Aşk-ı Memnu Kanal D

bihter gibi çatlak, kendini beyenmiş, herkese çemkiren bi kadını kim niye ister anlamadım valla, bu behlülde adnanda s.lak bence, gerçi bihter 2 yüzlü, iyi numara yapıyo
nihalle behlüle hoşgeldiniz derken nasıl dişlerini sıkıyodu
kaydirigubbakcemile3

KIZLAR FİNALI SOYLIYIM SIZE HEMEN nihal ve behlül evlenıyor onlar evledıgı gece bıhter kafasına sıkarak ıntahar edıyor adnan bıhter öldukten sonra anlıyo ortadakı aşkı ama bıhterın karsılıksız aşk yaşadıgını zannedıyor ve ailecek mutlu mesud yasıyorlar aynen bu sekılde bıtecek dun tv de yönetmenı soyledı yaprak dökumunun de finalını soyledıler onun topiğinede onun fınalını yazayım

oohhh saol artık izlemesemde olur, nasıl bitecğini öğrendim nasılsakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Sanırım ednan bey amcam behlül'ün bihtere söylediği o sözleri
Nihale söylüyor zannedecek
Oyyy oyy ednan bey amcam ayakta uyutulmaya devam etsin..
Birde bu bölümde behlüle acayip sinir oldum:mymeka:
Kendi yaptığına bakmadan Nihata laf söylemesine acayip uyuz oldum
Şişko ne olacak:dilcikar: , Nihatta yanında küçücük duruyordukaydirigubbakcemile3

Günaydın fıstıklar.
Akşam izleyemedim malum diziden dolayı.
Nette izlicem birazdan.
Dizi finali enteresanmışş.
Hem behlül ün yaptıkları yanına karmı kalcak yani.
Bihter ne kadar suçluysa behlülde aynı derece de suçlu.
Dizi anlatıldığı gibi biterse büyük hata olur derim.

bence de behlül de cezasını çekmeli bihter iyicenek yedi kafayı. ay bi de firdonun sonunu söyleseler dizi de.parasız pulsuz kalacakmı ortada. naniknanik artık katyaaaaaa deyemeyecekmi firdoooo kaydirigubbakcemile3

Şu Bihteri de hiç anlamıyorum. Ne buluyor o Behlül denen sarı herifte, ıyyyy:dilcikar::umursamaz:

Günaydın fıstıklar.
Akşam izleyemedim malum diziden dolayı.
Nette izlicem birazdan.
Dizi finali enteresanmışş.
Hem behlül ün yaptıkları yanına karmı kalcak yani.
Bihter ne kadar suçluysa behlülde aynı derece de suçlu.
Dizi anlatıldığı gibi biterse büyük hata olur derim.

Behlül kaçıcak hayatım:1rolleyes:

Firdevs ne şanslı kadınmış-tatlicadiarzu-..Masörü geliyor..ohhh.katyanın maaşı ödeniyor:hulya:..Ne güzel damat bu Atnan..

Bihterle Behlülün fütursuzca ,uluorta yüksek sesle, aşk meşk konuşmaları biraz saçmalıktıa.s..O evde her an,heryerden bi hizmetçi, bir aile efradı çıkabilir..Eeee sonuçta Atnan duyuyor ama, saftirik:mymeka: konuşmaları bakalım ,Nasıl yorumlayacak.fisfisfis.

Behlül mağazaya Nihalin yanına gelip, Nihale sarılınca eşimde diyorki; Fare gibi kaldı,bende Beşir Behlülün yanında fare gibi kaldı anlıyorum, verip veriştiriyorum Beşir e..sen kimsin ,o kız kim diye:kızgın:..Eşim de dediki Ben Kıza söylüyorum Behlülün yanında ufak tefek ,fare gibi kaldı diyeee..:roflol::roflol:

cidden o evde bağırar bağıra seviyorum falan diye haykırması çok saçmaydı behlülün, kapıyı bile kapatmaya gerek görmediler nedense :umursamaz: elif ve hilminin beraberliği gerçekten çok itici oldu, sanırım onları tekrar bir arada görmeyeceğiz.

ya nihal çok saf bi kızya beşire dediya canım beşirim benim kıyamam ben sana diye ağlıcaktım nerdeyse beşirede cok üzülüyorum...
onun dışında bu bölümde cok heyecanlı bişiler olmamışşş

beşirin de artık kendine gelip nihale kaptırmaması lazım kendini nihal de sanki çocuk seviyo gibi beşirin yüzünü okşuyo onun da bi erkek olduğunu unuttu sanırım

cidden o evde bağırar bağıra seviyorum falan diye haykırması çok saçmaydı behlülün, kapıyı bile kapatmaya gerek görmediler nedense :umursamaz: elif ve hilminin beraberliği gerçekten çok itici oldu, sanırım onları tekrar bir arada görmeyeceğiz.

umarım tucem umarım. yanyana çekilmiyolar valla.
Aynur hanım a üzüldüm, hilmi ne kadar ağır konuştu eşine yuh dedim yaa.
saydım sıraladım akşam valla :umursamaz:

ya nihal çok saf bi kızya beşire dediya canım beşirim benim kıyamam ben sana diye ağlıcaktım nerdeyse beşirede cok üzülüyorum...
onun dışında bu bölümde cok heyecanlı bişiler olmamışşş

ben behlül ü izledim akşam :asigim: ayrı bi hoş geldi gözüme niyeyse :asigim:

bagrı yanık beşir........kaydirigubbakcemile3

deme gı acıyom bazen bende.

beşirin de artık kendine gelip nihale kaptırmaması lazım kendini nihal de sanki çocuk seviyo gibi beşirin yüzünü okşuyo onun da bi erkek olduğunu unuttu sanırım

ya bu beşir geçen hafta cemoşa sarıyodu ufaktan ne oldu. vazcaydı galiba.

he bu arada beşirin elinde bi kamera vardı pek bi gizemli lanse ettiler bize.
sanki büle gizli saklı bişiyler olcakta bu kamerada kayıt etcekmiş gibi.
sengözlerimebaksanab

he bu arada beşirin elinde bi kamera vardı pek bi gizemli lanse ettiler bize.
sanki büle gizli saklı bişiyler olcakta bu kamerada kayıt etcekmiş gibi.
sengözlerimebaksanab

aynen bende öyle düşündüm canımvereliniortak

X