Aşk-ı Memnu Kanal D

:Şöfer rolünde Corç kulini yi oynatsaydılar.:kedi:.bende face de ona sayfa açardım..boshayallersmile
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3.

Katya da şöföre yazılcak ama adam yüz vermiyor..

Yarın akşam Bihterle Adnan amca sevüşecekmüşşşş kızlar..
Gerçi siz biliyorsunuzdur haberleri..

dizimizi özledik yaa büyük gün yarın eve kimseleri kabul etmiyoruzkaydirigubbakcemile2 denizci buarada yeni aşkın hayrlı olsun canm aşkı memnuya kız veriyorz hee:dance::teytey:

dizimizi özledik yaa büyük gün yarın eve kimseleri kabul etmiyoruzkaydirigubbakcemile2 denizci buarada yeni aşkın hayrlı olsun canm aşkı memnuya kız veriyorz hee:dance::teytey:

delikafadulden a.s. evet canım hadi bakalım hayırlısıyla hepiciğinizi çağırcam düğünüme bihterle behlülle göbek atcaz beraber kaydirigubbakcemile3

delikafadulden a.s. evet canım hadi bakalım hayırlısıyla hepiciğinizi çağırcam düğünüme bihterle behlülle göbek atcaz beraber kaydirigubbakcemile3

ahhh gelmezmiyiz ayıpsıınn ama ben o ortama grersem dayanam tutamam kendimi bihtere 1 2 savururum:roflol:delikafadulden behlülüde aynen yaniii:teytey:

güzel düğünüüz bozulsun istemem şekercim vazgectim dövmekten allahından bulsun beeeaadelikafadulden:roflol:

kızlar madem düğün var bende behlüle evlensem hem nihaldende kurtulmuş olur çifte nikah yaparız olmazmıbayanssulusmilekaydirigubbakcemile3sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…