Asker ve polislerin için dua okuyalim

samimi

Nirvana
Pro Üye
30 Ağustos 2008
2.987
3.852
Kızlar gündem malum hepimizin içi yanıyor ben diyorum ki suan bizler için çatışan, çalışan asker ve polislerimiz için 1 tane ayetel kursi, şehit olanlar içinde 1 tane fatiha okuyalim. Elimizden birsey gelmiyor bari bunu yapalım nedersiniz?

Regliyim ama ben varım yine de; günahsa Rabbim affetsin.. İçim yanıyor duramıyorum gözlerimden yaşlar akıyor.. Yarım kalan hayatlar.. Aileler.. Arkadaşlar.. Tanımayanlar.. İçim yanıyor.. Bitsin artık bu millet artık şehit vermek istemiyor.. Gidenlerin acısı daha tazeyken daha umutamamışken.. Bilerek kaçmaya çalıştım haberlerden ama yenildim işte yine.. Bizim canımız böyle yanıyor bu acıya bu yanmaya sebebiyet olanları Allah kahretsin artık!!!

Uzuluyorum bakamiyorum
Oglum olacak korkuyorum
Bu evlatlar kolaymi yetisiyor
Karnimdayken bile ne zorluklarla bu aya geldim
Ya o savasta olen cocuklar
Icim parcalaniyo
Allahim sen gor

Ben de okuyorum her gün evde, otobüste, yürürken bile okuyorum. Çok aşırı üzülürdüm önceden ama yatıştı gibi sanki, evet bu dünya için çok ağır çok zor bir durum, aileleri için de öyle Allah sabırlar versin hepsine.. Görev başındakilere de güç, kuvvet, uzun ömür versin. Onlar şehit olarak ahirette öyle bir mertebeye yükseliyorlar ki diyorum, içim biraz rahatlıyor. Şehitlik mertebesini bilirsiniz çok çok yüksek bir mevki, belki okuduğum dualar beni bu düşünceye sevk etti bilmiyorum belki yanlış da düşünüyor olabilirim.. Bir de fetih suresini de okuyabilirsiniz, ben onu okuyorum gun içinde birkaç defa ekstra..

Ben de okuyorum her gün evde, otobüste, yürürken bile okuyorum. Çok aşırı üzülürdüm önceden ama yatıştı gibi sanki, evet bu dünya için çok ağır çok zor bir durum, aileleri için de öyle Allah sabırlar versin hepsine.. Görev başındakilere de güç, kuvvet, uzun ömür versin. Onlar şehit olarak ahirette öyle bir mertebeye yükseliyorlar ki diyorum, içim biraz rahatlıyor. Şehitlik mertebesini bilirsiniz çok çok yüksek bir mevki, belki okuduğum dualar beni bu düşünceye sevk etti bilmiyorum belki yanlış da düşünüyor olabilirim.. Bir de fetih suresini de okuyabilirsiniz, ben onu okuyorum gun içinde birkaç defa ekstra..

Allah kabul etsin gerçekten elimiz konumuz bağlı oturuyoruz bari dua okuyalim diye düşündüm.Allah ailelerine sabır versin

Allah kabul etsin gerçekten elimiz konumuz bağlı oturuyoruz bari dua okuyalim diye düşündüm.Allah ailelerine sabır versin
Amin hepimizinki kabul olsun inşallah, dua aslında çok etkili bir silah. Onların elindeki toptan tüfekten katlarca etkili ama inanarak, içten gelerek isteyince olmayacak hiçbirşey yok. Biraz sabır, biraz dua, inşallah hepsinin sonu gelecek yakında..

Amin hepimizinki kabul olsun inşallah, dua aslında çok etkili bir silah. Onların elindeki toptan tüfekten katlarca etkili ama inanarak, içten gelerek isteyince olmayacak hiçbirşey yok. Biraz sabır, biraz dua, inşallah hepsinin sonu gelecek yakında..
Kesinlikle katılıyorum içtenlikle ve isteyerek yapılan dua mutlaka yerini bulur

X