Aşk-ı Memnu Kanal D

Konuyu Toplam 30 Kullanıcı okuyor. (25 Kayıtlı kullanıcı ve 5 Misafir)
Stylis, 2006model, ayseeem, baby_dilay, bozo85, BRoVNi, Cazu, Denizciaskmm, dids, ezgi42, huri37, leylaaa07, KK Pro Üye magiclowe, mery84, Mestitosh, Mugecik, MutlulukRecetem, NisaNurum, sampuan, sam_yeli, serzerdal, seydaferat, KK Pro Üyesudemnisa, ZAMBAK 3

woooww:lepi:

şu listeye girmeyi kaçırıorum hep ismim görünmüo kendimi kötü hissediorum mafoldumbenmafoldumben

kaydirigubbakcemile3

aaa varmışım yaaa oleyyyyysositosositosositososito

beşirin bildiği hiç bi m.ka yaramadı afedersın. behlule soyledınde ne oldu, o zaten bılıyo naptıgını.. :))
asıl ednana soyleyecektı, ama sessız sedasız sırlarıyla sırlar alemıne göç eder bır dahakı bolume el fatihaa deriz.. :nazar:

ya kızlar bişi sorcam kkdan bi hanımın eşi ''aşkı memnuda rol'' diye bi topik açmıştı.kıyafet soruyodu.
şuan o hanımın eşi oynuyomu ?bilgisi olan varmı?
merak ettimde :)) aklıma geldi birdenn diziyi izlerken

2006model, baby_dilay, Denizciaskmm, ezgi42, hadibakem, leylaaa07, KK Pro Üye magiclowe+, MutlulukRecetem, NisaNurum, sampuan, serzerdal, seydaferat, KK Pro Üyesudemnisa, özlem61-41

üzülme magim:hooray:

ay ben bi, kaç bi yerini kaçırıdm euro d den izliyorum kaln yerini beşire yazık oldu yaa dağ gibi delikanlı ne hallere düştü hep bu bihterin azgınlığ yüüznden

ya kızlar bişi sorcam kkdan bi hanımın eşi ''aşkı memnuda rol'' diye bi topik açmıştı.kıyafet soruyodu.
şuan o hanımın eşi oynuyomu ?bilgisi olan varmı?
merak ettimde :)) aklıma geldi birdenn diziyi izlerken

:roflol: :roflol:
haftaya haftaya canım doktor rolünde olacak sanırım o arkadaş :roflol:

bu akşam yine bihtere uyuz oldum heemde çok ayy ööö geldi artık kıskançlık oyunlarından alsanaalsanasmilebehlülde bunun oyunlarına geliyo yaa daha betr uyuz oldum hem sıkıldım diyo gene kısaknçlık gene amaaan valaa kal geldi:hulya:

ufff bu bölümde çok sıkıldım

matmazelin babasından gına geldi

sinir oldum ya fragmanı izleseydim keşke nasılsa bi ekşın yoktu fragmandakinden fazla

seydaferat, 2006model, baby_dilay, BRoVNi, candy_, Cazu, Denizciaskmm, ezgi42, e_pack, leylaaa07, magiclowe, Mugecik, MutlulukRecetem, NisaNurum, sampuan, Satrapi, serzerdal, özlem61-41

ay ben bi, kaç bi yerini kaçırıdm euro d den izliyorum kaln yerini beşire yazık oldu yaa dağ gibi delikanlı ne hallere düştü hep bu bihterin azgınlığ yüüznden

Onun hastalığı bihter yüzünden değil ki nihale olan aşkı yüzünden

Nihal de kazık kadar oldu,kocaya gitmeye niyetli ..
hala taklım taklım.. ne sopalıkkk bişeysin sen yaa..:eek:klava:

Beşir de salak..hee söyledin iii oldu dimi..
Şimdi, behlül seni orada, ölüme terketsin de gör .alkisalkisalkis.
Zamanında söyleseydin..

Şimdi bu beşir ölür..Gemideki özel eşyalarını verirler..
arasında da cd..bakalım kimin eline geçecek..:uhm:

2006model, baby_dilay, Denizciaskmm, ezgi42, hadibakem, leylaaa07, KK Pro Üye magiclowe+, MutlulukRecetem, NisaNurum, sampuan, serzerdal, seydaferat, KK Pro Üyesudemnisa, özlem61-41

üzülme magim:hooray:

chess beni sizer varettinizi olumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile3

Listedesin ya ben görüyorumakannehir

Asıl ben yokumzemuszemus

hee varmışım yaa sonradan farkettim, olmamaya alışmışım napim :roflol:

X