Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar dün akşam netten aşkı memnunu 1975 versiyonunu izledim birkaç bölüm sonra bihter gerçekten çıldıracak behlül ise fena aşık nihale eski versiyonu daha heyecanlı sonu ise beşir ölüyor ve bihter intihar ediyor bakalım bizim dizide nasıl olcak

şekerim şaka yapıyorum yakaydirigubbakcemile3

ömür nerde acep, o yılbaşına kimle girmek isterdi, kaç gündür görünmüyo, bu hafta dizi yok diye sattı bizi:umursamaz:
Chess noldu sanaakannehir

Hastaydım canım onun için gelemedim.mafoldumben
neyse ben açıklamış bulundum.:kedi:

ömür yılbaşı gecesi için hazırlıklara başladı demekki.
saç baş elbise yemek menüsü derken buraya uğrayamaz.kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yok canım bu en yenisi, daha vizyona girmedi, kanal d de falanda çıkıyo reklamı, berene helal olsun yanlız kadın hem full dizi, sinema, akarken dolduruyo, allah arttırsın:hulya:

Bu beni öldürdü chess:roflol::roflol::roflol:

Kızlar Fransız aktris Corinne Clery'inin gençliğini ben Beren Saat'e çok benzetiyorum siz ne dersiniz?

:roflol::roflol::roflol:

ne gülüyon kız arkamdan:mymeka::mymeka:

mügecikte banlanmış kızlarmafoldumben

bak mügeciğin banlamasına ağlıyo bana gülüyo, ayıp ayıp:mymeka:

kaydirigubbakcemile3

inanmıcaksınız mehlül yüzünden banladım, geldim, bi geyiğin içinde kaldım arada bende kaynadım sanırım, neyse kızlar ayrılığımız fazla sürmediŞenizŞenizŞeniz

Son düzenleme:
chess neden kapsama alanı dışında? Kapsama alanı dışında olmak ne demek bu arada:kedi:

banlandı malesef :gitme: bikaç gün siteye giremicek demek..

inanmıyorummmmmmmm:1shok:

neden ama noldukii çok üzüldümmmm:gitme:

ya neden banlanılıyo.

Chess yine şanslı hatunmuş..Dizinin yayında olmadığı günlerde banlanmış..kaydirigubbakcemile3

Chess noldu sanaakannehir

Hastaydım canım onun için gelemedim.mafoldumben

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu beni öldürdü chess:roflol::roflol::roflol:

hoşgeldın chessssssopuyorumnanaktan

benden kurtulamazsınız kızlarkaydirigubbakcemile3

ömürcüm geçmiş olsun benden bulaştı herhal
Şeniz

chess sana da geçmiş olsun tatlımŞeniz

HoşgeldinŞeniz

Ne yaramazlık yaptın bakiyim..lmaz:

Bihter çarptı heralde senikaydirigubbakcemile3

Mügecik sana da geçmiş olsun..Siz beraber yaramazlık yapmışsınızkaydirigubbakcemile3

Mügecik sana da geçmiş olsun..Siz beraber yaramazlık yapmışsınızkaydirigubbakcemile3

sağol canım allahtan yeniyılda kk'sız kalmadık :lepi:
aşkı memnu yüzünden çenemi tutamadım konu aşkı memnu olunca direk geyik zilleri çalıyo artık bende alışkanlık :mymeka: :roflol:

Bizim bi aşkı memnu geyik topiğimiz var zaten niye oraya gidip geyik yaptınız ki onları oraya çağırsaydınızkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…