Aşk-ı Memnu Kanal D

doğru ya behlül denk gelmiyorsa ver ednana o da denk gelmiyorsa ver beşire oda uzaktan bakıp duruyor zira onun da hareketlri değişti beşirinde durumu bihterden farklı değil can bu çekiyor :roflol::roflol:
beşir bunları izleye izleye mutfaktaki cemileye kayıcak gözleri kaydirigubbakcemile3

ateşli bir bölüm izledik
bu terapist ne işe yarıyor anlayan varmı firdevs daha güzel terapi veriyor nihale
o paraylada süper iş yeri ne sahip olmuş o kadar

beşir bunları izleye izleye mutfaktaki cemileye kayıcak gözleri kaydirigubbakcemile3

kime kayar belli olmaz belki katya belki cemile belki ednana kayacak
ama ednana kayamaz ednan ince boyunlu küçük ayaklıları sewiyorrrrrr:roflol::roflol:

Beşir zalaaanın da sıçan gibi, o ağaçların dibinde ne işi vardı?..
Küt diye Behlül tel.de konuşurken yakaladı..Rönte yatmış bekliyooo..

İnsan biraz üşenir yaaa..Al sen kamerayı.:hulya:.Taaaaa bilmem nerdeki taş eve git..kaydirigubbakcemile3
Çek bakalım napabilcen Beşir marabası..Elinde patlıycak..yada korsan cd olarak piyasaya sürcek
CADIARZU

beşir en güzelini yapta keşke bütün aldatılanlar böyle yakalanıp çekilebilse..bihterin kırmızı elbisesine bayıldım nihalin odasındaki duvar ünitesinin rengi bizim dikkatimizi çekti şu kütüphane gibi olan çok değişik bir dekordu morla beraber ama mora laf yok bayıldım dolap süslemelerine salak nihal hemen pijama değişme turlarına çıktı firdevs ne gaz verirse onu uyguluyor sonundada o kazanacak zaten kesin bihterle behlül kavga edecekler ve kazançlı nihal çıkacak ona aşık olacak bu arada behlül dizi iyice kendini gösterdi zaten öff merakla yeni bölüm bekle şimdi.şutarafagitti:1rolleyes:

hay allah koptum yaaaa ,beşir marabası ha kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

koptum:roflol::roflol::roflol:,çok şekersin

Bu Firdevs bu gidişle Nihali kötü yola düşürcek gibi ... Gazozuna ilaç katıp Behlül'ün odaya atacak yakındakaydirigubbakcemile3

en çokda burdaki yorumları merak ediorum dizi sonrası yaaa....
kızlar bide farkettinizmi bihterde aynı çizmenin her rengi var???

Süpersiniz kızlar, yorumlara bayıldım :lepi:
Akşam ki bölüm yine kabus gibiydi :1shok:

Ula bu Ednan halamı boynuzlu geziyor, salak öğrenemedimi daha, ay bayılacamakannehir

haftayada öğrenmese, mektup yazıcam bir dost imzalı vericem eline, aaaa yeter ama ya

Bakalım bu üç kaçak gecenin o saatinde neden evde olmadıklarını, nerede olduklarını nasıl izah edecekler millete?...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…