aşkınız uğruna din değiştirirmiydiniz??

husel

er:)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
1.849
18
46
büyük bir aşk evet ama nereye kadar varsnız bu aşkta?
hiç düşündünüz mü?
sevginiz mi inancınız mı?

değiştirmezdim tabi ki..İslam herşeyin üstündedir benim gözümde hem kaldı ki beni gerçekten seven adam beni herşeyimle kabul eder bana dinini değiştir diye baskı yapmaz eğer bana dinini değiştir diyebiliyosa ben onun yanında asla durmam

ne dinimi değiştiririm nede inançlarımı kaldıki bana bnu teklif eden insanla bir dakiika bile yanyana kalmam böyle saçmalık olmaz bence bunu yapan tek salak vardır o da tuğçe kazaz

Tabii ki değişmem.
hangi erkek o kadar değerli olabilir ki.:) Zira yoktur. En iyisi ölü olandır.

asla asla asla aslaaaaa aşk gün gelir biter ama dinim aslaaaa bitmez tükenmez

Değişmem beni seviyorsa olduğum gibi sever, kabullenir. Herkeste kendi inancıyla mutlu mesut yaşar.

eger ısın ıcınde sevgı varsa oda sevıyodur.nıye ben degıstırıyorum o degıstırsın ozaman.

kesinlikle değiştirmem onun dini ona benim dinim bana.ne o değiştirsin ne ben.kimse kimseye karışmasın yeter.

ne dinimi değiştiririm nede inançlarımı kaldıki bana bnu teklif eden insanla bir dakiika bile yanyana kalmam böyle saçmalık olmaz bence bunu yapan tek salak vardır o da tuğçe kazaz

canım dinini bilmeyen insanlar çok.hatta bilmedikleri için komplekse girenlerde çok.ve ne yazıkki gençler arasında parayla din değiştirenler de oluyor.sonuç türkiyeyi elimizden almak isteyenlere fayda kendileri dinlerini sattıkları için günaha giriyorlar.

Asla aslakesinliklehayır böylebirteklifle gelemez bile yanıma.Bende birlikte olmam zaten inançlarım herşeyden önce gelir...........

kesinlikle bi erkek için dinimi değiştirmem ahirette beni dinim kurtaracak o erkek müsvettesi deil:kızgın::kızgın::kızgın:

bende asla deyismezdim arkadasllaryerimseniben bisey sormak istiyorum eger sevdiginiz kisi muslumansa sende aleviysen dinini deyistirirmiydiniz egerki o zorlasa? Sizce dindar bi kisiylen alevi iliskisi ne kadar dogrudur ve bu iliski yururmu lutfen acil cevap bekliyorum cunku bu benim icin cok önemllisenağlama

bence alevi ve dindar iki insanın beraberliği nekadar sürebilirki ikiside kendi doğrularını savunacak yani herzaman bi anlaşmazlık olacak valla bana sorarsanız herksin kendine uygun biriyle beraber olmasından yanayım en azından birbirlerini daha iyi anlarlar anladığım kadarıyla sen zor durumda kalmıssın ne diyim ALLAH yar ve yardımcın olsun

bende asla deyismezdim arkadasllaryerimseniben bisey sormak istiyorum eger sevdiginiz kisi muslumansa sende aleviysen dinini deyistirirmiydiniz egerki o zorlasa? Sizce dindar bi kisiylen alevi iliskisi ne kadar dogrudur ve bu iliski yururmu lutfen acil cevap bekliyorum cunku bu benim icin cok önemllisenağlama

şimdi burada anlamadığım alevilik müslümanlık farklı dinlermi? alevi kim? müslüman kim?aleviler islamiyete inanmıyormu? hepimiz aynı allaha inanmıyormuyuz? bu ayrımcılık niye?

bak canım alevilik islam dışı birşey değildir.benim eşim alevi ben sünni bir ailede yetiştim.aramızda hiç problem yok.ben canımın istediğini yapıyorum.çokta hürmetliler.aleviler mezhep değiştirmek için zorlamaz zaten.kimin daha imanlı olduğunu allah bilir.

bak soyle birseye ihtimal verebilirim mesela birini seviyorsun ve baska bir inanci var, sana oyle seyler anlatirki dogru olduguna inanirsin, kendi inancinin yanlis oldugu kanisina varirsin ve degisir inancin ama yok ben onu seviyorum dur bi dinimi degistireyim diye birsey zaten olamaz...
:hooray: :hooray: harika bir şey söylemişsin kutlarım.

X