Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sibosum koydum ya hayatimm fantastigidee

zoiacim.. zaten kücük bir kutunun icinde oluyor far bazi.. krem gibi bisi.. parmaginla birazcik alip göz kapagina yay.
biraz bekle , sonra farini sür.
bu kaderr :)

hıı ölemii yok yok ben iyi değilim en iyisi gidip yatim ben daha fazla pot kırmadan:)) bu iki oldu üçüncü körlüğümde zaten sen beni kovalarsın:))) kurutma makinesinin hayalini kuruyorum hala beynim sulandı sanırım:)) ayy bütün topiclere yazıp haykırmak istiyorumm:))) :görgüsüz smileyi: neden yokki:)))

hahah manyakkk :))) acisiyla tatlisiyla bölümüne yaz kiz herkes okuyo orayi :))))))))))))))))
yazmazsan ölümü gör bak :roflol:

nermincim kiskanmakk serbest :roflol:
ama nazar etme ne olur calis seninde olur :jeyyar:

hahah manyakkk :))) acisiyla tatlisiyla bölümüne yaz kiz herkes okuyo orayi :))))))))))))))))
yazmazsan ölümü gör bak :roflol:

nermincim kiskanmakk serbest :roflol:
ama nazar etme ne olur calis seninde olur :jeyyar:

kız tam oraya yazıcaktım ama mesajını okuyunca vazgeçtim :roflol: sözünde durmanı bekliyorum taammmı kaydirigubbakcemile3

Masallah sekerim gercekden asmissin kendini harika muhtesem olmus, enisteye Allah sabir versin, hani para durumundan :kedi:
bi sey dicektim ne dicekim
himmmm
sey hani baz far icin dion ya o ne la ? bi resim yok mu bakam neymis ?

bu far bazi sekerim..
artdeconunkide iyimis duyduguma göre.
aman bence hepsi isini görür :)

makyajlar harika. bravo wallaaa sayfalari tek tek okuyorum anca 30 a geldim saat gece 4 ü gecti :)) yarin kaldigim yerden devam

bugünkü makyajim..
misafirlikteydik esimle.
aslinda bu kadar detayli makyaj yapmazdim ama buraya eklemek var ya.. insan daha bi özeniyo...:))

asktos canim harika olmus yine
her seferinde yorum yapmasamda bilki, hep takipcin ve gizli hayranlardanim diyebilirim :))

Çok hoş olmuş canım makyajın her zaman ki gibi döktürmüşsün :jeyyar:

ayyyyyyyyy askitoo gözünü cerceveleyen varla yok arası yeşil kalem
ne güzel yapmıssın öyleee masallahh
bide bu farın markası nosu ne cnm cok tatlıymıs bende öyle bi renk arıorum ilarzucumda da var benzeri
nosunu daha yazmamıs
senağlama

tesekkür ederim kizlar..
akitracim markasi essence .. türkiyede bu marka yok bildigime göre. o yüzden no suna bakmiyorum simdilik..
eger essence ürünleri bulma ihtimalin varsa yazayim cnm. su anda far yakinimda deilde :)

süperr ya hepsi birbirinden güzel çok yeteniklisin bu konuda hayatta yapamam ben bunları çok başarılı hepsi canım ve çook hooş

kesinlikle bir sanat eseri gibi
işlemişsin valla makyajını
hayran kaldım
maşallah güzel gözlerine ve yaptığın makjaylarına
becerebilmem ümidiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…