aski yeniden yasamak! mümkün olabilirmi?

figenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
114
1
arkadaslar esinizi kendinize asik etmek icin neler yapardiniz.zamanla ask bitiyor sevgi kaliyor. benim fikrim ask heyecan verici kipir kipir birsey.sizce o ilk zamanlardaki heyecani yakalamak esinizi kendinize bir kez daha asik etmek icin neler yapilabilir.CADIARZUfikirlerinizi bekliyorum :enbuyukkk:

hiç bir şey yapmam aşıksa aşıktır çünki eşim kalbimi çok kırdı herşeyin eskiye dönebileceginede inanmayanlardanım ben

aşk geçici bir duygu die düşünmüorum ama çok da monotonlaşmış bir ilişkiye zannetmiyorum hareketlendirebilesiniz.ölüyü canlandırmaya benzer bu..
onun yerine formül şu olsun ilişkilerimizin monotonlaşmasına izin vermeyelim.nasıl hayattaki herşley için çaba harcıyorsak bunun içinde çaba harcayalım

evlendikten belli zaman sonra aşk bitiyor be canım sevgi ve saygı kalıyor.insan o kıpırtıları kalp çarpıntısını yıllar geçsede aynı tutamaz diye düşünüyorum

Evlenince aşkı nasıl bitiriyorsunuz şaşıyorum size.
Ben daha çok aşık oldum yaa:asigim:
Bende mi bi gariplik var acaba:uhm:

Evlenince aşkı nasıl bitiriyorsunuz şaşıyorum size.
Ben daha çok aşık oldum yaa:asigim:
Bende mi bi gariplik var acaba:uhm:

maşallah canım ALLAH bozmasın :nazar:kaç yıllık evlisin canım onu her gördüğünde kalbin çıkacakmış gibi atıyormu onu düşünmeden yapamıyormusun.eğer öyleyse neler yapabiliriz canım banada yardımcı olabilirmisim.4,5 yıllık evliyim ben eşimi çoooook seviyorum ama o bekarken olduğu gibi aşık değilim onu görcem diye heyecanlanmıyorum.

bizde de aşk 0 boyutta fakat sevgi devam ediyor böyle olmasıda iyi bence aşk insana her şeyi yaptırır hırçın bir dalga gibidir kolay unutulur bir anlıktır ama sevgi bağlılıktır özveridir herşeydir...

arkadaslar esinizi kendinize asik etmek icin neler yapardiniz.zamanla ask bitiyor sevgi kaliyor. benim fikrim ask heyecan verici kipir kipir birsey.sizce o ilk zamanlardaki heyecani yakalamak esinizi kendinize bir kez daha asik etmek icin neler yapilabilir.CADIARZUfikirlerinizi bekliyorum :enbuyukkk:

BEN EŞİME GENELDE ONUN BEĞENDİĞİ VE SEVDİĞİ ŞEYLERİN SÜPRİZİNİ YAPMAYA BAYILIRIM,VEDE ODA ÇOK SEVER BENİM ÖYLE ÖZEL GÜNLERİ UNUTMADIĞIMI VE ONUN İÇİN BİR ŞEYLER YAPTIĞIMI GÖRÜR...
MESELA ÖRNEK VERMEM GEREKİRSE DÜN BİZİM İLK TANIŞMA YILDÖNÜMÜMÜZ VE (6 YILIMIZI DEVİRDİK) ELLERİNDE KOCA BİR BUKET ÇİÇEKLE GELDİ BENDE ONDAN EVVEL ONA BİR SÜPRİZ ZATEN HAZIRLAMIŞTIM VE İKİMİZDE KARŞIKLI BİRBİRİMİZE GÜZEL JESTLERDE BULUNDUK.
YANİ KISACASI EVLİLİKTE SADECE TEK TARAFLI OLMAMALI HER İKİ TARAFINDA BİRBİRİNE KARŞI HİSLERİ VE DÜŞÜNCELERİ ÖNEMLİDİR..ÇOK BÜYÜK ŞEYLER YAPMAYA ZATEN GEREK YOKTUR,EN KÜÇÜK JESTLER BİLE DÜNYALARA BEDELDİR.:1hug:

X