Aşk-ı Memnu Kanal D

bir yerde dinleme fırsatım olmuştu.. hilmi beyin müthiş güzel bir sesi var. küpeli falan,pop söylüyor,gitar çalıyor.çok karizmatikti..
dizideki halinden eser yoktu...

fragman canavarı bunlarrrr:jeyyar:

ayıp ettin :jeyyar:
eeee bunlarda bi barışıyolar bi küsüyolar sıktı artık nihalle bişeyler olsun da heycan gelsin

kaydirigubbakcemile5

dimi ya sıkıldık artık aynı ihtiras rüzgarlarından, Behlülün yanık yanık köşkte boşyer bulsamda Bihtere dalsam dolanmalarından :roflol:

behlül şöle bi sıkılsın bihterden, bak burda kimler varmış desin nihal için, sırasıyla akannehir :jeyyar:delikafadulden:asigim: bu bakışları atsın...

:roflol:

evet o ne ayıp oyle yılların mıkmık Adnan amcası sımdı Adnan olmus vay dübelek :mymeka:

bu son günlerde cok sımardı sıze dıyorum kulanı cekmek lazım, pembe kafanın... :roflol:

Bu arada Beşir de Helga Cemile'ye nasıl bakışlar atıyordu öyle.Adamın derdi kızın saçıymış.Saçını bir değiştirdi, bir de kamera getirdi tamam.Katya'nın votkası çarptı herhalde.Bu arada Katya da gördüğüm en düzgün Türkçe konuşan Rus :)))

Bihter'in 17 yydan kalma evlilik davetinde giydiği elbise neydi öyle? Hediye paketi gibi.
Hilmi de katil bebek Chucky'e benziyor.Dün akşam farkettim kaydirigubbakcemile3

Bu arada gelecek hafta hiçbir şey olmayacak gibi geliyor dizide.Fragman öyle bir tat verdi.

Günaydınnn canlarımm.
fragmanda yine ekşın yokkk -tatlicadiarzu-
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.
ikiside birbirinden beter yine bu bölüm. aşk meşk lafını ağzınıza almayın gari.:mymeka:
ay bu bölümü yine firdocumu takip ederek geçircem kızlar ben.
ne varsa onda var. eski toprak nede olsa. Şeniz

videovioilqwolw.jpg

ıŞTE BEHLÜL'ÜN BASILDIĞI GÜZEL

“Aşk-ı Memnu”nun önceki akşam yayınlanan bölümünde, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Behlül karakteri, yasak aşkı Bihter’i (Beren Saat) barda tanıştığı güzelle aldattı. Yatak sahnelerinde Tatlıtuğ ile birlikte kamera karşısına geçen manken Dilek Çelik çekimlerde yaşadıklarını anlattı.
MıLYONLARI ekran başına kilitleyip her perşembe reyting rekorları kırarak birinci olan “Aşk-ı Memnu” dizisi, sevişme ve öpüşme sahneleriyle de ses getiriyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat arasındaki yasak aşkı yakından takip eden Kanal D izleyicileri, önceki gün ekrana gelen bölümde bir şok daha yaşadı. Ve Tatlıtuğ’un canlandırdığı Behlül, tek gecelik kaçamağının sabahında Bihter’e yakalandı. Yataktaki meçhul güzelin kimliği dizi yayınlandıktan bir gün sonra ortaya çıktı. RTÜK’ün uyarısı nedeniyle ekrana getirilmeyen sevişme sahnelerinde Dilek Çelik rol aldı.

