Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
süper yaakaydirigubbakcemile5çok beğendim.Yaa ben eyeliner çekemiyorum:sinifsinif: bana yardım edebilir misin?

ya iyi hoş da arkadaşlar,
herkes makyajını yapıp yapıp koyuyor guzel guzel resımleri
peki bu kadar guzel yapamayanalra yazık değil mi?:gitme:
yani birileri bıze de acıklasa,şöyle yapın şurdan yapın vsv vsvs gibi....
sonra da mesela bu yeni öğrenenlerin gelişimleri paylaşılsa, bir öğretmen edasıyla takip edilse

hangi göze nasıl makyaj yapılır,resımlı tarıfler olsa....

offf çok sey mi istiyorumm????

artı makyajlar süper,hiçbirine ufacık da olsa," hmm bu diğerlereine göre biraz daha kötü durmuş " diyemedım.....

lilyum vakit bulamadim canim.. eklicem yakindaa :)

aypericim ilk sayfada makyajlarimin resimli anlatimlari var.. ayni zamanda ilerleyen sayfalarada hangi göz yapisina nasi makyajl yapilacaginida belirtmistim :)

ama dedigin gibi bir topik acabilirim.
acemi makyajlari .. yardim istiyoruz falan die. o zaman makyaji beceremeyenler ekler ve gün gectikce düzeltip .. makyaj ustasi olup mezun olurlar :))

harika bi baslik olmus gercekten profesyonellere tas cikariyosunuz. dün geceden beri 91 sayfanin hepsine tek tek baktim.
Kiko ürünlerini görünce dedim aSkito bizim buralara yakin oturuyor, daha dün o magazanin icindeydim paralari döktüm geldim :)

askitocum kiz sen $u yarismadaki 4 nömra deilmisin zemuszemus
cok hosssun canim ya opuyorumnanaktan
bende 5 numaraydim
makyajlarina bayildim desem yeridir.. tek kelimeyle
muhtesem ve harika yapmissin yaabayanssulusmile
burda ögrenecegim coookk $ey var..
hemen yarin gidip bütün essence makyaj malzemelerini topluyorum magazadandelikafadulden
emegine saglik tatlimmŞeniz

Son düzenleme:

hehe tskler canimm.. ben en iyisi kiko dan para alayim.. sayemde satis yapiyorlar :roflol:

evet canim 4numerayim :))
senide tanidim..
essence farlari o kadar güzel deill.. ama diger ürünleri iyi..
farlar cok kalici olmuyor:umursamaz:

vereliniortakmerhaba tebrik ediyorum sizi hic usanmadan baktim bütün sayfalara gercekten cok özenle yapilmis hepside süperrr olmus tabiki gözleriniz, yüzünüzde bu makyajlari cok güzel kaldirmis masallah

tesekkür ederim..

lilyum dügün fotolarima baktim canim.. makyajin belirli oldugu fotolar bir tek stüdyoda cekilenler. onlarda pc de yok maalesef (

aşkıto yine harikasın
kaşlarda tam oturmuş maşallah çok hoş olmuş:)

renklerin inanılmaz!! off.far sürmeyi sevmeyen ben bile heves ettim ya! harika harika harika! tebrik ederim. muhtesem bi yetenek..
bu arada sormak stediğim bişey var.. flormarın terracota farlarını gördüm gecen gün. cok canlı görünüyordu.. daha önce hiç o tarzdan bişey kullamadım.. kullanıp da memnun olan var mı flormarınkinden?

Son düzenleme:

bir de bunların markası neydi cok sevdim bunları.. capcanlı hepsi de bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…