Aşk-ı Memnu Kanal D

Ya bu arada dizi var yemekle uğraşmayayım diye kendime koca bi tava patates kızarttım yiyorum... hulenn diyetisyenin faturasını Ednana yollasam olur di mi? :roflol:

Ya bu arada dizi var yemekle uğraşmayayım diye kendime koca bi tava patates kızarttım yiyorum... hulenn diyetisyenin faturasını Ednana yollasam olur di mi? :roflol:

Kiloda aldıracak bunlar bize bende hızlı hızlı yemek yedim:roflol:

Elife gelsiinnn...

Soon piişmanlııık neye yaraaarrr her şeyin bedeliii vaaarrr buraya kadaaarrrr....

Vallaha ne aptal ya behlulden intikam almak icin, gitti gitti ankut herifle yatti, ustune bi de para aldi, orda kac lira vardi yaws :KK70:

reklamda adnan duyuyordu ya behlulun bıhtere söledıklerını,bence adnan behlülün nıhale acıldığını zannedecek ve ıcerı bakmadan gerı ınecek merdıvenlerden...

Ya bu bihter kendini ne pok saniyor ? katya diger yardimcilari insan yerine koymuyor, Allah'ima oyarim vallaha manyak mi ne ya surtuk mufeddesi seni lanet gariiiiiiiiii .

Vah yavrum besire bak be erkek yaws, adamin icinin yaglar eridi, Nihal oyle canim benim kiyamam sana ben derkenopuyorumnanaktan

X