Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2 resim arasında çook fark varmışş gerçekten
far bazınıı nasıll kullanıyosun cnmm
ay çook soruu sordum bu akşam kusura bakma :eek:

yaa ben kirpiklerim kıvrık ve uzun görünsün istiyorum aynen senin resminde olduğu gibi.. dediğin rimele netten baktım dolgun gösteriyomuş sadece.. benim kirpiklerin yeterince var zaten... hıı bide suda çıkmayan rimel sanırım o.. hiç işim olmaz uğraşamam öle makyaj temizleyicisiyle on saat...

acayipp farkediyomuşşş far bazı yaa ciddi fark var aralarında... hemen onuda araştirimm bakimm:))

:)))
ben bu KK yüzünden kocami batiracagim zaten.. $u iyimis. bunuda alayim derkennn
sizde katildiniz kervana :roflol:

zoiacim far bazini ilk kullanmaya basladigimda yogun kullaniyordum.. pütür pütür oluyordu.
sonra ögrendimki.. mümkün oldugunca ince sürüp, 2-3 dakika bekliceksin fari sürmeden.

bende birazdan size yarismalara katildigim makyajlari toparlayip eklicem. ne zamandir aklimdaydi..

bu haftada kleopatra yarismai baslayacak.. katilmak isteyenlerin bilgisine.

biryerlerde degisik kleopatra makyaji görürseniz bana gösterinn :) fikir olsun

hayvan yarismasi icin ..

askitozebra.jpg

aşkitoom kıss cahilliğimee ver de ben bu bazı nasıll yapıcaam pekii kaydirigubbakcemile3

müthişş yaaaa... çok beğeniyorum bu resimleri özellikle zebrayı... fantastik resminide koy ama muhteşem bi görüntü...

sen makyaj konusuundaa aşmışsııınn diyecek bişey bulamadıım
ben müsaiit bi yere bayılabilirmiyiimm akannehir akannehir

sibosum koydum ya hayatimm fantastigidee

zoiacim.. zaten kücük bir kutunun icinde oluyor far bazi.. krem gibi bisi.. parmaginla birazcik alip göz kapagina yay.
biraz bekle , sonra farini sür.
bu kaderr :)

hepsini bir arada görünce vay be dedim :1shok: neler yaptın helal olsun sana alkisalkisalkis bi kere çok yaratıcısın.fantastik makyajı yarışmada görüncede bayılmıştım zaten.gece gece seni acuk kıskanabilirmiyim delikafadulden sositososito

X