Aşk-ı Memnu Kanal D

canımsın ya :lepi::enbuyukkk:

herkes konuşmaktan sıkıldı heralde eskisi gibi ilerlemiyoruz

47. Bölüm Özet

Yasak aşkın gizli mabedi yıkılıyor

Behlül’ü gizli aşklarının mabedinde başka bir kadınla gören Bihter için bu durum, büyük bir acının ve öfkenin kaynağı oluyor.
Bihter, özlemle gittiği gizli evlerinde, Behlül’ü başka bir kadınla görür. Behlül de Bihter’in intikam oyununa intikamla karşılık vermiştir. Bihter için şahit olduğu bu an, büyük bir acının ve öfkenin kaynağı olacaktır. Aşklarının gizli mabedi yıkılmıştır. Bihter’in geçirdiği kazanın ardındaki izleri gizlice takip eden kişinin Hilmi olduğu, Adnan tarafından öğrenilir. Adnan ile Hilmi arasındaki soğuk savaş yepyeni bir boyut kazanır. Öfke ve hayal kırıklığı Bihter ve Behlül’ü birbirlerinden uzakta tutarken, bu ayrılığın ne kadar süreceği ikisi için de belirsizliğini korumaktadır. Firdevs Hanım, gelecekle ilgili tehlikeli planlarını uygulamaya devam eder. Bu planın en büyük adımı olarak da Nihal’i kullanır.
Ziyagil Köşkü’nde Firdevs Hanım’ın hamleleriyle ilerleyen olaylar, yine onun sayesinde, herkesi etkileyecek bambaşka bir boyut kazanacaktır.

perşembe günki bölümü yeni izledim vay be neler olmuş...bihterde diyo bunu bana benim evimde yatağımda nasıl yaparsın knedisinin yaptıgı ne acaba adnanı kendı evınde kendi atölyesinde aldatıyo..

bihterde hala gurur yapıyorya yuh ona sanki onda varmış gibi

dilek çelik ve poposu, dilek çelik yazıp görsellerde aratınca poposundan başka bişey çıkmıyo, yanlız beyenmedik diyoruz sayfalardır dilek çelik hakkında yorum yapıyozkaydirigubbakcemile3

KIZLAR bukdr acımasız olmayın yaa okdrda kötü diil:bbo:

KIZLAR bukdr acımasız olmayın yaa okdrda kötü diil:bbo:

yok canım ben kız hakkında bi yorumda bulunmadım hiç, güzel çirkin diye, ama topikteki kızların genel fikri, vucut iyi, yüzü güzel değil yönünde:hulya:

ya yarın ağıztadıyla aşkı memnu dedikodusu yapamıcaz galiba burda:gitme:
çok zor giriyorum siteye:gitme:

Chess düzeldi site kaytarma yarın akşam burdasın:dilcikar:

Chess düzeldi site kaytarma yarın akşam burdasın:dilcikar:

ay bende yeni düzeldi şükür yahihoyyythihoyyyt

ne diyon alık nihal firdonun gazına gelcekmi yarın, zırt pırt behlülün odasında zaten üstüne atlamaz inşallah aldığı gazla:jeyyar::jeyyar:
kaydirigubbakcemile3

Nihal'le Behlül nasıl olacak çok merak ediyorum.Biri deve biri cüce.Öpüşme sahnesi flan koymasınlar abes olur :S

büyük resme bakınca ne iğrenç behlül ya, adnanın önce karsınına sonra kızına, arada barda avladığı kadınlar, yok bişey değil bu gidişle aids falan kapcak diye üzülüyorum:gitme:

kimi kimin yatağından çıkacağı belli olmuyor anacım bu dizide akannehir hele beşir sanki hiç bişey görmemiş gibi yaşayıp gidiyo valla vicadan meselesi dizi işte. ben firdodan çok büyük atılımlar beklyorum bu akşam yakında behlüle büyü bile yaptırır nihalle birleşsin diye yürü firdo kim tutar seni papuç pahalı taabiii sırnaşık şey sırnaşık şey

yok canımm beşirin vicdanı rahatsız aslında ama o gün makam arabasında konuşurlarken adnan dedi ya, çok şanslıyım bihter gibi karım var çok mutluyum, o laflardan sonra beşir söylemekten vazgeçti tabii, zaten söyleseydi fatura ona kesilcekti, sanki bihterle o beraber olmuş gibi düşman olcaklardı ona
benzer bişey bemimde başıma geldi de ordan biliyorum
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu diziye renk gelmesi lazım
konu aynı
saf ednan
çapkın irkek behlül
dedikoducu hizmetçiler
aldatan eş
lüks yaşam düşkünü firdo
kocayı dolduruşa getiren peyker
suskun ciddi eylıner matmazel
olaylardan habersiz bülo
konu aynı dönüyor dizye renk gelsin artık ben kim ne giymiş die diz izliorum dizini albeniside kalmadı. acil behlül nihalle aşk yaşasın en azında nihalin bakışlaRINDAN KURTULURUZ,firdevste ilgi odaĞIYDI SOSYETENİN GİTSİN CAMİASIYLA UĞRAŞSIN :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…