Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
zemuszemus

far peletin markasi ESCAPE sekerim..
internetten kolayca bulabilirsin..

askitom sen agnes b ürünleri kullaniyormusun? memnunmuun? Farlari benim cok ilgimi cekiyor ama karar veremiyorum, renkleri cok güzel....bu arada cok kilo vermissin sen nasil verdin sorabilirmiyim

Aşkito süper bir hatunsun sen valla.Herşey geliyor elinden maşallah.Makyajları görünce delikafadulden böyle kaldım bacum...

tskler bebislerimm

hulimm süper farlarr.. pek yok bende,bi o turkuvaz .. pembe gri yanar döner var monobulle, internette gördümm.
ay mutlaka alicammm bir gün .. bu ara makyaja para harcamak istemiyorumm.. cünkü koca dolaba sigmayacajlar yakinda..

ayrica Mac ürünlerine gelince.. walla zenginseniz ne ala memleket ama benim gibi orta halli yasiyorsaniz.
degmez.. aman aman harika off bayildim diyememm.. escape paletimde ayni isi görüyor zati :)

kilo icinde topik acicam hee :)) özel mesajlar yagiyor walla..
hulimmm diyet ve tabiki yaninda spor. spor dedigim tempolu yürüyüs.
iste en az 6-7 kilometre. ve mekik cekiyorum.
allah güc versede bitse artik su diyet.. 1 yildir cok yoruldum.. 5-6 ay ara vermistim gerci :roflol:

bu arada sen kafayimi yedin kizz zatennn kopacaksin yakindaaa.. senin boyun kac???
48 kilo olacakmis allahim yhaa sopaliksinn:eek:klava:

Son düzenleme:
vay vay çıkmadan bi bakayım dedim yeni makkaj yaptınmı diye:)) çok güzel olmuşlar.2.si süper olmuş ama.renk seçimin çok güzel..far sürmeden çıkmam pek.senin renk kombinasyonlarından çalıyorum bolca:))

bu iki farklı zıt renkleri yakıştırıp yapıyorsunuz yabayılıyorum hemde çok kıskanıyorum. maşallahh inanın harika olmuş. ben ne gölgeli nede bu iki renki kaynaştıramıyorum.

Süpersinnnnnn canım yaaa! Eee göz göz olunca,anlamlı bakınca ve yetenekli sanatçı bir el de onu süsleyince adına güzel makyaj deniyo işte..şahane olmuş hepsi ama en çok 9-15-21-33 numaralar benlik..videoları bende bekliyorum :))

X