Aşk-ı Memnu Kanal D

Kahverengi olan mı? Turunculu kolye takmıştı ve yine aynı renk tonların da şal almıştı omzuna...

Kadın güzel giyiniyor vallahi. Bayılıyorum ben o kadınazemuszemus

ayy yok ya ben karıştırdım..
hani ilk başta bihterin odasına girioduya..behlül banyodaydı hani..
hah işte ordaki kıyfaet...

hele ben kızımı uyutmaya gitmiştim discoya gittigini bile görmedim geldigimde bihterle bakışıyorlardı kız yatakta şok oldumkafamçokkarıştı

eeee aldatan aldatılır etme bulma dünyası demiyorlar boşuna ama bunlar arsız anacımmm:bbo:

valla ben tahmin etmiştim behlülün böyle bişey yapacağını şuana kadar yapmamasına şaşırmıştım zaten,bihtere hala daha seni seviyorum derken elin kızını utanmadan gitmiş yatağa atmış ne olacak ilerde bihterden sıkılıp yine aynı şeyleri yapacaktı zaten sadece biraz erken oldu,o akılsız bihterde görsün işte kocasıyla behlül arasındaki farkı,behlül adnansız bi hiç amcasının hem parasını hemde karısını aynı zamanda istiyor,bihter göze aldıkça o alamıyor,ee bunca şeyden bi anda vazgeçmek kolay değil tabi böyle bi yaşam biçimine alışmış ekmek elden su gölden yaşayıp gidiyo umarım bihter biraz olsun akıllanır adnanın bunları haketmediğini düşünüyorum çünkü..tabi kitaba göre akıllanmayacak o ayrı bi mesele

yine silinmiş msjım.tek bir kelimeyle..oysaki çokkk eski sayfalara bir göz atın neler neler var.tamam bida dikkat ederim ama millette sanacakki çok aşırı küfürlü yazıyorum hep.neyse bilen bilir heralde.saygılar efendim.....

bihter 1-2 nazlanır yine barışırlar

sonra kaçamak sevişmeye devam 3-5 bölüm daha sositososito

bihterin bayaz elbisesi çok kötü durdu üstüne göğüsleri göründü resmen.
izlerken uyuyakalmışım ama. cemile döndü. ondan sonra neler oldu? bana anlatırmısınız.

bihterin bayaz elbisesi çok kötü durdu üstüne göğüsleri göründü resmen.
izlerken uyuyakalmışım ama. cemile döndü. ondan sonra neler oldu? bana anlatırmısınız.

Ben elbiseyi beğendimyerimseniben

Bihterle adnan evlilik yıldönümlerini bi partiyle kutladılar..Adnan şiir okudu bihtere sonra dans ettiler..Behlül bu partiye katılmadı. Nihal her zamanki gibi niye gelmedi niye gelmedi diye bizi yedi bitirdi..Behlül bi bara gitti orda çirkin bi kız buldu..Geceyi birlikte geçirdiler..Bu geceyi bu arada Bihterle olan aşk yuvasında geçirdi Behlülklava:Bihter de o eve geldi bunları yatakta yakaladı orda bittisositososito

Ecmel olsa daha iyi anlatırdı opuyorumnanaktanama yok şimdi bununla idare et canım..kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…