Aşk-ı Memnu Kanal D

firdevs rahatladı nihayet planını başarıyla tamamladığını düşünüyor.:lepi:..
veee kendine yeni bir av buldu...artık sırada yeni hedefi yakışıklı ve zengin bey var....

evet kendi yaptı adnana kendi söyledi nihali seviyor diye sonrada tavır yapıyor çocuga çıkmaza soktular çocugu anne kız vallakaydirigubbakcemile3

Onunda nihalin üstüne mi atlaması gerekiyodu..Çekip gitseydi terketseydi herkesi..Delikanlı olsa öyle yapardı..

Ben behlüle kızılmamasına çok şaşırıyorum ya:sinifsinif:

kızıyorum onada ama son zamanlarda bihtere daha çok sinir oluyordum herkesi kalaylıyodu sonuçta behlülde en az bihter kadar suçlu onunda büzüleceği zamanlar gelicek sabırsızlıkla bekliyorum:lepi:

firdevs rahatladı nihayet planını başarıyla tamamladığını düşünüyor.:lepi:..
veee kendine yeni bir av buldu...artık sırada yeni hedefi yakışıklı ve zengin bey var....

valla bence o adamı kafeslerse, diğer planla başka türlü ilgilenir, pihterle behlülü tehdit etmeye başlar, kendi paçayı kurtardı ya, ne de olsa sefaletten, ama işte kafeslerse o da

aynurun acilen boşanması lazım
:roflol:

ha sen başı diosun tabi ki senin dediğin gibi yaptıkları da kabul edilir değil her nekadar izlesek dea.s
ama bir noktadan sonra iş inada bindi bihterin bazı yaptıkları ve bu noktaya gelmelerine neden olan onun kıskançlıkları.
bahçedeki yerde birlikte olmaya bihter teşvik etti sonuçta.
evet başta bihter yalvardı
ama sonrasında behlül bihter diye kafayı sıyırdı hırstan gözü döndü
tam olarak hırsının kurbanı olacak
hırslandıkça saçmalamayadevam edecek

kızıyorum onada ama son zamanlarda bihtere daha çok sinir oluyordum herkesi kalaylıyodu sonuçta behlülde en az bihter kadar suçlu onunda büzüleceği zamanlar gelicek sabırsızlıkla bekliyorum:lepi:

Her şeyin ortaya çıkacağı zaman behlülün suratını merak ediyorum:lepi:

Onunda nihalin üstüne mi atlaması gerekiyodu..Çekip gitseydi terketseydi herkesi..Delikanlı olsa öyle yapardı..

yoook canım gidermii saten amcasının parası arkasındaydı
şimdi tamamen onda olucak bu şekilde akıllı akllı
o yüsden bihter söylemeye gidince yusuf yusuf olduu
nihale bayıılmıoor nihale kalıcak mirasla ilgilenior
hatta mirasada gerek yook direkt onda olucak

Evet ya burda kimse behlülü suçlamıyo bravo falan diyolar çok şaşırdım bu akşam..:1shok:

Hep aynı mantık işte erkeğin elinin kiri..

Kimse kusura bakmasın ben hemcinsimi tutuyorum..

ben de bihtere üzüldüm ya behlül kansızlık ediyo valla ama romanda da zaten böyle yapıyomuş aşkı memnu bundan sonra esas romana uymaya başlıyomuş romanı okuyanlar öle diyo
:sinifsinif:

kardelen yavrım valla ikisinin de tutulacak yanı yok aslında da en azından diyorum ki behlül hatasını biyerde anlıyor pişman oldu ama birkez bihterde pişmanlık lafı ettiğini görmedim ki
napiyim yani şimdi :umursamaz:
behlül de kaka bihterde :sinifsinif:

bihter sinir ediyor bazen insanı
ama behlülün karaktersizliklerini düşününce bihtere kızamıyorum üzülüyorum
bana göre teraziye koyarsak behlül daha suçlu
ve bihterin bu hırçınlıkları çok normal aslında kim olsa aynı davranırdı

Tamam yavrum ikiside suçlu da ama yani behlüle bravo aslanım benim nasıl morarttı bilmem ne saçma geliyo bana böyle tezahüratlar..

buraya gelmesine neden olan firdo ama behlülde hali hazırdamış
sanki firdonun bunları yapmasını bekliomuş
yaa saten nihali sevmio bariz belli
yaptıı şimdide şerefisz sırf bihtre değil nihal ede bu sefer

behlülünki pişmanlık değil sıkıldığı için kendini temize çekmeye çalışıyor
sıkılmasaydı yine birlikte olmaya devam ederdi hem de hiç pişmanlık duymadan

Naber kuzucum..

Ben de aynını düşünüyorum canım..Kim olsa o kadar hırçınlık yapar..

işte bu durumda behlül tarafında olanlara şaşıor insan akannehir

ben de bihtere üzüldüm ya behlül kansızlık ediyo valla ama romanda da zaten böyle yapıyomuş aşkı memnu bundan sonra esas romana uymaya başlıyomuş romanı okuyanlar öle diyo
:sinifsinif:

ewet canım romandada bihter behlülü tehdit ederken nihal duyucak nihal bayılacak ve beşir gelip herşeyi anlatacak ama herşeyi en son beşir açıklıcaktı romanda :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…