Aşk nasil biter , acısı nasil geçer

cancan266

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
46
0
Yakin arkadasimdi.Asik oldum.Aslinda ne kariyer ne tip ne maddi olarak uygun değiliz.Tamamen farklı kültürlerin insanıyız.Ben onun 5 6 katı fazla gelirliyim.Inanin yolda görsem yani huyunu suyunu bilmesem hiç tipim değil.Tamamen kalbine , karakterine aşık oldum.Arkadas olup yıllar içinde tanıdıkça, olaylara verdiği tepkileri gördükçe asik oldum.Merhametine , insanlara davranışına...Arkadaşlığı da yakma riskini göze alarak duygularımı söyledim. 7 temmuzda.Ve kibar bir sekil aynı duyguları paylasmadigi söyledi. O günden sonra iletişimimiz bitti.Ama geçmiyor. Hani derler ya içim yanıyor diye.Oyle bir şey. Şimdiye kadar böyle bir şey başıma gelmemişti. Her durumda çıkış yolu bulan ben bu durumu tolere edemedim.1,5 aydır ağladığım tek gün tek gece yok.Sabaha kadar uyuyamıyorum. Gece boyunca dalıp dalıp 15 dk uyuyup sicrayip uyanıyorum.Spor yapıyorum. Geziyorum.Kafami dağıtmak için tavsiye edilen herseyi yapıyorum. Konserlere gidiyorum. Dışarıdan gören insanlar gayet mutlu sosyal der.Ama gittiğim restoranın tuvaletine gidip ağlayıp geliyorum. Her yürüyüş yürüyüşte ağlıyorum.Hr gece sabaha kadar ağlıyorum.Giden gitsin, siz daha değerlisiniz vs yazıları okuyorum sürekli.Dua ediyorum. Bir türlü kalbimin acısı geçmiyor.resmen acıyor. Geçen gün tesadüf ortak arkadaşımızı aradı. Ben de yanindaydim. O kadar üzüldüm ki.Arkadas olarak da özlüyorum. O anlatmam gereken bir sürü şey var.Mesela gözüne diken batan bahcede bulduğumuz yavru kedi veterinerde öldü.Bunu söylemem lazım.Ama veteriner bana başka bir yavru sahiplendirdi.Bunu söylemem lazım.Sonra hayko cepkin konserine gittim.Cok gzwldi.Hani benim yüzümden bütün şarkıları ezberlemişti ya.Sonra saçlarımı mora boyadım.Nasil geçecek.Hala sosyal medyada ekli bende.Hikayelerini açıp bakmıyorum. Gönderilerine kesinlikle beğeni yorum yapmıyorum. Ama bu akşam instagram açıkken yanlışlıkla sesli aramaya bastım.Tamamen kazayla oldu.Aninda kapattım ama ona bildirim gitmiştir.Gun içinde her dakika konusan her anı paylaşan biz nasıl bu hale geldik.Ya da madem bu kadar iyi anlasiyirduk neden sevmedi beni.Ben onu çok çok özledim.Ve ona çok ihtiyacım var

İnsanlar kankasına aşık olmak zorunda değil ki. Sizinki de aşk değil sanırım tek iyi arkadaşınız oymuş. Ama şunu söyleyeyim zaten yaş ilerledikçe erkek tarafı bu sohbetleri azaltacaktı. Lise arkadaşlığı gibiymiş sizinki siz de şu an paylaşımda bulunamayınca boşluğa düştünüz. Zamanla geçecek ama arkadaşlığınızı aşka dönüştürmeniz hoş değil ya. Hem tipim değiş fakir diye ezikliyorsunuz hem de napacağım ben. Bu saçma yani. Kaç
Yaşındasınız siz ve arkadaşınız ?

Hayır Tek arkadaşım değil.yasim 35. Eziklemiyorum.Sosyal çevresi olan , devlet dairesinde memur olan ve gayet dışa dönük bir insanım.O da benden 3 yas buyuk. Üstelik 10 yıldan fazladır tanışıyoruz. Aşk olayına gelince birden oldu.sanki sihirli değnek dokunmuş gibi.inanin tuhaf bir duygu.Arkadas olduğum günlere duygusal olarak birsey hissetmediğim günlere geri dönmek için neler vermezdim.Hatta ben ona yıllarca çöpçatanlık yapmaya uğraştım ya.Kendi tanıdığım kız arkadaşlarıma anlattım.Inanin en ufak bir duygu yoktu içimde. Bu birden oldu.Ben ergenlik dönemi aşklarını, en hararetli aşkları 1 haftada 15 gunde unutan insanım.Aman kendimi mi uzucem derim.Ama şimdi diyemiyorum. DIiyorum aslında ama yürekten değil.Boyle bir yerde içim acıyor. 1,5 ayda 15 kiloya yakın kilo verdim.Avuç avuç saçlarım dökülüyor. Yemek yemeyi çok severim ama yutamiyorum. Gercekten boğazıma oturuyor yumruk gibi.Surekli soğuk su yada soda içesim geliyor. Hayatımda böyle bir şeyi de ilk defa yaşıyorum

