Aşk-ı Memnu Kanal D

kaydirigubbakcemile5
duygularımın tercümanısınnn :hulya:

bayan olmanın duygulu olmanın tarifi bizimkisi:)
bak yasladı göğsüne ....:)))
ya bu behlul saçını neden kesmez behlül uzun saçlı olcak diye bir kuralmı var bu çocuk kısa saçlı daha bi tatlı gümüşteki gibi olsa ya

ya nihalde süzme s.lak ya, firdo bişey der inanır, bihter bişey der inanır, behlül bişey der inanır, ama bence behlül doğru söylüyo, nihalin kahramanı olcek, masum, savunmasız olanı korucek

bihter kendi eliyle itti behlülü nihale

yok kardelencim bişi olmadı ya başladı bitti
aynı cümleleri söledii
göğsüne yattııı
üzülme nihal senide taş eve götürcem seninlede yerde yatcazz dedi:roflol::roflol:

yalnız ben behlülle nihalin de birlikte olmasını istemiyorum ,kızı sevmiyo sırf üzülmesin diye yaklaşıyo ,ayrıca bihter yine adnana dönecek ,e o da adnanı sevmiyo ,yani iyiler hep saf yerine koyuluyor ..hiç hoşuma gitmedi bu durum ,bence behlülle bihter beraber olmalı ..ikiside karşısındaki insanları kandırmış olacak yoksa ,hoş yine kandırıyorlar ya ,yinede hoşlanmadım bu durumdan ..

Ama sonu nihal içinde hayal kırıklığı:jeyyar:

sonradan aşık olcek behlül, nihalin saf aşkına kapılcak oda :hulya: bihteri tanımaya başladı zaten şeytan gibi:dilcikar:

napsın ama aşık kızzz:asigim:

efettt bencede kesinlikleeeee kazdığı kuyuya düştü zalak:1closedeyes:

Ama sonu nihal içinde hayal kırıklığı:jeyyar:

bilmem, nihal aslında behlülün kalemi, ensesine vur lokmasını al, bihter gibi çemkirip durumuyo, behlülün hayatındaki diğer kadınlar gibi gözü parasındada değil, bence olur olur, yapalım gençlerin arasını:1closedeyes::1closedeyes:

zaten bu iş nişana gidcek sonra nihal bihtere ve laf sokuşlarına hepten uyuz olcak
onu behlulun çevresinde görünce şüphelenecek ve birgün sacını basını onun gibi yapıp behlulu bekliycek .

devamııı ass sonra:)

Biz yapalımda olmıycak işte..

Amaaaaaan sonunu bilincede kötü oluyo beakannehir

anam bihter in bugün başına gelen pişmiş tavuğunkine gelmedi.

bi arabasını aldıkları için yolda kalınca kahvelere girip 'abiler istanbul ne tarafta' diye sormadığı ve karşılığında kahvedekilerin 'gösterelim anammm' demediği kaldı :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…