Askerdeki sevgilim aldattı ?

Temmuzkedisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2016
1
0
29
Bir yıldır sevgiliyiz. Askerden gelmesine 5 ay kaldi. Ailesi falan biliyor evlenicez askerden gelince falan diyor. Butun hesap sifreleri var hesaplarinda fotograflarimiz ilskisi falanda yaziyo. Ben nedense şuphelendim denemek icin bi fake hesap actim ilk basta konusmadi sildi ben israrla yazinca ekledi sifresini degistirip konustu bel alti sohbetler falan sonra pismanim utaniyorum ben sevgilime aşigim fala diye engelledi benim oldugumdan haberi yok ben tesaduf eseri sifresini ogrenip mesajlari okudum ve ayrildim bu da ozur diledi ben degildim arkadasm konusmus dedi intihar ederim falan dedi neyse yavas yavas aramz iyi oldu sonra salak gibi tekrar fake hesap actim bu kez bunu baska hesaptan ekledi ciddi bi iliskim var sadece arkadas oluruz dedi ama canimli gulumlu konusuyo bu arada bana olan askini iki yil sonra evlenecegini soyluyo sevgilim cok temz allah onu bana bagislasin diyo bi kac gun sonra numara istedi kiz vermegince konusmayi bitirdi bu arada ilgisi baya artti bana amacu ne bunun simdi biraz uzun oldu ama

içinde bir yerlerde aldatma potansiyeli var belliki,
başka biriyle değil gülümlü konuşmak selam bile vermemesi lazım,
sürekli aynı şeyi yaptığına göre bir konuştuğu siz değilsiniz demekki,
bu adama bir daha nasıl güvenirsiniz bilmem.

Asker psikoloji si zavallı npsin fırsatları değerlendiriyor o ortamda bile yok benim başım bağlı yedi yirmi dört onu mu düşünüyorum diyecekti çocuk erkeksi iç güdu su ile davranıyor durum o kadar vahim ki ikinci fake hesaba bile atlamis seni düşünen kim

Acik acik adam sen baskasin onlar baska mesaji veriyor seninle evlenirim ama onlarla da gonlumu eglendiririm ya asik adamin gozu baskasini mi gorurmus:skandal:

Kadını eğlenılcek evlenılcek kadın dıye ıkıye ayıran en falso sığ erkek tipi nişanlın canım benım,

Bir yıldır sevgiliyiz. Askerden gelmesine 5 ay kaldi. Ailesi falan biliyor evlenicez askerden gelince falan diyor. Butun hesap sifreleri var hesaplarinda fotograflarimiz ilskisi falanda yaziyo. Ben nedense şuphelendim denemek icin bi fake hesap actim ilk basta konusmadi sildi ben israrla yazinca ekledi sifresini degistirip konustu bel alti sohbetler falan sonra pismanim utaniyorum ben sevgilime aşigim fala diye engelledi benim oldugumdan haberi yok ben tesaduf eseri sifresini ogrenip mesajlari okudum ve ayrildim bu da ozur diledi ben degildim arkadasm konusmus dedi intihar ederim falan dedi neyse yavas yavas aramz iyi oldu sonra salak gibi tekrar fake hesap actim bu kez bunu baska hesaptan ekledi ciddi bi iliskim var sadece arkadas oluruz dedi ama canimli gulumlu konusuyo bu arada bana olan askini iki yil sonra evlenecegini soyluyo sevgilim cok temz allah onu bana bagislasin diyo bi kac gun sonra numara istedi kiz vermegince konusmayi bitirdi bu arada ilgisi baya artti bana amacu ne bunun simdi biraz uzun oldu ama
Asker psikolojisi canım ilişkiniz nasıl olaylar olmadan mutlu muydunuz her ikinizde? Şöylede bir şey var gerçekten asker hayatı kolay değil baskı altında. Özellikle sevgiliniz rahat biriyse ona ters tepmiştir bir yerlerden sıyırmak ister işi. Yanındaki arkadaşları böyle şeylere meyilliyse sevgilinize baskı uyguluyorlarsa halk tabiriyle gaza getiriyorlarsa maalesef sevgilinizde onlara göre hareket edebilir.

Aldatmamis , aldatmaya meyil edip caymis sevdiği için. Potansiyeli var ama.
Sizin olduğunuzu da anlamış olabilir.

Bu arada sizde onu aldatmissiniz.

Aldatmamis , aldatmaya meyil edip caymis sevdiği için. Potansiyeli var ama.
Sizin olduğunuzu da anlamış olabilir.

Bu arada sizde onu aldatmissiniz.
Katılıyorum.Bunu yapmanızdaki amacı da anlamış değilim,ne olmasını bekliyordunuz ki? Gerçekten ilk seferinde de hiç cevap vermeseydi içiniz rahat mı edicekti..Güven sorunu varmış demek en basından bence bunu düşünmelisiniz

X