gördüğüm bir yer olduğu için kendi gözlemlerimi paylaşmak istiyorum, kafa dinlemek istiyorum, öyle çevremde disko, bar, eğlence merkezleri olsun istemiyorum, bütün gün pinekleyip güneşin ve denizin keyfini çıkaracağım ve bol bol et, tavuk, balık yiyeceğim derseniz ideal bir motel.

Yerleşim yerlerine yakın bir mesafede değil, bu sebeple sahilde pansiyoncular dışında kimseyi göremezsiniz, merkezi bir yerde olmadığından motelin bulunduğu sahil bakir kalmış, tam bir doğal ortam, yemekleri güzel, ne kadar isterseniz o kadar yiyorsunuz, sıcak cana yakın bir çalışanı var, yaptığı yemekler ağzımızda lokum gibi dağıldı, ellerine sağlık, üstüne yediğimiz kaymaklı tatlılarda cabası, ismini hatırlayamadığım için kendisinden özür dilerim :)))

Kişi başı fiyat pahalı bulunmuş ama tüm gün yiyip içmeniz, tatlılarınızın bile önünüze servis edilmesini düşününce fiyat cazip hale geliyor, otellerle kıyaslanmasını doğru bulmuyorum, onların hizmet anlayışı, müşteri portföyü farklı, buradaysa samimi bir ortam hakim, istediğin saatte yatar, istediğin saatte yer içersin, Okan Motel doğayla başbaşa olmak istiyorum, pansiyon sakinleriyle muhabbet edeyim, tavla, okey oynayayım, balıklar ayağımın etrafında gezsin, oltamı alıp bir iki balık avlayayım ya da alayım dalış takımlarımı masmavi suya kendimi bırakayım, kısaca kardeşim ben sukunet istiyorum diyenlerin görmesi gereken bir yer.
Yanılıyorsam Kazen düzeltebilir, kullanılan sebzelerde bahçeden, tümüyle doğal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…