Aşk-ı Memnu Kanal D

Atnan amca Bihterin tel.inin son aramalarına bi baksa ,paso Behlül görüşmesi..o zaman anlıycak ama..:jeyyar:

Taç veriyo çarşafları nooolcek..bizim gibin taksitle alıp çeyize mi koyuyolar kız chess..kafamçokkarıştı

Bu hafta da Kurt sürülerinin yüzünden seyredemedim.netten takibediyom..:sinifsinif:

valla dizi taç a iyi mal sattırmıştır bence
:hulya:

Bihter in,Atnan ın valizini hazırlaması pek bir göz boyamasıydı.delikafadulden.kurutemizlemeden gelen giysileri, valize elinin ucuyla koyuyor..ne var.. sanki kendi yıkamış ütülemiş..:dilcikar:

Bihter in,Atnan ın valizini hazırlaması pek bir göz boyamasıydı.delikafadulden.kurutemizlemeden gelen giysileri, valize elinin ucuyla koyuyor..ne var.. sanki kendi yıkamış ütülemiş..:dilcikar:

bence asıl komik olan bihter valizi hazırlarken adnanın yorulma demesi, çok çalışıyo ya hatun bütün günkaydirigubbakcemile3

bence asıl komik olan bihter valizi hazırlarken adnanın yorulma demesi, çok çalışıyo ya hatun bütün günkaydirigubbakcemile3

Tabiiii çalışmaz mı?Yalnızca Bühlüle kafa yoruyooookaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Beşir in şu kamera olayı da çok saçma..gerzek işi öffff...lülülülülülü

nihalin behlülü öptükten sonraki koşuşu çok komikti ya tavşan gibi :roflol: :roflol: beşirin kamera olayı da çok saçma idi resmen onu reytingleri artırmak için yapmışlar fragmanda.. :roflol: ayrıca cemileye de çok gıcık oluyorum, zavallı beşiri nasıl üzdü,sanki beşir kendine kalıcak sanıyor :dilcikar:

nihalin behlülü öptükten sonraki koşuşu çok komikti ya tavşan gibi :roflol: :roflol: beşirin kamera olayı da çok saçma idi resmen onu reytingleri artırmak için yapmışlar fragmanda.. :roflol: ayrıca cemileye de çok gıcık oluyorum, zavallı beşiri nasıl üzdü,sanki beşir kendine kalıcak sanıyor :dilcikar:

:roflol::roflol:Yaban tavşanı gibi...:roflol::roflol:

beşir de saf,o da nihal ona kalcak sanıyo..şakkıdı

Ne oldu akşam ya yazdıklarınızdanda anamadım.
parça pinçik izledim.
yeni fragmanı verdilermi.
en iyisi ben bi izleyip gelim :çok üzgünüm:

Beşir akşam diziyi izlerken çok sinir ettin beni :1closedeyes:

Ne o kamerada suratı yamulttun şekilden şekile girdin :1closedeyes:sonra delete basmalar ne oluyorr :1closedeyes: delete bastığınde .Gerizekelı diye bağırdım inşallahh duymuşssundur :kızgın: kaydirigubbakcemile3

Beşir akşam diziyi izlerken çok sinir ettin beni :1closedeyes:

Ne o kamerada suratı yamulttun şekilden şekile girdin :1closedeyes:sonra delete basmalar ne oluyorr :1closedeyes: delete bastığınde .Gerizekelı diye bağırdım inşallahh duymuşssundur :kızgın: kaydirigubbakcemile3

bak ona bende çok siniirlendim...
o kameraya kayıt verirken neydi o suratı öle...
essahtan bişi yapıcak gibi göz süzmeler falaan..
çok itici geldi bana orda....
ya bide ben nihalin o ağzını beş karış ayırıp yatagınnda kendi kedine gülmesine gıcık oldum ya.....

X