Assos Okan Motel

Ben bodrum da kaliteli ve ucuz bir motel arıyorum butik otelde olabilir bu yaz gitmeyi düşünüyorum Ramazan'da bana bilgi verirseniz hem temiz hemde konforlu bir yer ::::

bence fikir cazip, yer güzel ama kampanya süresi kısa. giden arkadaşlarımdan ve yakınlarımdan duyduğum kadar nefis bir yer asos.
çok da gitmek istediğim bir yer. merak ettiğim diyelim balık tuttuk orada pişirebilecek miyiz ben tam bir olta manyağıyım çünkü tam bana göre bir yer üffff
tv olmasın anasını satıyım. haber mi dinlemek istiyorum, radyodan dinlerim. zaten haberlerde ne veriyolar ki. hırsızlar, vurgunlar, katiller....
kampanyanın bayrama kadar olması sıkıntı çünkü izin günüm ağustosun son haftası

arkadaşlar bu sezon kampanyadan yararlanıp gitmiş olanlar var mı yorumlarını okumak isterim?

assos u pek bilmiyorum, denizi nasıl?
ramazan bayramında 2 günlük kısa bir tatile gideceğim, çok pahalı olmasın istiyoruz. okan moteli de değerlendirebilirim..

ay tam istediğim gbii ya yabanacı karıları olmasın sessiz ohh denizde guzelese tam bıze göre

Ramazan Bayramında bu tarafa doğru küçük bir tatil yapmıştık.
Daha önce de görmüştüm burayı ama Kk ile bağlantısı yüzünden merakla gittim.
Otelin lokansyonu çok iyi ,yani dünya ile iletişimiz kesiliyor adeta.
Lüks değil ama doğal.
Fiyatları bayram olmasına rağmen çoook uygundu,tam pansiyondu.
Biz Okan'da kalmadık başka bir otelde kaldık eşimden sebep ama sakin sessiz kendi halimde bir tatil istiyorum.
Kafamı dinlemek istiyorum diyen herkesin gitmesi gerek.
Sivrice'de hayatımın en sakin günlerini geçirdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…