Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tskler :)
hergün deil tubicik ama son zamanlarda her ay oldu :))
neise bir süre dinlenmeye aldim.. zaten kisacik ta kestirmek zorunda kaldimm (

sac topigi.. düsünmedim deil ama bu topigi bile bazen takip etmekte zorlaniyorum 1 bucuk yasinda oglum var cünkü:)

ilerde daha genis vaktim olunca düsünürüm belki..

ilginiz icin tskler.

yeni makyaj malezemelerimi deneme amacli yapilmis makyaj..

krem farlar pek hosuma gitmedi.. belki kapatici kullanmasaydim daha rahat sürebilirdim..
sagitirken biraz problem yasadim..
iyi seyirler..

yorum yazmadan cikmayin :)

Son düzenleme:
bu ne guzellık pecelı goz resımlerıne bayıldım....
bu resımlerı nasıl yaptın ne kadar emek tesekkürler

fıstık topic yıkılıyor zemuszemus
yine döktürmüşsün.ellerine sağlık.
gerçekten gözlerinin makyajsız hali efe ile aynı sositososito

renkli gözlere yakından bakınca tırsıyorum :1ninca: ondan tek göz çekimi için bişey diyemeyeceğim amaaaaaa yüzünün yarısı görünecek gibi çekmişsin ya. tek kelimeyle nefissssss. kaydirigubbakcemile5 saç renginin koyu oluşu göz mavi olşu ve iri zaten. makyaj süper uyumlu yapılmış. maşallah valla. :lepi: a.s.

voovvvv makyajı anlattığın fotoğraf açılmamış bende diğerine bakarken. akannehir

senin bu güzel güzel anlatışın sayesin de gidip makyaj malzemesi alıyorum :smiley-cool: harika olmuş. sositososito

ya son anlatımlı makyaja bakarken içim gitti.. ne güzel anlatmışsınız. yapmak istiyorum uygulamak istiyorum bende.. inanın çoook beğendim.

maşallahh

bacımmm yine döktürmüşsün maşallah şekerimmm

Son makyaja bayıldımmm opuyorumnanaktan

bu ne guzellık pecelı goz resımlerıne bayıldım....
bu resımlerı nasıl yaptın ne kadar emek tesekkürler

ben tesekkür ederim
faydali olabiliosam ne mutlu..

kedicim sen nerelerdesin canim.. makyaj yapmiomusun yoksam artik:1ninca:

fıstık topic yıkılıyor zemuszemus
yine döktürmüşsün.ellerine sağlık.
gerçekten gözlerinin makyajsız hali efe ile aynı sositososito
kaydirigubbakcemile5

mersiiopuyorumnanaktan

al al .. al da resimde ekleyin yahuu hep makyajlarindan ypiyoruz diyolar ama resim ekleyen yokkkCADIARZUbenneyaptımki

harikalar yaratmissin,tebrikler....a.s.

ya son anlatımlı makyaja bakarken içim gitti.. ne güzel anlatmışsınız. yapmak istiyorum uygulamak istiyorum bende.. inanın çoook beğendim.

maşallahh

tsklerropuyorumnanaktan

hilmişş lila çok yakışmış tatlımm.. mavi lenslerinlede lila tonları çok güzel olur bence:)) gerçi benim sana makyaj konusunda herhangi bi tavsiye vermem tuhaf oldu neyse içimde kalmasın:))

sibo$$$ yirim ulen senii...
senden gelecek herseye kabulum yafrim :roflol:

fahrosum saol bebisko.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…