Aşk-ı Memnu Kanal D

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

BU AKŞAM EN ACİLENDEN gider gitmes ne pişirsem ya yoksam dizinin başısını kaçırıyorummmmmmmm :gitme:

bazı arkadaşlar demişti ya behlülün nihale ilgisi yok, aslında anahtar fragmanda var, bi tarafta nihalin masum aşkı.... diyor, bence bi gönle 2 aşk sığdırcak ve mantıklı olanı tercih etcek behlül

aynen katılıyorum aslında nihal ilk değişdiği gün mezuniyette behlülün ilgisini
çekmişdi adamın güzel kadınlara zaafı varkaydirigubbakcemile...ama ilk hedefi ulaşılmaz olan bihterdi
amacına ulaşdı heveslerini zaaflarını aşk zannediyor bihdere karşı ...
ama mantığı ve kalbi masum aşkı reddedemiycek...zaten fragmanda da diyor ya...
hem amcası hem de günahı var arada artık mantığı ve duyguları ön planda olacak....

kaydirigubbakcemile5
aynen katılıyorummmmmmmm

kızlar hayırdır inşallah ki ne güzel tesadüftür rüyamda behlülcüğümü gördüm:kedi:ayy bayılıyorum kendisine :roflol:akşamı dört gözle bekliyorum

bazı arkadaşlar demişti ya behlülün nihale ilgisi yok, aslında anahtar fragmanda var, bi tarafta nihalin masum aşkı.... diyor, bence bi gönle 2 aşk sığdırcak ve mantıklı olanı tercih etcek behlül

evet bana da anahtar cümle gibi geldi. ağzından bal damlamış valla kaydirigubbakcemile5

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

BU AKŞAM EN ACİLENDEN gider gitmes ne pişirsem ya yoksam dizinin başısını kaçırıyorummmmmmmm :gitme:

menemennn yapcokacimcoook
ya da çarşamba akşamından hazırla perş ısıtıp yersiniz hemencik yerimseniben

Bazı arkadaşlar mı olduk şimdi yani uzun süre uğramayınca:1closedeyes:

Yine de zoraki başlayan bi aşkzemuszemus

Bazı arkadaşlar mı olduk şimdi yani uzun süre uğramayınca:1closedeyes:

Yine de zoraki başlayan bi aşkzemuszemus

ay canım benim, kimin söylediğini hatırlamadım ondan bazı arkadaşlar dedimkaydirigubbakcemile3ŞenizŞeniz

zoraki moraki şekerim haticeye değil neticeye bak
zemuszemus

ay canım benim, kimin söylediğini hatırlamadım ondan bazı arkadaşlar dedimkaydirigubbakcemile3ŞenizŞeniz

zoraki moraki şekerim haticeye değil neticeye bak
zemuszemus

heeeeee tamamkaydirigubbakcemile3

Beklenen bi şeydi zaten..Kitabı dikkate alırsakkaydirigubbakcemile3

sezon sonuna kadar daha çok var artık behlül 544545787. bölüm sonu anca anlar Nihal'i sevdiğini kaydirigubbakcemile3

bizim hırlak bu akşam çok hırlayacak belli -tatlicadiarzu-
behlül nihale masum aşkı, amcasına güveni, bihtere de günah olarak bakmaya başladıysa...
tebrikler behlül hihoyyythihoyyythihoyyyt

eeeeeee iyi oldu bihtere ne diyodu behlüle

seni ondan çok sevmiyorum ama sende başka bişey var

şimdi sıra behlülde

nihali senden çok sevmiyorum ama sende başka bişey var

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bizim hırlak bu akşam çok hırlayacak belli -tatlicadiarzu-
behlül nihale masum aşkı, amcasına güveni, bihtere de günah olarak bakmaya başladıysa...
tebrikler behlül hihoyyythihoyyythihoyyyt

tebrikler mi, kız bihterin günah olduğunu bu kadar geç anlayan adamımı tebrik ediyonkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet nihalde kaşarlık yok -tatlicadiarzu-
ama seksiliğe gelince firdoyla gecelik vs almaya gidecekti geçen bölüm. o da olacak biraz da kilo verse tamamdır. geçen sezondaki baloda ne kadar güzeldi.

tebrikler mi, kız bihterin günah olduğunu bu kadar geç anlayan adamımı tebrik ediyonkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

daha anlamadı yalnız bihter'in günah olduğunu baya bi sürer jeton köşeli behlül'ün kafamçokkarıştı
bihter gözünü boyadı çocuğun tabi :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…