Aşk-ı Memnu Kanal D

şu sıralar ben nihalede uyuss oluyom bihtere firdevse behlüle adnana bile bu kadar saf olurmu bi insan yaa insan değil androit yaadelikafadulden:roflol:

Çocuklarım olmadan asla diyorsan ALıYE'Yı;

Çocuklarım için seve seve veririm diyorsan BıNBıR GECE'Yı;

Çocuklarım küçük yaşta versin diyorsan KÜÇÜK KADINLARI;

Çocuklarım çiftlikte versin diyorsan HANIMIN ÇıFTLıĞ'Nı ;

Çocuklarımın hepsi tek bir kişiye versin diyorsan YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜ ;

Sülalenin hepsi birbirine versin diyorsan AŞKI MEMNU'YU izle )))

öldüm ya ...nerden buldunuz bunu

kızlar sordum ama hiçbiriniz cevap vermedinizzzzz bihter o balo kıyafetin altına nasıl ayakkabı giydi gören varmııı

nihal behlüle karşı iyicene tavırlara büründü bizim saf nihal aştı kendini vayyydelikafadulden

kızlar bende sordum az önceki sayfalarda link nasıl vercem anlatın bana bi yaa beceremiyom napı:1rolleyes:yım

kızlar bende sordum az önceki sayfalarda link nasıl vercem anlatın bana bi yaa beceremiyom napı:1rolleyes:yım
canım linki kopyalıyosun link ekle diyosun ekleniyo küçük dünya gibi bişi var ya o anlatabildimmi bilemembilmiyorumkismile

Aaa şey unuttum

Ne unuttun

Behlülcünü son kez görmeyiimiii sırnaşık şey

vayy bihter gene bişiler düşünüyo bak bak nasıl yanaşıyo behlüle kaşınıyo behlülde kaşıcak yakında:jeyyar:

canım linki kopyalıyosun link ekle diyosun ekleniyo küçük dünya gibi bişi var ya o anlatabildimmi bilemembilmiyorumkismile

ahh anlayabilsem canm yaa resim eklemeyi beceriyomda buda onun gibiyse kolay bi deneyim ama daha açık anlatsann valla zahmetli oldum ama bağışla artıkıneyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…