Kekler - Pastalar AsO'dan'havuçlu ve özel şantili'kek(resimli)

E

EU2

Ziyaretçi
şantiyi hazırladıktan sonra buzlukta bekletip,kekin üzerine soğuk servis edin:KK66:
DEĞİŞİK BİR LEZZET ARIYORSANIZ
(kendi buluşum valla)

yumurta ve şekeri çırpın güzelce
rendelenmiş havucuda atın kaba
yağıda koyun
karıştırın
unu,vanilya ve kabartma tozu ve tarçınıda hindistan cevizinide ekleyin,iyice karıştırın,yağlanmış kalıba dökün
40 dkk sonra alın ve istediğiniz şekilde dilimleyip şantisi ile servis edin..
afiyet olsun canlarişkolarım:)
ÇAY BARDAĞI İLE KESTİM ŞEKİL VERMEK İÇİN

3 su bardağı un
1 su bardağı ayçiçek yağ
2 havuç
1 su bardağı şeker
vanilya
kabartma tozu
1 yumurta
tarçın
hindiztan cevizi

şanti için malzeme:KK43:kaymak görünümünde olan şantilerden)
çikolata parçacıkları
bir küçük havuç
kıvamına göre süt(ben1,5 bardak koydum çok yoğun olsun istemedim)
yarım su bardağı pudra şekeri
YAPILIŞI
malzemeleri rondoya atın bırakın o yapsın herşeyi..
havuçlu sosu buzluğa koyun

Son düzenleyen: Moderatör:

sıcakta fenalık geldi,süslemesine fazla özenemedim,idare edin:smiley-cool:
damla çikolata serptim,şekiller süperdi ama resim çekene kadar eridi :dilcikar:
şaftı kaydı şantilerimin:kedi:

alkisalkisalkishelal olsun hamarat arkadasimaalkisalkisalkiscokacimcoookeline koluna saglikcokacimcoook
seni alan yasadiopuyorumnanaktan​

canim nefis görünüyor vallacokacimcoook hazirla izine gelince istanbulda birkac gün kalicaz temmuzun ortalarina dogru tamammiyerimseniben
sen böyle yapar koyarsan tabiki canimiz cekercokacimcoook
denmek isterim ellerine saglik canimopuyorumnanaktan

gazoz güzelim benimmŞenizkaydirigubbakcemile3
ya incim gerçekten hoşmu görünüyo:ecrin_bebek:
hayatım değişik bir lezzet olsun istedim,hep aynı hep aynı,bunu denedim,dediğim gibi farklı bir lezzet sunmak istiyenler olursa denesin derim
sen beni böyle övüyosun ama bölee koskomacan şımarıyom sonraa:kedi:

güllerdiyarım,sen zaten başlı başına bi gülsün,sen yeterki geliyorum desüprizzzzz
bak o zaman ben sana ne sofrala kurarım baklavalar börekler mantılar açarım,yalancının..:1closedeyes:yapmassam namerdim:smiley-cool:
çok saol gülüm benim,denersen eğer mutlaka fikirlerini bekliyorum nasıl olduğu konusundakaydirigubbakcemile5

güllerdiyarım,sen zaten başlı başına bi gülsün,sen yeterki geliyorum desüprizzzzz
bak o zaman ben sana ne sofrala kurarım baklavalar börekler mantılar açarım,yalancının..:1closedeyes:yapmassam namerdim:smiley-cool:
çok saol gülüm benim,denersen eğer mutlaka fikirlerini bekliyorum nasıl olduğu konusundakaydirigubbakcemile5
:kedi:kis sen ne güzel seyler yazmissin inan yemis kadar odum sagolasinŞeniz
yapinca mutlaka eklerim canim insallah rezil olmamyerimseniben
havuclu hic yapmadim ama birkac yerde yedim cok hosuma gitti eminim buda nefistir canimopuyorumnanaktan

