Aşkitomuz KK nın biricik moda ikonası, gülen yüzü ameliyat oldu...

cok tskler kizlarrr..
ayburcum capa medilife da kaldim canim. bu sabah taburcu oldum bidenemm..

ay canim benim acili acili birde bura girmis

iyi olsa ben sana bi sürü soru sorayim :) misal nekadar maliyeti, nasil kestiler bictiler iz kaliyormu, sonra cocugun olunca birdaha bi zarari oluyormu emzirince falan, acisi dayanilir gibimi?

benimkilerde fazla büyükde dikletirme iyi gelirdi

Son düzenleme:
Aşkitoma geçmiş olsun Allah acil şifa versin inşallah.

Aşkitom bitanem çok çok geçmiş olsun inşallah ağrıların tamamen geçmiştir meleğim :Saruboceq: Ahh ah keşke ıstanbul da olsaydım da sana geçmiş olsun ziyareti yapabilseydim ne çok isterdim seninle tanışmayı hazır Türkiyedeyken ne güzel olurdu yakışıklı küçük prensi de görmüş olurdum hem onuda doya doya severdim :1rolleyes:
Canımım içi tekrardan çoook büyük geçmiş olsun kendine dikkat et olur mu bide seni çok seviyoruz şekerparem benim :asigim:

geçmiş olsun. sağlığa ve güzelliğine kavuşmuştur inşallah. başka dert vermesin Allah.

geçmiş olsun güzeller güzeli aşkitom. bir an önce acılarından kurtulup bomba gibi bir dönüş yapmanı diliyoruz ve bekliyoruz...

tek tek alinti yapamadim kizlar. bulundugum yerdeki internet baglantisi cok yavas sorun cikariyor.
hepinize cok cok tesekkür ederim güzel dilekleriniz icin.

Güzellik ugruna cekilen cile kutsaldir :))

canim evlenmeden önce yaptiran cok kiz varmis.. fotolarini gördüm orda.
2500 euro ya yaptirdim. doktorum sadullah karun.
gögüslerimi henüz göremedim. bandajli. Acisi tahammül edilmeyecek kadar deil.
sadece hareketlerimin sinirli olmasi sinirimi bozuyor. oglumu kucagima alamiyorum falan.
kalan iz de.. gögüs ucunun etrfainda belli belirsiz(gögüs ucu kücültülecekse)
ve gögüs ucundan assagiya dogru tek bir cizgi.
eger gercekten sorunlu gögüslerin varsa. bu tek cizgi eminim ki rahatsiz etmicektir seni.
zaten bir süre sonra soluyormus izi.
gögüslerinden alinacak dokuya bagli olarak emzirmende azalma olabiliyormus.
bende cok fazla doku alinmadi. daha cok diklestirildi canim. yani 2nci cocugumu emzirmeme gibi bir sorunla karsilasmayacagimi söyledi doktorum.
darisi basina diim o zaman. büyük gögüsler cok sinir bozucu.. durusunu kiyafetini sporunu.. hayatinin her alanini etkiliyor..

cok saol canim benimm.. keskee görüsebilseydikk..

zaten $öyle türkiye geneli bir bulusma ayarlayalim diyorum :))

aşkitom bidenem beniiiiiiiiimopuyorumnanaktanŞeniz
güzel haberlerini bekliyoz bebeeeema.s.olumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile3

aşkito şimdi nasılsın güzelima.s.boshayallersmile
keşke senden alıp bana virselerdi ne güzel olurduaklinialirimsmiledelikafadulden

Geçmiş olsun canım ablam... yeni haberim oldu girmiyodum bir süredir siteye öpüyorum kocaman kocaman

tesekkür ederim canlarim benimm..
cok daha iyiyimm su an..

bandajlarim alinacak cuma günü,. simdilik memnunum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…