Aşk-ı Memnu Kanal D

bak sen çetinin aklı kimdeymiş :kahve:

terzi kendi söküğünü dikemezmiş firdo kendi işini yapamıcak galiba :roflol:

ulen bu çetin ne çapkın çıktı herkese boncuk dağıtıyo firdevs ona yazıyo sanıyo ama yanılıyo bide matmazele ne oldu yaa ben en çokda beşire üzülüyorum yazık adam onların yüzünden kanser oldu adamcaz ama behlülde saçları kestirmiş pek bi yakışıklı olmuş kirli sakal felanaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

aklinialirimsmileBeşir ince hastalıktan gidicek galibaaa..bu devirde öyle hastalık mı kaldı?Ölsün gitsin.alsanaalsanasmile.
Bak firdoşa heleee, corç kuluni olsa, kılımı kıpramam diyoakannehir..Ağırdan satıyo ama ,Çeto Aynura kesik..:jeyyar:
Sevdiği gülün rengini bilem hatırlıyorsa ,eski aşıklarından kadının.:asigim:.

aaaaaaaaaaaaaaaaa reklamında gördüm behlül hastaneye beşirin yanına gidiyo veeeeeeeeeeeeeeeeeeee beşir ben biliyom her şeyi diyo.tabi behlülün surat düşüyokaydirigubbakcemile3 ay bana gıcık mı oldu acaba reklamı görmeyenleryerimseniben

ALINTI

Çocuklarım olmadan asla diyorsan ALİYE'Yİ;

Çocuklarım için seve seve veririm diyorsan BİNBİR GECE'Yİ;

Çocuklarım küçük yaşta versin diyorsan KÜÇÜK KADINLARI;

Çocuklarım çiftlikte versin diyorsan HANIMIN ÇİFTLİĞ'Nİ ;

Çocuklarımın hepsi tek bir kişiye versin diyorsan YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜ ;

Sülalenin hepsi birbirine versin diyorsan AŞKI MEMNU'YU izle :-)))) kaydirigubbakcemile3

cok komik yaa:roflol::roflol::sm_cool:

aaaaaaaaaaaaaaaaa reklamında gördüm behlül hastaneye beşirin yanına gidiyo veeeeeeeeeeeeeeeeeeee beşir ben biliyom her şeyi diyo.tabi behlülün surat düşüyokaydirigubbakcemile3 ay bana gıcık mı oldu acaba reklamı görmeyenleryerimseniben

Ay hiç güleceğim yoktu:roflol:

Biz o fragmanı ezbere biliyoruz..akannehir

X