Son düzenleme:
Geçer inanın Buda geçer. Yaşınız 35 buna bağlı kalırsanız geçen yıllarınıza yazık edersiniz. Bu kadar hırpalanmaya değmez inanın. Kendinizi kasmayın hikayesine bakın gönderisini beğenin. Hayatı doğal akışına bırakın

Tamam aşk acısı çekin de abartmayın yani
Ulaşamadığınız için çok kıymete binmiş olabilir
Bi süre acı çekmeye kendinize zaman tanıyın konserden konsere koşmaya gerek yok bence
Ama bunu bir yerde sonlandırmalısınız
Böyle sağlığınızdan olacak kadar olmaz
15 kilo verdiğinize göre inşallah kiloluydunuz da vermişsinizdir. Yoksa 65ten 50 ye falan düşüyorsanız acilen bir psikologtan destek alın.

Üzüldüm sana, bencede aşık olmuşsun. Ben bakmazdım hikayelerine vs. Çünkü bakınca daha çok üzülürdüm. Beğenmezdimde gönderilerini, hatta instagramın uygulamısını silerdim hesabımı değil. Birkaç ay kendime gelene kadar böyle yapardım. Bir kaç ay en azından ondan haber almamaya özen gösterin. Ortak arkadaşlarınızla görüşmeyin mesela. Yoksa çok sıcak kalacak. Bu arada da kendinizi biraz toparlamaya çalışın.

Kesinlikle bakmıyorlar. Ne hikayelerine ne gönderilerine.Ama Facebook ve instagramda admin olduğum sokak hayvanları koruma grubu var.Surekli aktif olarak ilan onaylamam lazım.Yardima ihtiyacı olan yada yuva arayan kaybolan vs.Dolayisiyla hesapları donduramiyorum.Is yerinde ortak arkadaşım var.Ister istemez cok nadir de olsa aramasına denk gelebilirim.2 3 ayda 1 .

10 yıl tanıdığınız insana bu kadar zaman sonra nasıl böyle aşık oldunuz? o kısmı anlamadım. hadi 1-2 yıl bile fazla ama şuan çok boşlukta olabilirsin asıl sebep budur.
bi de şuan onu gözünde başka yere oturttuğun için bu acıyı yaşıyorsun. tavsiyem ona duygularında yanıldığına dair bi mesaj atıp arkadaşlığına devam etmen. o zaman o da normale döner diye düşünüyorum. çünkü sen böyle imkansız aşk moduna girdikçe o kendini daha da çekecek ve sen de daha da üzüleceksin. ama herşey yine normale dönerse o zaman zaten bişey olacaksa da zamanla olabilir çünkü artık biliyor ona karşı başka bir duygu beslediğini

İnanın nasıl aşka döndü ben de anlamadım.Boyle sihirli değnek deymiş gibi oldu.Bir sabah kalktım fark ettim ki onun bana mesaj atmadığı gün gergin oluyorum. Sonra artık kızlardan konuşmaktan rahatsız oluyorum onunla.Onu engellemiş eski bir kız arkadaşı hikayesine bakmış.Bana bunu söylediğinde mesela bana ne bundan.Neden bana söylüyorsun bunu diye tepki vermiştim.O zaman fark ettim benim duygularım değişiyor diye.Sonra kendimi takip ettim hep.Belki de ben fark etmemiştim bur süredir ve ona aşıktım.Tekrar eskisi gibi olmaz ki.O zaman kanka modundaydik.Simdi desem ki duygularımda yanılmışım inanmaz zaten .İnandı diyelim ki kesinlikle eski iletişim olmaz aramızda.

Diğer konuda yaşınız 24 müş şimdi 35 olmuş.
1 ayda 11 yaş mı aldınız üzüntüden ne aşk acısıymış ama.
Adam dümdüz sizi istememiş sürekli konu açmayın bence. Troll olduğunuzu sanmıyorum ama böyle yalan yanlış bilgiler gereksiz geliyor bana.
Ayrıca bu nasıl devlet memurluğu 5-6 kat fazla kazanıyorum demişsiniz. Ona da anlam veremedim. (Asgari ücretle çalışıyor ise arkadaşınız onu bilemem tabii)

35 yaşındayım.Orada özellikle linç yememek için yazdım ama yine yedim.O engel durumundan dolayı erken emeklli oldu.Yani en düşük emekli maaşını alıyor
.şu anda 12 bin civarında olması lazım.Ben de 50 bin alıyorum.