heyt be maşallah. havuçlu keke bayılırım. ellerine sağlık. meaaaşallah

gazoz güzelim benimmŞenizkaydirigubbakcemile3
ya incim gerçekten hoşmu görünüyo:ecrin_bebek:
hayatım değişik bir lezzet olsun istedim,hep aynı hep aynı,bunu denedim,dediğim gibi farklı bir lezzet sunmak istiyenler olursa denesin derim
sen beni böyle övüyosun ama bölee koskomacan şımarıyom sonraa:kedi:

alkisalkisalkishakkediyosunopuyorumnanaktan
havuclu seylere bayilirim zatencokacimcoook
hem bekarsin hem tatli dilli hemde hamarat simarmak hakkin tabii cimcimemopuyorumnanaktan

tmyy çok teşekkürler tatlımŞenizhavuçlu seviyorsan dene mutlakayerimseniben
güllerdiyarı.gülüm,sen yap şahane olucağına adım aso olduğu kadar eminimopuyorumnanaktanhee bu arada dediklerimde ciddiyim,bize gelmeyi düşün istersensengözlerimebaksanab
incimmm kaşındın sen günah benden gittii
:emir_bebek:zemuszemuskaydirigubbakcemile2sositososito:teytey::dance::hooray:gamyoncuiremsu:emir_bebek:zemuszemus
yoruldum ama deydimirmirmirmir
ŞenizŞeniz

kızzzz 4 5 tana daha koy tabagaa baaa yetmez 2 dene cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

ellerine saglık hamarat arkadaşm :)))
kendi buluşuymuşşş yalannn,aynısını bende yapıyom -tatlicadiarzu- (yalancı üye 123:lepi:)

kızzzz 4 5 tana daha koy tabagaa baaa yetmez 2 dene cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

ellerine saglık hamarat arkadaşm :)))
kendi buluşuymuşşş yalannn,aynısını bende yapıyom -tatlicadiarzu- (yalancı üye 123:lepi:)
arkadaşmı?pardon nerden:nazar:daha yeni tanışıyoruz cicim hemen arkadaşlıkta neymiş:nazar:
ayrıca saa yetermi,beni yesen doymassın sen:smiley-cool:
bi kerem aynısını yapmana imkan yok:eek:lmaz:,havuçlu şantiyi yaptınmı haa yaptınmı:1shok::dilcikar:
bana bak üye 123 fazla kaşınma yoksa imdat smili ile kimi arıycamı biliyosun sen buda şeytan smiley nihahahakötükedihüsosırnaşık şey
ayrıca saol 123abc arkadaşımlülülülülülüŞeniz
kaydirigubbakcemile5:nazar:

Şeniz:1hug:

canmmmmmmmmmm çok güzelll farklııı orjinall bişeee cokacimcoookcokacimcoook
cidden elinden her iş geliyo hee :jeyyar:
kanka bide turptan flan dene kızzz :)))

canmmmmmmmmmm çok güzelll farklııı orjinall bişeee cokacimcoookcokacimcoook
cidden elinden her iş geliyo hee :jeyyar:
kanka bide turptan flan dene kızzz :)))

sarımsaktan denicem istermisinlaelaelaelaelaeçok leziz olur hecokacimcoooksevgilinin yanına gitmeden önce yiyosun ama bunu:smiley-cool:

havuçlu tariflere bayılırım kaydirigubbakcemile5
buda çok değişik ve lezzetli bir tarife benziyor :lepi:
ellerine sağlık canım
alkisalkisalkis

çok teşekkür ederim ceydacımopuyorumnanaktanhavuç herkez sevmez,ama nadirde olsa seven oluyo:lepi:havuçta bol miktarda a vitamini var,buda gözlerimiz için birebir..bunuda dip not yapim dedimsengözlerimebaksanab

ellerine sağlık şekerim çok güzel görünüyor,eminim tadıda çok güzeldir en kısa zamanda bunuda deniycemopuyorumnanaktan

X