Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
akitra canim al kurtul bence.. ben cok memnunum.. yani pek bisi kalmadi yere düsürmekten ama ii yinede :))

nlgn10 ebay sitesine gir.
belki türkiyeye postalarlar.. cünkü zaten cin den geliyor palet. ha türkiye ha almanya onlar icin farkedecegini sanmiyorum.
üye olup adamlara mail yaz(ingilizce)

birde gitti gidiyor sitesine bak. ne bilim.
aslinda google a aratsan cikmazmi bisiler ?
bi dk ben bakayim haber veririm.

en azindan markasini buldum.. scents far paleti güzelim 88 lik.
google a baktim ama pek bisi bulamadim.
bende henüz almadim zaten. escapi biraz halledeyim onu alacagim ilerleyen zamanlarda.
sanada bol sans dilerim:)

vay be öncelikle maşallah diyimpuyorumnanaktan bide bu konuyla ilgisi yok ama resimlerine bakarken dikkatimi çekti dudağının üstünde piercing var sanırım ya çok acıyomu yaptırırken:asigim:

bi şey daha sorabilir miyim ruby rose nasıl acaba zongulda sadece bu markanın far paleti var da...

Askitocum,bütün bu malzemelerin bir kişiye ait olduğuna şaşırdım.Ne çok malzemen var.Aşmışsın sen kendini;bir ressamın tablo yapması gibi desenler bile oluşturuyorsun makyajla.Ünlü makyöz Oya Tolga eline su dökemez valla..opuyorumnanaktan
Ama bence sana en çok yakıştırdığım;Bubikoğlu makyajı.Göz rengine ve tenine uyumu hem naturel,hem iddialı...Ellerine sağlık...alkisalkisalkis

tskler kizlar..

nlgn10 cnm o markayi tanimadigim icin yardimci olamam.. fiyati cok ucuk deilse al dene bakalim.

minik06 tatlim acimiyoyr dersem yalan olur.. ama 1 saniyelik bir aci.. hemen geciyor ..
kanamadi bile :)

lalelal oya tolga ile karsilastirmissin :) duyarsa üzülür :roflol:

buyrun bakalim lenslerimi begenecekmisiniz?
ayrica makyajimada yorum bekliyorum..

maşalllahh... harika olmuş.. makyajda süper lensin rengide çok yakışmış size..

ayyyy bi lens insanı anca bu kadar değiştirir canım güle güle kullan cok yakışmışşşş yawww makyaj desen zatennn dicek bişi bulamıorum

lenslerine bayildim cok guzel durmuss..gule gule kullan.markasini ve rengini soylersen sevinirimmopuyorumnanaktankaslarini da super almislar..
tek gozume carpan rimelin sanki kirpikleirni yapistirmis.onun disinda hepsi cok guzel..

kıs askıitoo bayramda su senin yaptıgın göz makyajlarından biirini yapıcam anacım..bakayım bi bastan mucksss

ayrıca lenslerin rengi cok güzelll..makyajda güzel olmus

tşk ederim cnm bu arada tarzınıda çok beğeniyorumkaydirigubbakcemile5 bende denicem bu makyajları ama beceriksizmdr birazcıkkkaydirigubbakcemile3

ayyyy bi lens insanı anca bu kadar değiştirir canım güle güle kullan cok yakışmışşşş yawww makyaj desen zatennn dicek bişi bulamıorum

opuyorumnanaktan

lenslerine bayildim cok guzel durmuss..gule gule kullan.markasini ve rengini soylersen sevinirimmopuyorumnanaktankaslarini da super almislar..
tek gozume carpan rimelin sanki kirpikleirni yapistirmis.onun disinda hepsi cok guzel..

tskler.. Freshlook turqouise
maskara makro cekimde beter duruyo .. ama o kadar kötü deil aslinda.. dolgunlastiriyo.

kıs askıitoo bayramda su senin yaptıgın göz makyajlarından biirini yapıcam anacım..bakayım bi bastan mucksss

ayrıca lenslerin rengi cok güzelll..makyajda güzel olmus

tsk cnm.. resim eklersen sevinirim.

tşk ederim cnm bu arada tarzınıda çok beğeniyorumkaydirigubbakcemile5 bende denicem bu makyajları ama beceriksizmdr birazcıkkkaydirigubbakcemile3

yapa yapa ögrenirsin canim.. inan 6 ay önce düz far sürmekten baska bisi bilmiyordum.

çok güzel makyaj yapıyorsun cnm ayrıca lenslerinde çok güzelmiş

çok güzel olmuş

cok mersiiiopuyorumnanaktan

ben düz far sürmeyi bile bilmiyorumkaydirigubbakcemile3 hiç kullanmadım inş becerebilirm opuyorumnanaktan

cnm bide saçla ilgili topic açsan keşke saç renklerin çok hoşopuyorumnanaktan

bu ne hayatım ya harikalar yaratmışsın bravo sana valla

askito sen saclarını hergün bi rengemi boyuyon anacımkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…