İnsanlar arkadaş olarak iyi anlaştıkları herkesi sevmek zorunda değil maalesef. Bunu kabul edip yoluna devam et. Ayrıca eski konunu da hatırladım adama beni engelle diye yalvarmıştın, ondan bile ümitlenecek noktadasın, yapma. Kötü bi takıntı yaptın sadece. Geçecek

Anlıyorum ama bence boşlukta olduğunuz için bu tarz durumlar yaşıyorsunuz.
Bence kendinize gelin ve unutun.
Çivi çiviyi söker diyorum arkadaşım ve işlerim var kaçıyorum :)

Aşk acısı olacağını pek sanmıyorum sonuçta yaşanmış bir aşk yok da sanki siz kesin gözüyle bakmışsınız. saydığınız ona göre üstün özelliklerinizden dolayı reddedilmek zorunuza gitmiş gibi geldi

Her bakımdan kendinizi kat be kat üstün gördüğünüz birinden ret yemek biraz egonuzda sıkıntı yaratmış (negatif anlam çıkmasın herkeste ego vardır, o egodan bahsediyorum), sizin derdiniz kendinizle, siz başarısız, kaybetmiş hissediyorsunuz, bu takıntı hali hırstan gibi geldi biraz. Çok mu başarı odaklısınız, mükemmeliyetçi bir yapınız mı var?

Çok iyi anlaşıyor olsanız da o size o gözle bakmamış, öyle bir duygusu olmamış size karşı. Maalesef böyle durumlarda bir taraf duygularını açık edince arkadaşlık bitiyor. Keşke emin olmadan açılmasaydınız. Ortak arkadaşınız varmış o belki yoklasaydı ağzını. Gerçi siz ona aşıksınız o değil, öyle arkadaşlık yürütmek de zor, ama şimdi arkadaşımdan da oldum diye üzülüyorsunuz. Bence biraz zaman tanıyın. O mu kesti sizinle iletişimini yoksa ikiniz de yazmadınız aramadınız öyle mi koptu? yani o size artık bir daha görüşmeyelim mi dedi? engelledi mi ne yaptı? Eğer öyleyse yapacak bir şey yok ama değilse biraz zaman verin sonra siz yazın. Kediyi anlatın vb. Ne bileyim arkadaşlığını daha çok önemsediğinizi hissettirin vs. Bilemiyorum zor bir durum. Benim de başıma geldi ve genelde arkadaşlık bitiyor maalesef.

Öyle hemen hislerimi paylaşmadım aslında. Yaklaşık 5 6 ay ima ettim hep.Mesela alışveriş yaptığımız bir bayanın telefonun numarası vardı onda sil onu dedim.Ben ararım dedim.Ya da bekar bir bayanla ilgili bir soru sormuştu cevaplamadim hatta o gece mesaj attım.Bi daha sorma bana böyle bir soru diye.Kiskandim dedim.Boyle benzer imalar yaptım.Hic olumsuz tepki almadım.Hatta yakın bir kız arkadaşıma birkaç mesajını okuttum.siz flört ediyorsunuz dedi.bu arkadaşlık değil dedi.Tum bunların cesareti ile söyledim.Cunku çok arada kaldım.Arada kalmak da çok yordu beni.Iletisimi o biturdi bence.Cunku yanlışlıkla sesli arama yaptım instagramdan .anında kapattım.istese en azından mesaj atardı.

Sizin yazdığınızı da düşündüm.Hirs mi yaptım dedim.Mesela mesaj atsa ben de seni seviyorum dese yada özledim dese ne olur duygularım.off dünya benim olur.hersey gül olur.yani hırs değil.

Yalnız 5-6 ay boyunca imalarda bulunduğunuza dair verdiğiniz 3 örnek de kıskançlık ve kısıtlama kokuyor. yani daha sevgili bile değilken bunları demişsiniz çocuğa bence bal gibi de anlamıştır da anlamamaya gelmiş. İstemiyor belli ki. Korkmuş, çekinmiştir, çekmiştir kendini. Siz arkadaş olarak ama sadece arkadaş olarak görüşmek istiyorsanız kedi ile ilgili vb veya onun hoşuna gidecek bir şey ile ilgili mesaj atın isterseniz. Ama cevap vermek istemezse arkadaşlığınızın da bitmiş olabileceğini göze almalısınız.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…