Aşkınızın masalı hangisi?

Leyla ile Mecnun
Size olan aşkından neredeyse çöllere düşecek zavallı. Tıpkı Mecnun gibi o derece aşık size. Sizin gibi bir kıza hangi kalp dayanır.
5 soruda aşk analizi süpermiş

Aslı ile Kerem
Vah vah..! zavallı aşkınız yüzünden Kerem gibi kül olup gidecek. O derece aşık yani. İnanın biz bile sonuçlara inanamadık. Olağanüstü, fevkalade bir aşkın destanı.

Leyla ile Mecnun
Size olan aşkından neredeyse çöllere düşecek zavallı. Tıpkı Mecnun gibi o derece aşık size. Sizin gibi bir kıza hangi kalp dayanır.

Hhahaha kesin öledir

Leyla ile Mecnun

e doğru şimdi kaydirigubbakcemile3

Aşk dediğiniz nedir ki...Mecnu'nun dağları delmesi, Romeo'nun juliet'in arkasından gitmesi ne inanılmaz ve ihtişamlı hikayeler öyle değil mi?

bu çıktı bana da...acaba banane falan dşyen şıkları işaretleyince ne çıkıyor, dur bir de onu yapayım...

e herşeye banene deyince de bu çıktı....ben aşık değil miyim yoksam alla alla...

Son düzenleme:
Aslı ile Kerem
Vah vah..! zavallı aşkınız yüzünden Kerem gibi kül olup gidecek. O derece aşık yani. İnanın biz bile sonuçlara inanamadık. Olağanüstü, fevkalade bir aşkın destanı :1hug: yerim ben onu :asigim:

Aslı ile Kerem
Vah vah..! zavallı aşkınız yüzünden Kerem gibi kül olup gidecek. O derece aşık yani. İnanın biz bile sonuçlara inanamadık. Olağanüstü, fevkalade bir aşkın destanı.
5 soru biraz az gerçi...

tom ve jery:roflol::roflol::roflol:

saka bi yana bu cikti bende

Aslı ile Kerem

Son düzenleyen: Moderatör:
Leyla ile Mecnun
wayy beee biliyordum zaten çok zor engellerle dolu bir aşktı ama hepsini başarıyla sabırla yendik

Leyla ile Mecnun
Size olan aşkından neredeyse çöllere düşecek zavallı. Tıpkı Mecnun gibi o derece aşık size. Sizin gibi bir kıza hangi kalp dayanır.:asigim: :asigim:

Leyla ile Mecnun
Size olan aşkından neredeyse çöllere düşecek zavallı. Tıpkı Mecnun gibi o derece aşık size. Sizin gibi bir kıza hangi kalp dayanır.kafamçokkarıştı

Çöllere düşecekte bana niye hiç belli etmiyo acep:asigim:

Leyla ile Mecnun

ayy mersi

Aslı ile Kerem
Vah vah..! zavallı aşkınız yüzünden Kerem gibi kül olup gidecek. O derece aşık yani. İnanın biz bile sonuçlara inanamadık. Olağanüstü, fevkalade bir aşkın destanı

Aslı ile Kerem

Leyla ile Mecnun

puhahaaaa
:))))))))))
güzeldi
paylaşım için thanks

Leyla ile Mecnun
vayyy be ben neymıs be abıııııı sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…