Assos Okan Motel

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.269
3.003
Merhaba
Assos Okan Motel'de 15 Haziran - 15 Ağutos 2012 tarihleri arasında Kadınlar Kulübü üyelerine

Tam Pansiyon kişi başı 80 TL olan ücret,70 TL 0-6 Yaş ücretsiz, 6-10 yaş arası 35 TL şeklinde özel kampanya yapılmıştır.

Assos Okan Motel Hakkında Detaylı bilgi için Okan Motel - Assos Sivrice ve Assos Okan Motel - Motel, Doğa Gezileri - Behram, Turkey | Facebook

Rezervasyon ve detaylı bilgi için tel : + 90 286 723 40 41 ve + 90 532 651 15 20

Canakkale 100 km (Çanakkale Havalimanı)
Edremit 80 km (Edremit Körfez Havalimanı)
Izmir 300 km (Adnan Menderes Havalimanı)
Kocaeli 450 km
Bandirma IDO 260 km
GPS : 39 derece kuzey 26 derece dogu

Merhaba
Amacınız sadece ve sadece tatil ise,

tatil anlayışınız bangır bangır müzik sesi değil ise,

sabahları denizde yüzünüzü yıkamak istiyorsanız,

sevgiliniz, kocanız balık tutma sevdalısı ise,

kitap okurken beni sadece dalga sesi rahatsız etsin diyorsanız

Kesinlikle Okan Motel'e uğramanızı tavsiye ederim.

Harika ama benim üye olduğumu nasıl anlıcaklar veya nasıl yapılabilir?

Harika ama benim üye olduğumu nasıl anlıcaklar veya nasıl yapılabilir?

Bunu söylemeniz yeterli, yani zaten ilk ararsanız 80 TL fiyat söyleniyor ve bu rakam üzerinde pazralık yapılmıyor KK üyesiyim derseniz indirim alıyorsunuz. Yazıyı okuyan ama üye olmayanlar ne olacak derseniz : ) buraya geldiğinde üyelerimiz farkı göreceklerdir.

güzel görünüyor gerçekten de...balayı için bir alternatif iştee

Dediğim gibi amaç tatil ise kesinlikle doğru adres balayında yollanan yanar döner hediyeleri istemiyorsanız, otellerde yaşanan yemek sıralarından bıktıysanız, havuz yerine denize girmeyi tercih ediyorsanız yüzlerle değilde taş çatlasa 15 odası olan yani en dolu zamanında bile 30-40 kişinin olduğu bir tatil anlayışınız var ise evet burası doğru bir alternatif ama genede çoğu çift balayında otelde ki konforu istiyor.

odalarda TV yok zira tatilde TV izlenmez diyenlerden motel sahipleri, amaç TV izlemek ise buraya neden geldiler otursunlar evlerinde izlesinler diye bir politikaları var.

Çok canım çekti ,tam benim aradığım tatil..

tam tatıl yerı ararken cıktı onume hemen arastırıcam tesekkurler :)

süper bizim de tam aradığımız şey

yazın başındaki tatilimizi iptal ettik benim rahatsızlığım yüzünden
iyileşirsem düşündüğüm yerler arasında...

Of tam benlik harika bir yer! dalga sesleriyle kitap okumak, huzur... Çok ihtiyacım var böyle bir yere bakalım kısmet:/

Assosa daha önce hatta balayımızda gitmiştik.Gidemeyenler için gerçekten öneriyorum.

Sevgiler...

Assos yolcusuyum 2. gün sonra
ama tatil planımızı daha önceden yaptığımız için başka bi motelde kalıcaz
indirimi görünce pişman oldum ben daha pahalıya anlaştım çünkü
assos doyumsuz güzelliğiyle eşsiz doğasıyla yıllardır vazgeçilmezim
yazın sonuna doğru 2. tatil planımızda kesinlikle tercih edicem okan moteli

aslında çok güzel bir tatil olmasına rağmen internetten araştırdım motelin etrafı çok bakımsız sanki odalar da öyle gibi :/ ama gerçekten doğası güzelmiş...

Asos'a haftasonları zaman zaman giden bir çift olarak diyorum ki,50 tl olursa olur.Ne o 10 tl indirim mi olur ? P Her gece de balık olmaz,başka bir şey yok mu? :// Ha,bir de hangi üye olduğumuzu söylememiz mi lazım illa ki ?

Harika, ve çok cazip. En azından herşey dahil sistem gibi sabah yediğin kaşar salamı öğlen önünde mayanozle karışmış bir şekilde salata olarak önünde bulmuyorsundur.

Salata, balık, zeytinyağlı bundan güzel yemek mi olur ? Karayolu özürlü olmasam tek geçerdim. Edremit havaalanı bile (80km) bana uzak geliyor.

Arkadaşlar bende çok beğenmedim açıkcası ben akdeniz sahillerine talibim
Üstelik eşimn ailesi fethiyede ve oralılar yine tabiki tatil mekanım Ölü deniz olacak

Biz bu sene uzun bir tatil yapamıyoruz bend ehafta sonu
için yerler bakıyorum güzel bir yere benziyor gidenler
biraz daha yorum yapabilirmi acaba 2 günlüğüne kaçsakmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…