Yataktaydık ama sevişmedik
Seksi manken Çelik , dizideki o sahnelerle ilgili “Benim fotoğraflarımı ajans kataloğundan görmüşler. Çağırdılar ve aynı gün çekime girdim. Çıplak olarak yataktaydık ama sevişmedik. Bu arada ilerleyen bölümlerde de yer alacağım söylendi” dedi. "Aşk-ı Memnu" yine zirvede Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem’in oynadığı, Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eserinden günümüze uyarlanan Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi “Aşk-ı Memnu”nun perşembe akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 17.5 reyting ve yüzde 41.3 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 13.4 reyting ve yüzde 31.4 ile yine birinci oldu.

bu kızı birdaha görmeyiz inşallah diyen arkidişlere kötü haberkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
yataktaydık ama sevişmedik mi demiş, tüüüh, hazır soyunmuşlarken sevişselerdi keşke kızın içinde kalmış belli ki, soyunması boşa gitti:gitme::gitme:

Ben elbiseyi beğendimyerimseniben

Bihterle adnan evlilik yıldönümlerini bi partiyle kutladılar..Adnan şiir okudu bihtere sonra dans ettiler..Behlül bu partiye katılmadı. Nihal her zamanki gibi niye gelmedi niye gelmedi diye bizi yedi bitirdi..Behlül bi bara gitti orda çirkin bi kız buldu..Geceyi birlikte geçirdiler..Bu geceyi bu arada Bihterle olan aşk yuvasında geçirdi Behlül:eek:klava:Bihter de o eve geldi bunları yatakta yakaladı orda bittisositososito

sağol canım elbise güzeldi bihterde üst kısmını beğenmedim. eğilince göğüsleri göründü resmen. çok fazla birşey olmamaış ama adnanın okuduğu şiiri kaçırdım tüh!

videovioilqwolw.jpg

İŞTE BEHLÜL'ÜN BASILDIĞI GÜZEL

“Aşk-ı Memnu”nun önceki akşam yayınlanan bölümünde, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Behlül karakteri, yasak aşkı Bihter’i (Beren Saat) barda tanıştığı güzelle aldattı. Yatak sahnelerinde Tatlıtuğ ile birlikte kamera karşısına geçen manken Dilek Çelik çekimlerde yaşadıklarını anlattı.
MİLYONLARI ekran başına kilitleyip her perşembe reyting rekorları kırarak birinci olan “Aşk-ı Memnu” dizisi, sevişme ve öpüşme sahneleriyle de ses getiriyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat arasındaki yasak aşkı yakından takip eden Kanal D izleyicileri, önceki gün ekrana gelen bölümde bir şok daha yaşadı. Ve Tatlıtuğ’un canlandırdığı Behlül, tek gecelik kaçamağının sabahında Bihter’e yakalandı. Yataktaki meçhul güzelin kimliği dizi yayınlandıktan bir gün sonra ortaya çıktı. RTÜK’ün uyarısı nedeniyle ekrana getirilmeyen sevişme sahnelerinde Dilek Çelik rol aldı.

Yataktaydık ama sevişmedik
Seksi manken Çelik , dizideki o sahnelerle ilgili “Benim fotoğraflarımı ajans kataloğundan görmüşler. Çağırdılar ve aynı gün çekime girdim. Çıplak olarak yataktaydık ama sevişmedik. Bu arada ilerleyen bölümlerde de yer alacağım söylendi” dedi. "Aşk-ı Memnu" yine zirvede Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem’in oynadığı, Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eserinden günümüze uyarlanan Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi “Aşk-ı Memnu”nun perşembe akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 17.5 reyting ve yüzde 41.3 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 13.4 reyting ve yüzde 31.4 ile yine birinci oldu.

bu kızı birdaha görmeyiz inşallah diyen arkidişlere kötü haberkaydirigubbakcemile3

bu kızın neresini beğenipte çağırmışlar anlamadım

Bide Nihal hem Beşire yüz vermiyo hemde Cemileye bakışını nasıl kıskandı.

bir yerde dinleme fırsatım olmuştu.. hilmi beyin müthiş güzel bir sesi var. küpeli falan,pop söylüyor,gitar çalıyor.çok karizmatikti..
dizideki halinden eser yoktu...

Hafta sonu çıkıyor adını tam hatırlayamadım şeffaf odamıydı neydi deniz kenarında bir otelde çekimleri yapılıyor. Bende izlemiştim çok şaşırmıştım :)

kıvanç tatlıtuğ bugun 17:20 de CNN de röportajda merkalılarına duyurulurhihoyyyt

X