Aşk-ı Memnu Kanal D

nöliii burdaa

chess fragmandan sorumlu devlet bakanı maaşına zam işine son verecem haberin olsun :mymeka:

yaw beni kim bakan yaptı, ben buraya sadece bir iki kere fragman koydum adım çıkmış dokuza inmez sekize:roflol:

aman tamam tamam durun arıyorum Hilalciğimi yollasın bana yeni fragmanı
:1closedeyes::1closedeyes:

ben de meraktan birkaç bölüm atladım sonunu izledim böğğ izlemeseydim keşke sonu daha da beter ilk bölümlerden :S

aha kütür kütür erikcide gelmiş :roflol:
:roflol::roflol:

istemiyom nihalle aşk yaşamasını sevişme yoksa:roflol:

onlar masun aşık :mymeka: :dilcikar:

ayyy nihali bihter gibi behlüle atlarken düşünemiorum, bide dişlerini sıka sıka konuşursa tam olur, panter bihterrkaydirigubbakcemile3

Niye kız masum aşıklar sevişemez mi yasak mı:roflol:

yaw beni kim bakan yaptı, ben buraya sadece bir iki kere fragman koydum adım çıkmış dokuza inmez sekize:roflol:

aman tamam tamam durun arıyorum Hilalciğimi yollasın bana yeni fragmanı
:1closedeyes::1closedeyes:

ben senin fragmanda ii olduğunu duydum chess

bulamasan bile çekip geliomuşun fragmanı, yinede koyuomuşun yani okadarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Fragmancılar nerde..Alıştırıyonuz alıştırıyonuz...sooonada ilgilenmiyonuz..naniknanik
Ben p.tesileri fragman bekliyom bana ne...şakkıdı
görevinizi layıkı vechiyle yapınız..delikafadulden

Yastıksız olsun:kedi:Bi de serada olsun:kedi:Bi de beşir bunlarıda görsün:kedi:

:roflol::roflol::roflol:

neden şekerim, onlar yasak aşk yaşamıcakki, belediyenin onlara verdiği yetkiye dayanarak tertemiz taç çarşafları üzerinde sevişebilirler
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

neden şekerim, onlar yasak aşk yaşamıcakki, belediyenin onlara verdiği yetkiye dayanarak tertemiz taç çarşafları üzerinde sevişebilirler

Ama bihterden kaçcaklar yakaydirigubbakcemile3

yastıksız olsun ya
behlüllede değişiklik olur.
nihalde bihteri yaşamasınn çoçukcagızz
.

yok canım artık sevişme, RTÜK amca kızıyo artık gözleriylen çoşkuyu veriyorlar, hayal gücümüz çalışıyo fenamıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Fragmancılar nerde..Alıştırıyonuz alıştırıyonuz...sooonada ilgilenmiyonuz..naniknanik
Ben p.tesileri fragman bekliyom bana ne...şakkıdı
görevinizi layıkı vechiyle yapınız..delikafadulden

chess oku oku , fragmandan sorumlu devlet bakanı :1ninca:

youtube daki eklembacaklı birkaç kullanıcı basmışlar başlığı 17 Aralık 2009 54.bölüm sesli fragmanı deyye.

dün nasıl da düştüm sazan gibin. hevesle açtım videoyu teee 3 ay önceki bölümlerin fragmanlarını koymuşlar zalaklar :mymeka:

madem eski fragmanı koycan ne demeye 17 aralık 2009 yazıyon bildiğim tüm küfürleri ettim içimden klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…