Aşk-ı Memnu Kanal D

Kızlar birşey soracağım bu hafta ki bölümde Nihal'in giydiği mavi pijama vardır ya sponsorları kaçırdım ben bileniniz var mı? çok hoştu..

Ya tam unuttum diyorum kitabın sonunu hooop başka biri yazıyor, lütfen yazmayın ya, eminim benim gibi sonunu bilmeden izlemek isteyenler vardır :çok üzgünüm:

hiiç sanmıyorum çünki dizinn yapımcısı kitaba bağlı kalacaklarını söylediler
nihale aşık olsa bile kitapta herşeyi itiraf ediyor mektupları yakalnıyor yada
bihter kendini öldürüyor behlül gidiyor
baba kız hayatlarına devam ediyorlar
dizinn sonu kitababağlı kalınırsa dendiği gibi böle
sonunu açıklmaışmı oldum ne :kedi:
tabii bağlı kalınmazsa bilemeyeceğim :uhm:

hadi yaa tühh :KK43:
ben itiraf kısmını bilmiyodum sadece nihalle evlenecek bihter de intihar edecek diye biliyodum.
ama kızlar yaprak dökümüyle senaristleri aynı, ona bağlı kalmadılar buna da kalmayabilirler, süprizler olabilir bence.
şimdilik çok güzel gidiyo dizi, bihter çıldırıyo ben zevkten dört köşe hihoyyyt

Ya tam unuttum diyorum kitabın sonunu hooop başka biri yazıyor, lütfen yazmayın ya, eminim benim gibi sonunu bilmeden izlemek isteyenler vardır :çok üzgünüm:

valla canım üsülme boşunaa bende kitaba bağlı kalacaklarını düşünmüyorum
yaprak dökümü kılıktan kılığa girdi :nazar:

hadi yaa tühh :KK43:
ben itiraf kısmını bilmiyodum sadece nihalle evlenecek bihter de intihar edecek diye biliyodum.
ama kızlar yaprak dökümüyle senaristleri aynı, ona bağlı kalmadılar buna da kalmayabilirler, süprizler olabilir bence.
şimdilik çok güzel gidiyo dizi, bihter çıldırıyo ben zevkten dört köşe hihoyyyt

bağlı kalmasalar bile nihal çok üzülceek ilerleyen bölümlerde
o zamaann bende zevkten dört köşe olceem :jeyyar:
hee belkim onda o saflık varkene nihal bişe farketmeyebilir :roflol:

nihalin etegi neydi bir de o dekolte ııyyyğğ
eteği totosunu çok büyük göstermiş ki zaten büyük normalde
üst desen kötü çorabıda siyahtı tek kelimeyle yine rüküş

Evet ya Nihali güzel giydiremiyorlar.Bihterde rüküşleşti. Topuklu giymiyor artıkın :KK70: Eee baktılar Bihter duramıyor topukların üstünde delikafadulden
Nihali acık güzel giydirseler barim:eek:klava::hulya:

niye kız sen bihterci misin yoksa?

eveeeett :lepi:

Evet ya Nihali güzel giydiremiyorlar.Bihterde rüküşleşti. Topuklu giymiyor artıkın :KK70: Eee baktılar Bihter duramıyor topukların üstünde delikafadulden
Nihali acık güzel giydirseler barim:eek:klava::hulya:

ya bihterin bacana bişe olmuş sakatlanmışmı ne galiba
o yüsden topuklu giyemiyor bu bölümlerde :nazar:

yani birlikte büyümüşler ya haklısın bize ters o ayrı ama gönül ferman dınlemıyo demek kı bana cok saf gelıyo askı kubra

Evet birlikte büyümüşler ilk bölümlerinde baya didişirlerdikaydirigubbakcemileBunun adı aşk işte delikafadulden

ama sahse ıkısınınde yerınde olmak ıstemezdım bu dızıdekı hıc bı kadın karakterı ozenılıcek halı yok dımı ınsan kımın yerıne koyar kı kendını sadece yasadıkları sasaa gusel gerısı palavra

X