Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aşkitom hayırlı olsun topiğin yavrim alkisalkisalkis a.s.

Harika olmuş topiğin,hayırlı olsun.Bütün denemeler de süper,bayıldım.

canım hepsi muhteşem ellerine sağlık. rica etsem Gülşen Bubikoğlu makyajının yapılış aşamalarını resimleyerek anlatabilirmisin lüüüüüüüüüütfeeeeeeeeeen. öptm çok

topiğin hayırlı olsun canım makyajların süper gerçekten

ben simli şeylere bayılıyorum,bunların markasını nedir cnm,sim katı bi haldemi yoksa krem gibi sürülüyomu?

öncelikle. kendinde güzelsin makyajlarında çok hoş.özellikle gülşen bubikoğlu makyajın süper

askıto bayıldım valla
elıne saglık
kaslrın ne kadar guzel masallah
gulşen bubıkoglu makyjın cok basarılı hemen gozumun onun egeldı valla

aşkito hanım topiciniz hayırlı uğurlu olsun,müşterisi bol olsun inşalahkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan
gözel hatunsunzemuszemus,makyaj işinde de kendini iyice aştınalkisalkisalkisalkisalkisalkis...başarılarının devamını dilerim canıma.s.
boşa harcanıyon yavrum saç boyama sende,saç yapımı sende,tarz yaratma sende,dekorasyon sende,eğlence sende,moda-alışveriş sende,makkaj sendehihoyyyt
sana bi salon açalım bebeem:icecream:

Son düzenleme:
canım süper olmuş :lepi:
ellerine sağlık ya alkisalkisalkis
hepsi ayrı güzel
bakakaldım ayrı ayrı resimlere opuyorumnanaktan
bayıldım bayıldım aşkitom ya
:teytey:

mavidüş teki farın kalemin ne kullandıysan canım
yazabilir misin

öpüyorummmmmm seni
:1hug:

a.s.

askitom hayirli olsun topicin.
hepside cok güzeller.
en cok gülsen bubukoglu makyajina bayildim

HEPINIZE ILGINIZDEN DOLAYI TSK EDERIM BEBISLER..

Gülsen Bubikoglu makyajini adim adim görebilseydik keske :ecrin_bebek:

canım hepsi muhteşem ellerine sağlık. rica etsem Gülşen Bubikoğlu makyajının yapılış aşamalarını resimleyerek anlatabilirmisin lüüüüüüüüüütfeeeeeeeeeen. öptm çok

ilk firsatta yapmaya calisacagim kaydirigubbakcemile5

topıgin hayırlı olsun sürdüğün kapatıcının markasını ne kodunu ögrenebilirmiyim?

canim markasi rapsodi. cok uygun fiyata almistim tr den. nosunu yazamayacagim su an yanimda yok ama bildigimiz beyaz sekerim.

cok tesekkür ederim ilginiz icin.
benim cildimde kizariklar ve sivilce sorunu var en güzel kapatan loreal perfect match oldu.kesinlikle tavsiye ederim

resim çıkmamış pardon

canim bunlar toz mineraller.markasi silinmid cok olmustu alali

aşkito hanım topiciniz hayırlı uğurlu olsun,müşterisi bol olsun inşalahkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

saol askimm.. oluurr sen bana sponsorluk et emiikaydirigubbakcemile5zemuszemus

canım süper olmuş :lepi:

sag üst resimdeki yarisi siyah yarisi mavi bir kalem var cnm onunla yapmistim. ve escape paletimden bir mavi kullandim. hangisiydi tam olarak hatirlamiyorum
kaleminde markasi yok cnm.. onuda tr den almistim ..

he anam parayı bulayım söz sana sponsor olacam haaşakkıdı
o cevher var sende aşkitomsengözlerimebaksanabalkisalkisalkisalkisalkisalkis

kız aşkito sen neymişsin bee valla allah nazardan saklasın

tenkss emosumm. sen arkamdayken bisiden korkmam :))

meryem aman kiz al gitsin en ucuz olanini. hosuna gitmezse bol bol makyaj yapip hemen bitirirsin sende :)) baska marka alirsin:roflol:

dolabinn sahaneee.opuyorumnanaktan.tek degilmisim bende cok aliyorum koyacak yer bulamiyorum..hepsinide kullanamiyorum son kullanma tarihleri geciyor atiyorummm:hulya:
kirpiklerini tane tane ayiran rimelini sorcam birde takma kirpik vardi onu eger resim eklersen sevinirim..benim icin daha kolay olur
far olarakta 3 renk surdugun en uste koyu mavi surdugun farin markasi nedir?

Son düzenleme:
ooff yaaa negusel makyaj yapıosun valla bayıldım yaa
ben hııcc beceremıyom bole :gitme:
resımlı anlatımların super ama aynılarını bıgun denıcem a.s.

topiğin hayırlı olsun canım a.s.
tek kelimeyle MUHTEŞEMSİN hepsi birbirinden güzel olmuş dönüp tekrar tekrar baktım hepsi harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…