Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

uzun süredir ugramiyordum buraya, cvp veremediklerim kizmasinlar lütfen ..
yine yeni yeniden makyaj fotolarim, buyrun ..

emeğine sağlı,,sayende birşeyler öğrendim:) birde türkan şoray makyajı resmini gördüm ama yapılışını bulamadım,eklerseniz yada sayfa sayısını verirseniz teşekkür ederim şimdiden....

emeğine sağlı,,sayende birşeyler öğrendim:) birde türkan şoray makyajı resmini gördüm ama yapılışını bulamadım,eklerseniz yada sayfa sayısını verirseniz teşekkür ederim şimdiden....

faydali olduysam ne mutlu..
o makyaji fotoya baka baka yapmistim , yarisma makyajiydi ..
detayli yazmstimda aslinda, ama aklima geldigi kadariyla yazayim tekrar..
takma kirpik var
göz icine beyaz kalem sürmüstüm
sanirim kapatici disinda birsey kullanmamistim gözkapagima ..:)

eger fotoyu alinti yaparsaniz daha detayli bilgi verebilirim

ılk sayfanda paylaştığın foto alıntı yapamadım kusura bakma sitede acemıyım ...elıne sağlık tekrardan cok mağrifetlisin...seni dışarı çıkarken görmek ısterdım hep kımbılır kıyafetlerıne göre ne makyajlar yapıyorsundur:) sanırım bu işin eğitimini aldın? yada Allah vergısımı bırde son olarak burcunu merak ettım:)

tesekkür ederim
günlük hayatimda bu tarz makyaji pek nadir kullaniyorum, cogu zaman bi eyeliner ve rimel sürüp cikiyorum :)
burcum yengec ve özelliklerini tasiyorum

Makyözlük egitimi almadim , ama bu isin egitiminide alamayi düsnüyorum ilerleyen zamanda, meslek haline getirebilmek icin.

T, soray fotosunu daha genis vakitte incelicem

ilk sayfadaki makyajları ve tarzını çok beğendim canım,eline emeğine sağlık..
fotoların çalınmaması için koyduğun fotolara boydan boya adını veya blog adını photoscape'de yapıştırabilirsin.
sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…