Aşkınızın masalı hangisi?

Paris ile Hilton
Sanırım şu an kalbiniz boş ya da bir sevgiliniz yok. Öyle ola ki böyle yanıtlar verdiniz. Ama emin olun ki bir gün siz de aşkı bulacaksınız hem de en şahanesinden!

hee yaa dogru bildiiii (=(=

Leyla ile Mecnun
Size olan aşkından neredeyse çöllere düşecek zavallı. Tıpkı Mecnun gibi o derece aşık size. Sizin gibi bir kıza hangi kalp dayanır.

Aslı ile Kerem
Vah vah..! zavallı aşkınız yüzünden Kerem gibi kül olup gidecek. O derece aşık yani. İnanın biz bile sonuçlara inanamadık. Olağanüstü, fevkalade bir aşkın destanı
:asigim::asigim::asigim::asigim:

Leyla ile Mecnun
Size olan aşkından neredeyse çöllere düşecek zavallı. Tıpkı Mecnun gibi o derece aşık size. Sizin gibi bir kıza hangi kalp dayanır.
aferim ona:roflol:jeyyar

Leyla ile Mecnun

Aslı ile Kerem
Vah vah..! zavallı aşkınız yüzünden Kerem gibi kül olup gidecek. O derece aşık yani. İnanın biz bile sonuçlara inanamadık. Olağanüstü, fevkalade bir aşkın destanı.

Ayy şımardım sırnaşık şey Çok seviyorum sevgilimi :asigim:

Aslı ile Kerem
Vah vah..! zavallı aşkınız yüzünden Kerem gibi kül olup gidecek. O derece aşık yani. İnanın biz bile sonuçlara inanamadık. Olağanüstü, fevkalade bir aşkın destanı.

ne testmiş bee 5 soruda aşkımızı çözdü:)
Aslı ile Kerem
Vah vah..! zavallı aşkınız yüzünden Kerem gibi kül olup gidecek. O derece aşık yani. İnanın biz bile sonuçlara inanamadık. Olağanüstü, fevkalade bir aşkın destanı

Aslı ile Kerem

Aslı ile Kerem

banada bu çıktıı :)))

Leyla ile Mecnun

Şeniz:asigim:

Aslı ile Kerem

Romeo ve Juliet
Sevdiği kız tarafından reddedilen Romeo, daha sonra aşkı Juliet'i bulur. Fakat iki aşığın ailesi zamanında çok kan dökmüş düşman aile çocuklarıdır. En kötüsü de Juliet bir başkasıyla evlendirilmek zorunda bırakılır. Bir rahip Juliet'e ölmüş kılığına girmesi için uyutucu bir ilaç verir. Romeo'ya da durumu izah eder. Fakat mektup Romeo'a ulaşmaz. Romeo Juliet'i yerde kıpırtsız yattığını görünce kendini hançerler. Buna karşılık sonradan uyanan Juliet de Romeo'nun hançeriyle onun yanında intihar eder. Sizin aşkınız da tıpkı böyle ama hemen huzursuz olmayın sonunun kötü biteceğini sanmıyorum.

Leyla ile Mecnun

ayhhh yerim ben onu canım aşkım şımardım walla:dance::dance::dance:

Leyla ile Mecnun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…