Aşk nasil biter , acısı nasil geçer

Ego bence bu. Ondan böyle bir cevabı beklemiyorsunuz, ağır gelmiş. Çünkü maaşı, kendinize duyduğunuz güven vs nasıl olabilir demişsiniz sanırım. Belki de adam o yüzden hayır dedi. Bu fark rahatsız edebilir bir erkeği. Ne olursa olsun sizi yıpratıyor bu his. Geçmesi lazım. Bence sebebe odaklanıp daha kolay geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ego bence bu. Ondan böyle bir cevabı beklemiyorsunuz, ağır gelmiş. Çünkü maaşı, kendinize duyduğunuz güven vs nasıl olabilir demişsiniz sanırım. Belki de adam o yüzden hayır dedi. Bu fark rahatsız edebilir bir erkeği. Ne olursa olsun sizi yıpratıyor bu his. Geçmesi lazım. Bence sebebe odaklanıp daha kolay geçmesini sağlayabilirsiniz.
Ben onu insan olarak seviyorum. Yani ne olursa olsun yani.Asla para ile ilgili şaka bile yapmadım bu kadar sene.Ayrica mesela telefonu bozuldu.Hemen istersen ben kredi çekeyim dedim.Taksit taksit ödenir diye.tamam dedi.hic itiraz etmedi.ne biliyim böyle para gururu olsa hayır derdi

Öyle hemen hislerimi paylaşmadım aslında. Yaklaşık 5 6 ay ima ettim hep.Mesela alışveriş yaptığımız bir bayanın telefonun numarası vardı onda sil onu dedim.Ben ararım dedim.Ya da bekar bir bayanla ilgili bir soru sormuştu cevaplamadim hatta o gece mesaj attım.Bi daha sorma bana böyle bir soru diye.Kiskandim dedim.Boyle benzer imalar yaptım.Hic olumsuz tepki almadım.Hatta yakın bir kız arkadaşıma birkaç mesajını okuttum.siz flört ediyorsunuz dedi.bu arkadaşlık değil dedi.Tum bunların cesareti ile söyledim.Cunku çok arada kaldım.Arada kalmak da çok yordu beni.Iletisimi o biturdi bence.Cunku yanlışlıkla sesli arama yaptım instagramdan .anında kapattım.istese en azından mesaj atardı.
Sizi anliyorum. En güzel iliskiler normalde arkadaslikla baslar derler ama söyle bir gercekt var bence: Erkekler genelde hoslandiklari kadinlara zaten bir seyleri ima edip konuyu kendisi acmaya calisiyor. Sizden azcik yesil isik görse (ki görmüs; anlamamasi imkansiz), kendiside bu konuya getirirdi her seyi, ama yapmamis (flört etmis olabilir ama kendince ötesini yapmamistir; belkide sizi kirmak istemedi). Birde insanin haliyle egosu da inciniyor reddedilince. Bu normal. Hepimiz icin gecerli.
Onun gercekten isteyip istemedigini anlamadan bir sey demeseydiniz keske. Bu sekilde sizde incinmezdiniz. O da acikca cevap vermek zorunda kalmazdi. Üzülmeyin derim. En azindan sansinizi denemissiniz ve aklinizda bir acaba kalmaz.
Kendinize sorun: Acaba his ettikleriniz gercekten 'ask' mi yoksa daha cok reddedilmenin verdigi kötü his mi? Bu ikisi cok yakin oluyor gercekten. :KK66:
Hatta bence onun silin sosyal medyadanda. Hatirlamayin onu her dakika. Takip etmeyin. Böylece daha cabuk gecer derim.
Bos verin, sizden hoslanan illa baska bir erkek olacaktir. Gönlünüzü hos tutun.

Sizi anliyorum. En güzel iliskiler normalde arkadaslikla baslar derler ama söyle bir gercekt var bence: Erkekler genelde hoslandiklari kadinlara zaten bir seyleri ima edip konuyu kendisi acmaya calisiyor. Sizden azcik yesil isik görse (ki görmüs; anlamamasi imkansiz), kendiside bu konuya getirirdi her seyi, ama yapmamis (flört etmis olabilir ama kendince ötesini yapmamistir; belkide sizi kirmak istemedi). Birde insanin haliyle egosu da inciniyor reddedilince. Bu normal. Hepimiz icin gecerli.
Onun gercekten isteyip istemedigini anlamadan bir sey demeseydiniz keske. Bu sekilde sizde incinmezdiniz. O da acikca cevap vermek zorunda kalmazdi. Üzülmeyin derim. En azindan sansinizi denemissiniz ve aklinizda bir acaba kalmaz.
Kendinize sorun: Acaba his ettikleriniz gercekten 'ask' mi yoksa daha cok reddedilmenin verdigi kötü his mi? Bu ikisi cok yakin oluyor gercekten. :KK66:
Hatta bence onun silin sosyal medyadanda. Hatirlamayin onu her dakika. Takip etmeyin. Böylece daha cabuk gecer derim.
Bos verin, sizden hoslanan illa baska bir erkek olacaktir. Gönlünüzü hos tutun.
Cok doğru söylüyorsunuz ama işte duygular hemen korelmiyor

Bir arkadasımda böyle bir durum yaşıyor ama onun yakın arkadaşı değildi tabi, çocuğa aşık oldu açıldı ekimden Mart’a kadar flört ettiler bir karşılık verdi bir vermedi sonunda ipleri koparttı adam ve marttan beri yaklaşık 6 aydır acı çekiyor ne zaman geçecek bilmem bekliyor adamı ama gelmiyor 6 ay gelmeyen gelmez bence de. İletişime asla geçmeyin o geçmek isterse arar sorar, benim ki çok ısrar etti olacağı varsa da olmadı.. iletişime geçmeyin ondan bekleyin no contact deniyor buna hatta o zaman kazanma şansınız var biraz değer vermişse hiç değilse size üzüldüğünden gelecek ve konuşmak isteyecek sakın siz durup dururken duygularımda yanılmışım falan demeyin asla iletişim geçmeyin ama silmeyin de, normal yaşantınıza devam edip acınızı çekin, gelecektir, önemli olan geldiğinde elde tutabilmek.

Diğer konuda yaşınız 24 müş şimdi 35 olmuş.
1 ayda 11 yaş mı aldınız üzüntüden ne aşk acısıymış ama.
Adam dümdüz sizi istememiş sürekli konu açmayın bence. Troll olduğunuzu sanmıyorum ama böyle yalan yanlış bilgiler gereksiz geliyor bana.
Ayrıca bu nasıl devlet memurluğu 5-6 kat fazla kazanıyorum demişsiniz. Ona da anlam veremedim. (Asgari ücretle çalışıyor ise arkadaşınız onu bilemem tabii)
Ben de 35 yaşında bir insanın böyle ergence davranacağına imkan verememiştim. Şimdi oldu.

35 yaşında insanlar da aşık olabiliyor aşk acısı çekebiliyor. Mantık dışı gibi göründüğünü bilse de söz geçmeyebiliyor. Yaşayan bilir sadece :) Allah kurtarsın konu sahibi. "Limerence" diye youtubeda aratırsanız psikologlar güzel anlatıyor.

X