Aşk-ı Memnu Kanal D

aman ya gene bol hareketli bir fragman gözüküyor :umursamaz:ama dizide umduğumuzu bulamıycaz
gene uyutulcaz gibime geliyor...
niahlin hevesi kursağında kalacak ama ednan behlülün kızını sevdiğini zannedecek zavallım :nazar:
beşir boşuna çekiyor o görüntüleri ednan beye ulaşamaz o görüntüler mirmirmirmir...
ya vermekden vazgeçer ya da biri bulur gene öğrenemez adam...

beşeirin haline çok güldüm yaa o kameraya konuşurken tavrlar sanki alttan sıkıyolarmış gibikaydirigubbakcemile3

bakın ben ne buldum :roflol:

5cah60.jpg

Ben size demiyomuyum şu misafirleri perşembe günü kabul etmeyin diyeakannehir

zemuszemus bakalım görünürde kmse yok ama aksilikya bu gelmezler gelmezler perşembe gününü bulurlar gelecek kaydirigubbakcemile3 bugün musait değilim aşkı memnu var dermişim lülülülülülü

benm aklıma bişey geldi:
nihal behlülü öpüyorya o bence behlülün ruyası olabilir, bu ruyadan etkilenipte behlül nihale yakınlaşabilir, çünkii kitaba göre behlülle nihalde aşk yaşıcaklar onun zamanı geldi bence. bakalım bu akşam kim kime .......... :sm_cool:

benm aklıma bişey geldi:
nihal behlülü öpüyorya o bence behlülün ruyası olabilir, bu ruyadan etkilenipte behlül nihale yakınlaşabilir, çünkii kitaba göre behlülle nihalde aşk yaşıcaklar onun zamanı geldi bence. bakalım bu akşam kim kime .......... :sm_cool:

ay inşallah behlül nihale aşık olur da o bihter kaşarı erir -tatlicadiarzu-

X